[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Алюмінієвий скотч являє собою витратний матеріал, необхідний для установки систем вентиляції в цілому і окремих її повітропроводів. Це стрічка, виконана з алюмінієвої фольги зі спеціальним клеїть напиленням. Він здатне витримувати серйозне навантаження, щільно прилягати і довго триматися. У цьому його відмінність від звичайної липкої стрічки, яку ми зазвичай використовуємо в побуті.

Особливості та характеристики алюмінієвого скотча

Алюмінієвий скотч для систем вентиляції зроблений на клеїть основі, яка забезпечує його довговічність і термостійкість. Такий витратний матеріал здатний витримувати температуру до 100 градусів, не втрачаючи початкових властивостей.

В системі вентиляції скотч алюмінієвий використовують для проклейки стиків ізоляції на повітроводах. Це дозволяє запобігти появі конденсату. З його допомогою роблять стики більш герметичними, щоб система вентиляції була надійною і не втрачала своєї продуктивності. Сфера застосування алюмінієвого скотча цим не обмежується:

 • Герметизація стиків в системах водопостачання та опалення.
 • Ізолювання димоходів.
 • Герметизація різних конструкцій, утеплення і ущільнення.
 • Ремонт холодильної техніки.
 • Тимчасова локалізація місць корозії.
 • З'єднання будівельних або монтажних елементів.

Для системи вентиляції алюмінієвий скотч-невід'ємна частина установки і подальшої експлуатації. Найбільш затребуваний цей матеріал при установці гнучких повітроводів, а також пластикових повітропроводів. За допомогою монтажного скотча їх з'єднують між собою, ізолюють місця стику і ущільнюють їх, фіксують теплоізоляцію.

Розрізняють звичайний алюмінієвий скотч і армований. Останній варіант є більш міцним і одночасно таким же гнучким, як перший. Армований алюмінієвий скотч використовують для більш надійної стикування і кріплення повітроводів.

Правила використання

Використання алюмінієвого скотча вимагає виконання певних правил. Від них залежить, наскільки довго прослужить конструкція, чи буде вона якісною і надійною. Дотримуйтесь таких правил:

 1. Після того, як ви відірвали скотч від стрічки, не можна торкатися його липкою частини.
 2. Місце проклейки потрібно очистити від забруднень і знежирити.
 3. Дайте місцю проклейки повністю висохнути, щоб на поверхні не залишилося вологи.
 4. Клейте скотч так, щоб утворювалося поменше складок.
 5. Якщо потрібно переклеїти скотч, то після відриву від поверхні повторно використовувати його не можна.

Алюмінієвий скотч виконаний з якісних нетоксичних матеріалів. Тому, в процесі роботи з ним не потрібно захищати органи дихання або слизові.

Чому варто замовити алюмінієвий скотч у нас?

Наша компанія пропонує якісний алюмінієвий скотч для систем вентиляції та кондиціонування. Ми пропонуємо оригінальний товар від перевіреного виробника. Ви можете бути впевнені, що цей витратний матеріал допоможе вам створити якісну систему вентиляції - і продовжить термін її служби.

Щоб замовити товар, натисніть кнопку Купити поруч з ним. У формі замовлення вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Після того, як ми отримаємо заявку, наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення даних. Залишити заявку на покупку на сайті можна в будь-який зручний час.

Ми пропонуємо кваліфіковану консультацію від наших співробітників. Якщо у вас з'явилися питання, зверніться до нас по телефону або в чаті сайту. Ми допоможемо оформити замовлення, дамо додаткову інформацію.

Останні відгуки в категорії "Алюмінієвий скотч"


 • У цій категорії немає відгуків