[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Промислові вентилятори

Цена
- грн

Промислові вентилятори використовуються для вентиляції повітря в промислових масштабах, димовидалення, пожежогасіння і аспірації. Застосовуються в будь-якому виробництві від кондитерського, фармацевтичного до металургійного. Необхідні для забезпечення нормальних умов роботи в будь-яких приміщеннях, особливо з високою запиленістю і підвищеною температурою.

Великі промислові об'єкти: заводи, фабрики мають ряд законодавчих вимог, одним з яких є - максимально закритий тип об'єкта, щоб уникнути забруднення навколишнього середовища. В силу цієї вимоги, індустріальні об'єкти мають високу небезпеку для здоров'я тих людей, які працюють всередині нього. Адже серед переробленої продукції може бути не тільки сміття, а й агресивні гази, абразивний пил, мікроорганізми і т. Д. Для того, щоб убезпечити працівників промислових об'єктів, встановлюються промислові вентилятори, які і є основною ланкою в нормалізації мікроклімату в приміщенні.

Компанія Vent Alliance займається поставками систем вентиляції, повітроводів, вентиляторів і комплектуючих до них по всій Україні. Промислові вентилятори підбирається в залежності від сфери застосування, виду монтажу, типу виконання (витяжної, припливно-витяжної, припливне), конструктивних особливостей і ізометричних габаритів (квадратні, круглі і прямокутні), а також спеціального виконання (виготовлений з нержавіючої сталі, з захищеним корпусом , з додатковою шумоізоляцією).

У нас можна замовити всю складну інженерну конструкцію, готову до установки на виробничих об'єктах, місцях великого скупчення людей і інших будівлях закритого типу:

 • заводи;
 • фабрики;
 • цехи;
 • ТРЦ;
 • нічні клуби;
 • кінотеатри;
 • склади;
 • гаражі;
 • теплиці, інші.

Типи промислових вентиляторів від компанії ВЕНТ АЛЬЯНС

За виконавчим принципом витяжні вентилятори класифікуються:

Вентилятори. Зовні нагадують пропелери, пропускають потоки повітря крізь себе. Розділені на гвинтові, трубні і лопатеві. Залежно від типу вентилятора змінюється метод використання і монтажу. Застосовуються для охолодження і вентилювання приміщень. Лопаті на центральній осі агрегату переміщують потік повітря, напрям всмоктування, завжди відповідає напрямку нагнітання. Вентилятори можна купити в Києві, його ціна в інтернет-магазині Vent Alliance вас приємно здивує.

Відцентровий вентилятор. Генерація відцентрової сили всередині вентилятора призводить його в роботу. Сила генерується за рахунок обертових спіралеподібних лопатей і подачі повітря в отвір ротора. Високопродуктивні і дуже затребувані вентилятори. Відцентровий вентилятор замовити можна прямо зараз по актуальній ціні. Вентилятори такого типу вважаються найнадійнішими, завдяки зносостійкості, відсутності засмічень і можливості працювати з великими обсягами пилу. Відцентрові моделі розділені на 4 типи, кожен з яких застосовується в різних сферах виробництва:

низького тиску - вентилятори низького тиску широко використовуються в хлібопекарській сфері та всюди, де не потрібна підвищена кратність повітрообміну, а також в системах, де не встановлені високоефективні фільтруючі елементи (HEPA).
середнього тиску - вентилятори середнього тиску використовують в хімічній сфері, для забезпечення вентиляції шахт, а також в системах з низьким опором повітряного тракту.
високого тиску - пристрої високого тиску призначені для важкої, фармацевтичної і хімічної промисловості.

Класифікація промислового вентілтора по типу функціоналу:

Канальний вентилятор. Найбільш купується варіант. Канальний вентилятор компактний, але дуже продуктивний, його ціна приємно здивує. Щоб визначити правильний вид вентилятора, потрібно знати форму воздуховода:

 • квадратні повітроводи;
 • прямокутні;
 • круглі.

Канальні з шумо ізольованим корпусом.

Камінні промислові вентилятори. Встановлюються в димохід, який розташований в каміні. Ефективно виводить дим і розподіляє теплову енергію по всій будівлі, завдяки системі повітропроводів.

Вентилятори дахові промислові радіальні (ВКР). Маю дуже міцний корпус. Вони високоустойчіви до корозійних процесів і іншим руйнівним факторам. Ці промислові витяжки монтуються в димоходах і не захищаються від впливу природних факторів. Призначені для вентиляції повітря високої температури, ефективно виводять дим, сприяючи протипожежної системі.

Кухонні промислові витяжки (вентилятори). Кухонні витяжки призначені для відводу концентрованого жиром і вологою. Передбачені для приміщень великої квадратури. На кухонні витяжки промислові, ціна найдоступніша в місті Київ.

Промислові вибухозахищені витяжки. Встановлюються на об'єктах важкої промисловості, де підвищена вибухонебезпечність і аварійна обстановка. Передбачені для витяжки повітря, насиченого пальним або хімічним вмістом

Вентилятори промислові для агресивного середовища. Вони призначені для переміщення агресивних газових і повітряних мас, в тому числі і з домішками дрібних абразивів.

Радіальні витяжні вентилятори або равлики. Найчастіше встановлюються там, де є велике скупчення людей. Бувають варіації: низького, середнього і високого тиску, в залежності від інтенсивності бажаного повітрообміну.

Де купити промисловий вентилятор в Києві за низькою ціною?

Vent Alliance реалізує якісні агрегати і комплектуючі для вентиляційних систем від відомих виробників: Vents, SystemAir, Dospel, Soler & Palau, AeroStar і інші. Організовуємо доставку в усі міста України. На всі товари для систем вентиляції поширюється ціна виробника. Також компанія займається виготовлення промислових вентиляторів за кресленнями замовника. Під різні вентиляційні системи, потрібні цільові вентилятори. Існує величезна різноманітність вентиляторів і кожен з них має свою особливість. Наші менеджери допоможуть з вибором потрібної моделі, і підберуть якісне обладнання яке підійде Вам.

Останні відгуки в категорії "Промислові вентилятори"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Ybnokiv

  Спасибо, ваш сайт очень полезный! rn
  Вентилятор канальный круглый Турбовент ПВК 100

 • Игорь

  Купил себе в гараж, установил работает отлично
  Настенный осевой вентилятор с обратным клапаном Турбовент НОК 150

 • Байша Андрей

  Вечером заказал- утром позвонил представитель "Вент-Альянса" Роман, в этот же день отправили, и на следующий день уже забрал.rnЕщё не устанавливал, но для себя проверил работу (подключил просто на столе). Дует мощно, очень тихо для такого воздушного потока. По шуму слышно только воздух, никаких посторонних звуков.rnВсё соответствует описанию. Продавец- супер, сейчас заказываю второй (первый брал 100мм, посмотреть-послушать, второй нужен 150мм).rnПокупкой доволен абсолютно. Цены здесь лучшие).
  ВЕНТС КСБ 100 ЕС

 • Руслан

  Установил такой вентилятор в гараже, работает отлично, сторонние запахи удаляет эффективно и быстро.
  ВЕНТС ВКМ 200

 • Василь

  Купил вентилятор для небольшого курятника, работает отлично !
  ВЕНТС ВКМ 200