[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

TCL

Кондиціонери TCL - це продукція відомої китайської корпорації, яка протягом багатьох років поставляє побутову і кліматичну техніку в різні точки світу. Наявність кваліфікованих фахівців, що займаються розробкою і вдосконаленням технологій, величезних виробничих потужностей, експлуатація деталей японського виробництва і застосування інноваційних рішень - це те, чим марка відрізняється від великих конкурентів на ринку і приваблює нових клієнтів.

Придбання кондиціонерів TCL можна здійснити в одній з торгових мереж на території України, або в інтернет-магазині. Ми пропонуємо скористатися послугами компанії "ВЕНТ АЛЬЯНС" і замовити обладнання з наступними перевагами.

  1. Можливість заощадити час. Ви зможете позбутися від відвідування магазину і вивчення численних вітрин.
  2. Доступні ціни. Ми не завищуємо вартість на техніку з асортименту, щоб кожен мав можливість вибрати підходящий варіант.
  3. Якісне обслуговування. Менеджери готові прийти на допомогу в будь-яку хвилину і відповісти на всі ваші запитання.

Вся техніка поставляється з офіційною гарантією від виробника, що гарантує мінімум витрат при експлуатації навіть у разі виникнення несправностей.

Компанія TCL-відомий у всьому світі виробник кондиціонерів і телевізійних пристроїв. Вона є однією з найбільших китайських корпорацій з глобальною присутністю на світовому ринку споживчої електроніки. Компанія входить в TOP - 3 китайських експортерів кліматичної техніки.

TCL-це абревіатура від The Creative Life (з англ. творче життя). За свою 40-річну історію компанія не раз доводила, що таке ефективний динамічний розвиток. Вона була заснована в 1981 році як компанія, яка займалася виробництвом аудіокасет. Перша назва нині відомого бренду-TTK Home Appliances Limited Company. З 1985-го керівництво компанії прийняло рішення зайнятися випуском дрібної побутової техніки і телефонів. Це був вдалий крок: продукція завоювала велику популярність на китайському ринку. А через 17 років, в 2002-му, бренд вже займав 6 сходинку в списку найдорожчих брендів Піднебесної. 18,8 млрд юанів-саме в таку суму тоді оцінили вартість бренду.

The Creative Life-курс на створення трендів

Нова назва компанії-TCL-з'явилося в 2007 році, тобто через чверть століття активного розвитку і виходу на лідируючі світові позиції з виробництва споживчої електроніки. Назва TCL (the Creative Life) відображає прагнення бренду закріпити за собою статус одного з найбільш креативних, технологічних та інноваційних виробників.

За словами виконавчого директора Tcl Corporation, Томсона Лі, великому виробнику неможливо вижити в Новий час, слідуючи за трендами інших брендів" в умовах конкуренції з низькими цінами.

Ми будемо створювати тренди самі і лідирувати на ринку з нашими інноваційними продуктами і новаторськими пропозиціями. заявляє глава компанії в одному зі своїх виступів.

Лідерські амбіції TCL

І TCL регулярно підтверджує свій статус і амбіції. У 2010-му компанія стала No1 в рейтингу найдорожчих брендів Китаю: її вартість оцінили в 45,8 мільярда юанів. У тому ж році вона увійшла до списку 25 найбільших світових виробником побутової електроніки, а трьома роками пізніше зайняла 3 місце серед усіх виробників телевізорів.

У 2015 році отримала престижні нагороди і потрапила в кілька авторитетних рейтингів: «10 кращих китайських брендів електроніки 20 кращих світових TV-брендів, - 50 кращих брендів споживчої електроніки.

У штаті компанії - понад 75 тисяч осіб. По всьому світу працює більше 80 офісів продажів. У корпорації 26 своїх науково-дослідних центрів, розташованих не тільки в Китаї, але і у Франції, США і Сінгапурі.- Продукція TCL виготовляється на 22 виробничих базах, що функціонують в різних точках планети. Для високої ефективності випуску продукції активно використовується автоматизація виробництва.

Станом на 2018 рік виробничі потужності цієї китайської компанії перевищили 12 млн кондиціонерів на рік. У тому ж році компанія TCL потрапила в список Forbes в якості одного з кращих світових роботодавців року.

Випуск кондиціонерів

TCL - найбільш динамічно зростаючий китайський бренд в індустрії виробництва техніки для кондиціонування приміщень.

Як повідомляє офіційний сайт TCL, розробкою і випуском кліматичної техніки компанія зайнялася ще в 1999-му. Тоді її керівництво прийняло рішення про створення окремого бізнес-підрозділу з виробництва кондиціонерів (TCL Air Conditioner Division). Через 13 років, в 2012 році, кондиціонери торгової марки вже продавалися вже в 165 країнах світу.

"Кліматичний" каталог ТСЛ включає:

  • великий асортимент звичайних і інверторних кондиціонерів побутового та промислового призначення (канальні, касетні і підлогово-стельового типу);
  • інноваційну лінійку мультиспліт-систем;
  • ефективні моделі мобільних кондиціонерів;
  • продуктивно працюють осушувачі повітря.

Кондиціонери та Інша кліматична техніка, яку виробляє TCL, повністю відповідає високим стандартам якості, екологічності та безпеки. Це підтверджено документально безліччю міжнародних організацій, що здійснюють тестування і сертифікацію кліматичного обладнання. У тому числі і авторитетною International Organization for Standardization, ISO (Міжнародною організацією зі стандартизації, ІСО), що видала продукції TCL сертифікати відповідності.

Оптимальний баланс ціни і якості

Техніка TCL для кондиціонування приміщення володіє високим рівнем функціональності, має гідні споживчі характеристики, лаконічний сучасний дизайн. При належному рівні експлуатації ця кліматична техніка працює надійно тривалий час, забезпечуючи якісне кондиціонування повітря у великих і маленьких приміщеннях. Ціна кондиціонерів торгової марки TCL оптимально доступна.

Наш інтернет-магазин TCL пропонує Вашій увазі будь-які моделі TCL кондиціонерів. У нас представлені і ефективно працюючі побутові системи, і моделі для офісу та інших комерційних приміщень. Не пропустіть можливість купити якісний кондиціонер та іншу кліматичну техніку TCL за оптимально доступною ціною!