[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Maico

На поточний момент компанія Maico відноситься до ключових гравців ринку вентиляційних систем. Попит на цей бренд безперервно зростає по всьому світу, в тому числі і серед жителів України. Таку популярність пояснює незмінно еталонну якість конструкцій, висока ефективність і тривала експлуатація техніки.

При виготовленні використовуються тільки високоякісні матеріали з прекрасними експлуатаційними характеристиками, що гарантує безперебійне функціонування обладнання після його придбання. Всі моделі сучасні і енергоефективні, тому істотно знижують витрати на оплату електрики.

Для покупки продукції від компанії Maico пропонуємо скористатися каталогом ТОВ»ВЕНТ АЛЬЯНС". На сайті широкий асортимент вентиляційного обладнання за прийнятними цінами, щоб кожен покупець мав можливість підібрати ідеальну модель в залежності від своїх уподобань. Крім того, кожне замовлення поставляється з офіційною гарантією від виробника, що дозволяє власникам використовувати вентиляцію, не думаючи про вкладення в разі несправностей.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання щодо продукції від цієї компанії, пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами для безкоштовної консультації.

Компанія Maico спеціалізується на виробництві високоякісного вентиляційного обладнання. Протягом багатьох років бренд створював бездоганну репутацію, завойовуючи довіру кожного клієнта, впроваджуючи численні розробки та інновації в кліматичну техніку. ТОВ» ВЕНТ АЛЬЯНС " - це офіційний представник компанії Maico на території України. Придбання вентиляторів в нашому інтернет магазині дозволяє не сумніватися в наявності сертифікації для експлуатації техніки.

Асортимент продукції компанії

Компанія почала свій розвиток в 1928 році і спочатку поставляла продукцію тільки на вітчизняні ринки. Засновник-Крістіан Майєр, розташував основні виробничі потужності в Німеччині. З дня створення головною метою діяльності є робота над інноваціями та розробками у вентиляційній галузі.

В асортименті компанії численні моделі обладнання, що відрізняються як за вартістю, так і за технічними характеристиками. Всього він налічує більше 1500 різних вентиляторів. Також в каталозі можна ознайомиться з вентиляційними установками і комплектуючими деталями для вентиляційних систем.

Такий ґрунтовний підхід до виготовлення вентиляційного обладнання дозволяє клієнтам укомплектовувати Вентиляційні системи деталями одного виробництва. Такий варіант є дуже зручним, оскільки взаємопов'язана робота комплектуючих деталей і агрегатів від одного бренду демонструє велику продуктивність.

Серед основних переваг вентиляційного обладнання від компанії Maico високоякісна збірка, мінімальний шум під час роботи ( світова популярність побутових вентиляційних агрегатів серії ER від цієї компанії пояснюється саме їх безшумністю), виняткова потужність, високий рівень надійності і продуктивності. Покупці, які давно знайомі з продукцією даного бренду, давно впевнені в тому, що таке обладнання тільки для справжніх цінителів, для яких, перш за все, важлива якість, а ціна не грає ніякої ролі.

Ознайомившись з асортиментом товарів цього бренду, можна зупинити свій вибір, як на побутових вентиляторах, так і на промислових вентиляційних установках.

Основні характеристики настінних вентиляторів Maico

Придбання сучасних вентиляційних агрегатів дозволяє не тільки створити комфортні умови для перебування в приміщенні, але і встановити гідну прикрасу домашнього інтер'єру. Настінні вентилятори від компанії Maico неодноразово ставали об'єктами для нагородження та вручення призів. Найбільшою популярністю користуються моделі з серії ER і ECA.

Вентилятори для кругових каналів

Це обладнання демонструє високий рівень продуктивності і низькі шумові характеристики. Робота круглого канального вентилятора Maico буде безперебійною навіть при великих навантаженнях і негативному зовнішньому впливі. За надійність моделей з цієї серії відповідають високоякісні міцні матеріали, а завдяки продуманій конструкції це обладнання потребує найпростішому і не дорогому обслуговуванні. Досконале проектування крильчатки німецької техніки дозволяє створювати мінімальний шум, навіть якщо у вентилятора максимальна продуктивність.

Впровадження шумоизолированного корпусу

Як згадувалося раніше, для компанії вкрай важливо, щоб агрегати працювали, не порушуючи тишу. Її побутову серію визнали найтихішою у світі. Забезпечення безшумної роботи виконується за рахунок використання спеціальних шумоізоляційних матеріалів. Застосування акустичних вентиляційних пристроїв актуально для побутового, офісного або комерційного приміщення. Також з їх допомогою можна налагодити повітрообмін для промислової будівлі.

Матеріали та дизайн

У виробництві використовуються виключно безпечні і довговічні матеріали, які давно зарекомендували себе в якості сировини для виготовлення вентиляційної техніки.

Окрему увагу варто приділити продуманості дизайну вентиляційних установок. У цьому плані найяскравішими стали побутові вентилятори серії ER і ECA ipro. Серед переваг цих пристроїв не тільки виняткова якість, але і привабливий дизайн, відповідний для будь-якого інтер'єру.

Підведення підсумків

Вентилятори Maico по праву можна назвати кращими вентиляційними агрегатами на світовому ринку. Поєднання німецького дизайну і точності з вишуканим італійським дизайном дозволило створити унікальний продукт, який не має гідних аналогів. Омы можемо з упевненістю гарантувати, що зупинивши свій вибір на обладнанні від цієї компанії ви не пошкодуєте про своє рішення. Для уточнення більш детальної інформації звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину.