[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канальні кондиціонери

Канальні кондиціонери призначений для створення оптимального клімату відразу в декількох кімнатах або приміщеннях. Встановлювати їх можна в домашніх умовах або в промислових, в місцях громадського користування. За допомогою такого обладнання можна охолоджувати і обігрівати повітря, осушувати його при підвищеній вологості. При цьому, сам пристрій практично непомітно, що дозволить йому відмінно вписується в будь-який інтер'єр, не порушуючи його цілісності.

Наш інтернет-магазин пропонує оригінальне обладнання, виконане згідно з європейськими нормами щодо якості та безпеки. При цьому, всі моделі кондиціонерів мають доступні ціни.

Сфера застосування канальних кондиціонерів

Пристрій призначений для створення комфортного мікроклімату в приміщеннях різного типу. Їх можна встановити вдома, а також в промислових будівлях. Кондиціонер поступово забирає повітря з вулиці, направляючи його по всій системі. При комплектації пристрою тепловим насосом функціональність розширюється - це дозволить не тільки охолоджувати повітря, але прогрівати його. Устаткування можна використовувати як влітку, так і в міжсезоння - в цей період опалення ще не працює, але в приміщенні вже відчутно холодно.

Кондиціонери цього типу відрізняються стабільною роботою - не залежно від обраного режиму. Споживаючи низька кількість електрики, влаштування видають низький рівень шуму в поєднанні з високою ефективністю.

Особливості роботи канальних кондиціонерів

Пристрій має зовнішній і внутрішній блоки - перший називають компресорно-конденсаторним, другий - випарний. Повітря розподіляється за допомогою спеціальної решітки, жалюзі тут немає. Сама система маскується під натяжною стелею або встановлена ​​в фальш-стіни. Тобто, її просто не видно.

Потужність таких установок варіюється від 2 до 25 кВт, що дозволить підібрати підходящий варіант для невеликої квартири або офісного центру. Кондиціонери обладнані потужним вентилятором, який дає сильний потік повітря.

Опір і довжина повітряного потоку залежить від щільності розподільчої решітки, кількості вигинів, особливостей каналів. Розрізняють канальні кондиціонери:

  • низьконапірні;
  • середньонапірні;
  • Високонапірні.

Якщо канальний кондиціонер забезпечує приплив свіжого повітря з вулиці, то він ще додатково обладнаний фільтром. Завдяки цьому повітря очищається від пилу, бруду, вовни, алергенів і неприємних запахів.

Керувати роботою такої системи можна за допомогою пульта. Додатково кондиціонери можуть бути обладнані таймером, автоматичним перезапуском, системою самодіагностики і іншими елементами для спрощення управління.

Монтаж систем канальних кондиціонерів нескладний. Доручити його потрібно спеціально навченої бригаді.

Особливості канальних кондиціонерів:

  • Підходять для обладнання приміщень з великою протяжністю.
  • Прихована установка, яка не вплине на інтер'єр.
  • Низьке споживання електроенергії.
  • Високий рівень комфорту.
  • Є функція подачі свіжого повітря.
  • Повітряний потік розподіляється рівномірно.

Замовити канальні кондиціонери можна в нашому інтернет-магазині! Ми пропонуємо тільки оригінальне обладнання від відомих виробників. Канальні кондиціонери прослужать багато років, не вимагаючи заміни деталей або ремонту, прості в обслуговуванні.

Для замовлення натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю. Якщо потрібна додаткова інформація, можна звернутися до наших консультантів! Зв'яжіться з ними по телефону або в чаті сайту!

Останні відгуки в категорії "Канальні кондиціонери"


  • У цій категорії немає відгуків