[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Гнучкі вставки

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете великий вибір гнучких вставок для систем вентиляції та кондиціонування. В асортименті-круглі і прямокутні. Вони призначений для того, щоб не допустити передачі вібрації від працюючого вентилятора або установки до воздуховоду. Крім того, гнучкі вставки частково компенсують різницю температур всередині воздуховода. Такі елементи підходять для використання при температурах від мінус 40 до плюс 80.

Гнучкі вставки: технічні характеристики

Гнучка вставка для воздуховода є два фланця, які з'єднані між собою за допомогою виброизолирующего матеріалу. Зроблені вони з поєднання оцинкованого листа та поліетиленової стрічки. Як зміцнення використовується поліамідна текстильна тканина. Особливість гнучких вставок - вони не призначені для механічних навантажень. В якості несучої конструкції використовувати їх теж не можна.

Гнучкі вставки використовують в системах вентиляції різного призначення. Так, їх доцільно встановлювати на виробництві, в житлових будинках, в торгових і розважальних центрах, місцях громадського призначення. Ще вони є невід'ємним елементом кухонної витяжки.

Гнучкі вставки або повітроводи використовують для видалення забруднених мас повітря чи подачі чистого. Застосовують їх для систем аспірації - відсмоктування пилу, бруду або відпрацьованого повітря. Вони необхідні для забруднених робочих зон, де потрібен безперервний процес видалення диму, вихлопних газів.

Гнучкі повітроводи мають цілий ряд переваг:

 • Невелика вага конструкції;
 • Простота в установці;
 • Можливість легко міняти форму і напрямок;
 • Менша кількість стиків;
 • Низький опір повітряних мас;
 • Розрахований на серйозні скачки температури.

Крім того, сучасні гнучкі повітроводи мають максимально лаконічний дизайн, завдяки чому їх можна не маскувати, якщо в цьому немає особливої ​​необхідності.

В процесі роботи гнучкі повітроводи істотно знижують рівень шуму, який виробляє вентиляційна система. Однак, використовувати цю конструкцію можна тільки на невеликих ділянках - обладнати ними більшу частину не можна з технічних причин.

Монтаж гнучких повітроводів

Установка гнучких повітропроводів у вентиляційну систему відбувається за допомогою закріплення торцевих фланців до відповідних фланців. Їх можна приєднати не тільки до інших воздуховодам, але також до ґрат і ватажком. Монтаж відбувається за допомогою скоб і болтів - вони повинні бути оцинкованими.

Правила установки гнучких вставок:

 1. Обов'язково необхідно розтягнути перед монтажем.
 2. У брешемо різання повітропровід не повинен провисати. Різати потрібно строго по витку, після чого кусачками обрізати спіральну частину.
 3. Необхідно робити найбільший радіус в вигині. Якщо він буде маленьким, то тиск в системі буде падати.
 4. Відстань між опорами при вертикальному підвішуванні має бути приблизно 100-200 мм.
 5. При проходженні гнучкого воздуховода через стіну, він повинен доповнюватися металевими гільзами або перехідниками.

Правильний монтаж допоможе уникнути необхідності частого ремонту або заміни деталей. Також він збереже ефективність роботи системи - і вентиляція буде виконуватися успішно, створюючи максимально комфортний мікроклімат.

Щоб замовити гнучкі повітроводи, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю. Виберіть спосіб оплати та доставки, вкажіть свої дані. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів. Зробити це можна за телефоном або за допомогою чату на самому сайті.

Останні відгуки в категорії "Гнучкі вставки"


 • У цій категорії немає відгуків