[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Трифазні електродвигуни

Трифазний електродвигун являє собою електричну машину, що працює за допомогою змінного струму. Крутний момент в цьому пристрої створюється за допомогою магнітного поля х- воно утворюється в статорі. Таке обладнання широко застосовується в області будівництва, різних галузях промисловості, в побуті. Проста і надійна конструкція робить їх довговічними, простими в обслуговуванні. Вони не вимагають частого і складного ремонту, здатні витримувати великі навантаження і легко запускаються. Такі пристрої ви знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину!

Трифазний електродвигун: особливості та переваги

Трифазні електродвигун складається з двох частин - рухомого ротора і нерухомого статора. Між ними знаходиться повітряний зазор розміром близько 2 мм. Статор пристрою володіє трьома обмотками, які розташовані під кутом в 120 градусів. Всередині розташований муздрамтеатр. Коли на обмотки подається змінна напруга, в них утворюється обертове магнітне поле, яке і виробляє в роторі індукційний струм.

При взаємодії магнітних полів ротора і статора утворюється крутний момент. При цьому, частота обертання ротора буде завжди менше, ніж частота обертання магнітного поля. Магнитопровод статора виконаний з пластин, а провідники обмотки вкладаються в спеціальних пазах.

Трифазні електродвигуни знаходять своє застосування в приводах ліфтів, прокатних станів, сільськогосподарських машин, верстатів і підйомних кранів. Таке широке поширення пояснюється рядом переваг, які має даний пристрій:

  • Низький рівень шуму під час роботи.
  • Можливість роботи безпосередньо від трифазної мережі.
  • Довговічність, стабільна робота і надійність.
  • Простий пристрій і нескладне технічне обслуговування.

При цьому, трифазні електродвигуни відрізняються прийнятною вартістю і простотою в експлуатації. Таким чином, вони досить поширені на виробництві та в побуті. Ми пропонуємо великий вибір моделей таких двигунів від перевірених виробників!

Особливості підключення трифазного електродвигуна

Трифазний електродвигун відрізняється простотою в монтажі і підключенні. Однак, робити це повинна людина з досвідом і професійними знаннями, щоб гарантувати стабільну роботу пристрою.

Кінці обмоток двигуна потрібно вивести на клеммник і комутувати, використовуючи стандартні схеми типу «трикутник» або «зірка». При цьому, в останньому випадку лінійна напруга буде більше. Також підійде і комбіноване підключення. Для запуску і розгону двигуна використовують «зірку», а в робочому режимі воліють «трикутник».

Як можна підключити трифазний електродвигун:

  • Використовуючи пряме підключення.
  • Застосовуючи пристрій плавного пуску - необхідна, коли потрібно регулювання двигуна саме в момент пуску.
  • Використовуючи інвертор - він регулює частоту напруги, що подається. З його допомогою можна регулювати плавний пуск, частоту обертання ротора, зупинку.

Придбати трифазний електродвигун ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо оригінальний товар високої якості, який повністю відповідає характеристикам в описі. Таке обладнання відрізняється стабільністю роботи, відсутністю шлюбу або недоліків.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю, вкажіть ваші дані для доставки, виберіть спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів - по телефону або прямо в чаті на сайті!

Останні відгуки в категорії "Трифазні електродвигуни"


  • У цій категорії немає відгуків