[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Геотермальні вентиляційні системи

Геотермальні вентиляційні системи ГЕО ВЕНТС і ГЕО ВЕНТС ДУО призначені для створення комфортних умов в приміщенні, скорочення споживання енергії за рахунок залучення тепла з верхнього шару грунту. Результатом використання таких геотермальних систем є скорочення енергоспоживання з одночасним збереженням тепла.

Особливості геотермальних вентиляційних систем

Верхні шари грунту є природним акумулятором тепла, головним джерелом якого є сонце. На глибині трьох метрів і більше знаходиться шар, який не схильний до сезонного промерзання. Саме тут температура не змінюється - і дорівнює приблизно від 5 до 7 градусів тепла в зимовий час, а в літній - від 10 до 12. Використання теплообмінника, який бере тепло з грунту, дозволяє прогріти припливне повітря взимку, а влітку - охолодити.

Грунтовій теплообмінник ГЕО ВЕНТС є систем повітроводів, які укладають під землею. Вони будуть виконувати функцію теплообмінника між землею і повітрям, який буде надходити в приміщення. При цьому, на подібну операцію потрібно не так багато електроенергії.

Грунтовій теплообмінник ГЕО ВЕНТС ДУО являє собою систему, виконану за типом «труба в трубі». Витяжної повітря переміщається по внутрішній трубі, а той, що виходить з приміщення, по зовнішній. Завдяки цьому можливий процес рекуперації.

Повітря, що подається в приміщення, охолоджується або нагрівається за допомогою геотермальної енергії грунту через стінку внутрішньої труби. Конструкція також дозволяє скоротити довжину повітроводів, які знаходяться в землі, одночасно поліпшивши теплові характеристики всієї системи.

Вибір довжини і діаметру повітропроводів визначають заздалегідь - в залежності від рівня експлуатаційних витрат, витрати повітря. Експлуатація системи включає в себе періодичну заміну фільтрів, а також витрати на роботу вентиляторів. Займатися технічним обслуговуванням устаткування повинен професіонал, щоб уникнути некоректних дій.

Використання геотермальних систем вентиляції дозволяє підігріти або охолодити повітря без значних для цього витрат. Також ви зможете запобігти обмерзання рекуператора.

Переваги використання геотермальних вентиляційних систем

Геотермальні вентиляційні системи в теплу пору року дозволяють охолоджувати припливне повітря, а взимку - прогріти. При цьому, повітря зовні надходить через повітрозабірник всередину грунтового теплообмінника. Взимку замість повітрозабірника встановлюється спеціальна решітка. Всередині він підігрівається або охолоджується за рахунок грунту. Після цього він подається в припливно-витяжну установку. Таким чином, знижуються витрати на роботу кондиціонера - охолодження або підігрів.

Попередній проблем повітря дозволяє знизити ризик того, що рекуператор обледеніє. Геотермальна система дозволяє зберігати комфорт в будинку в будь-який час року. Взимку вона зберігає тепло, а влітку - прохолоду. Універсальність подібної установки дозволяє використовувати не тільки для житлових будинків, але також для ресторанів, магазинів, складів або промислових приміщень.

Розрахунок ефективності роботи вентиляції з використанням геотермальної системи можна зробити заздалегідь. Це дозволить зрозуміти, наскільки виправдане застосування такого обладнання, а також розрахувати період окупності. Геотермальні вентиляційні системи довели свою користь при роботі в різних умовах. Головне, щоб монтаж обладнання було проведено з урахуванням всіх правил і вимог.

Останні відгуки в категорії "Геотермальні вентиляційні системи"


  • У цій категорії немає відгуків