[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Дверцята ревізійні

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір ревізійних дверцят, необхідних для контролю за станом вентиляційної системи і її технічного обслуговування. В асортименті є великий вибір моделей, які підійдуть для оснащення вентиляційних систем в самих різних умовах, у тому числі - і в кімнаті з плиткою. Кожна одиниця товару відрізняється високою якістю, повністю відповідає заявленим в описі характеристикам.

Пластикові дверцята на засувках

Дана модель підійде для монтажу в стіну або в стелю. Виконана така дверцята з якісного пластику, має лаконічний дизайн. Закривати дверцята можна за допомогою спеціальної засувки. За нею не потрібно складний догляд, дверцята легко встановлювати. Модель забезпечує швидкий доступ до прихованих комунікацій і вузлів. Дверцята з засувкою підійде для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю. Матеріалом для виготовлення служить АБС пластик. Можливо правосторонній або лівосторонній відкривання, для якого злегка натиснути. Монтаж здійснюється за допомогою клею або розчину, складного догляду не потрібно.

Сталевий люк на магнітах

Якісні ревізійні люки, виконані зі сталі високої якості із захисним порошковим покриттям. Підходять для установки на стелі або стіні, забезпечують легкий доступ до комунікацій. Сталеві люки можна встановлювати у вологому приміщенні, адже вони надійно захищені від появи корозії за допомогою порошкової фарби. Люк можна встановити так, щоб було ліво або правосторонній відкривання. Дана модель обладнана спеціальною магнітною засувкою, яка дозволяє відкрити дверцята одним легким натисканням. Монтаж здійснюється за допомогою клею або розчину, складний догляд не потрібно.

Сталеві ревізійні дверцята з замком

Дана модель ревізійних дверцят підійде для тих випадків, коли потрібно обмежити доступ сторонніх осіб до комунікацій. Для цього передбачено наявність спеціального замка. Монтувати дверцята можна до стелі або стіні, для цього буде потрібно клей або розчин.

Дверцята універсальна - може відкриватися як в ліву, так і в праву сторону. Модель підходить для установки у вологих приміщеннях і надійно закриє доступ до сантехніці, електриці або вентиляційної установки.

Матеріалом для люка служить сталь високої якості зі спеціальним порошковим покриттям. Саме воно захищає дверцята від появи корозії в умовах підвищеної вологості.

Дверцята ревізійні з ручкою

Дана модель виконана з поєднання двох матеріалів - сталі та пластику. Їх першого виконана сама дверцята, з другого - ручка. Підходить для установки на стелю або стіну, кріпиться за допомогою клею, розчину або силікону. Завдяки порошковому покриттю, дверцята може бути встановлена ​​в приміщеннях з високою вологістю. Можливо відкривання в обидві сторони.

Люки під плитку

Дана модель створена для прихованого монтажу в стіні під керамічну плитку. Матеріалом для виробу служить поєднання ПВХ і металу. Монтується люк за допомогою спеціальних розпірних лапок, сама плитка кріпиться до металевої пластини. Такий люк відкривається за допомогою вантуза. Модель підходить для обладнання ванних кімнат, санвузлів, душових. Дверцята люка являє собою раму з пластика з магнітами. Рамка з ПВХ покликана приховати міжплиточний шов. Така дверцята є практично невидимою, закривається легким натисканням. Забезпечує швидкий доступ до комунікацій в приміщенні, де звичайна ревізійна дверцята не вписуватиметься в інтер'єр.

Щоб замовити дверцята ревізійні, скористайтеся фільтрами нашого каталогу і виберіть відповідний варіант. Далі натисніть кнопку «купити», вкажіть ваші дані для доставки і спосіб оплати. Ми завжди раді відповісти на ваші запитання і допомогти з вибором!

Останні відгуки в категорії "Дверцята ревізійні"


  • У цій категорії немає відгуків