[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

У нас ви знайдете широкий асортимент сертифікованих товарів за доступними цінами. Ми спеціалізуємося на продажу кліматичної техніки для побутових і промислових цілей.

Сервіс від ВЕНТ АЛЬЯНС

Ми кращі бо надаємо
якісний сервіс
 • Ассортимент
  Більше 10000 відів кліматичної продукції
 • Сервис
  Оперативне сервісне обслуговування
 • Доверие
  На ринку кліматичного обладнання більше 20 років
 • Качество
  100% якість і гарантія від виробника

Інтернет-магазин кліматичної техніки Вент Альянс

Ласкаво просимо на сайт інтернет-магазину кліматичної техніки «Вент Альянс»!

У нас ви знайдете широкий асортимент сертифікованих товарів за доступними цінами. Ми спеціалізуємося на продажу кліматичної техніки для побутових і промислових цілей. За весь час своєї діяльності ми заслужили позитивну репутацію і хороші відгуки від задоволених клієнтів.

Наша продукція працює справно багато років без будь-яких нарікань з боку користувачів. Допомогти визначитися з вибором відповідного пристрою завжди готові наші компетентні консультанти.

Наш асортимент

Промислові вентилятори

Пристрої використовуються на промислових об'єктах для видалення диму, а також для аспірації. Їхні потужності вистачає для ефективної роботи в приміщеннях великої площі. Вентилятори підійдуть для будь-якого типу виробництва - від кондитерського до металургійного.

Електродвигуни

Вироби призначені для приведення в рух різних механізмів за допомогою перетворення електричної енергії в механічну. Залежно від сфери застосування є електродвигуни різної потужності як для закритих приміщень, так і для відкритих майданчиків. Вибирайте в каталозі, який варіант вам підходить.

Системи аспірації

Системи використовуються для того, щоб видаляти сухі і дрібні частинки сміття і пилу з робочої зони обладнання. Вони функціонують за рахунок всмоктування дрібних фракцій разом з повітрям, який переміщається по трубопроводу. У нас ви можете вибрати бажану потужність і інші параметри систем аспірації.

Повітрооброблюючі установки

Суми, що належать до категорії витяжною або припливної вентиляції. Установки обробляють повітря для його подальшої подачі в приміщення. Пристрої є елементами систем опалення, кондиціонування або ж вентиляції повітря. Вони підходять для житлових, офісних, а також промислових приміщень.

Побутові вентилятори

Пристрої потрібні для повітрообміну. З їх допомогою можна забезпечувати свіже повітря в приміщеннях. Особливо корисно наявність побутового вентилятора в санвузлах на кухнях. Вони допоможуть підтримувати нормальний рівень вологості, підвищення якого зумовлює появу цвілі і грибків. Також пристрої усувають неприємні запахи.

Повітроводи і монтажні елементи

Повітроводи призначені для переміщення диму, пара або відпрацьованого повітря в потрібному напрямку. Вони використовуються переважно на промислових об'єктах. Основні матеріали виготовлення повітропроводів - пластик або сталь (переважно оцинкована). Крім того, в нашому каталозі представлені окремі елементи трубопроводів для повітря.

Також у нас ви можете придбати комплектуючі для вентиляційних систем, електрообладнання та автоматику.

Наші переваги

Інтернет-магазин кліматичної техніки відрізняється наступними перевагами:

 • можливість покупки онлайн;
 • великий асортимент товарів;
 • доступні ціни;
 • допомога компетентних менеджерів.

Якщо вам потрібна кліматична техніка, звертайтеся в інтернет-магазин «Вент Альянс». Ми гарантуємо сумлінну сервіс і високу якість товарів.