[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Olefini

Компанія Olefini є відомим виробником кліматичного обладнання, продукція якого поставляється по всьому світу. Покупців приваблює Висока якість техніки в поєднанні з доступними цінами. Не менш вагомою перевагою вважається постійне розширення асортименту і вдосконалення технологій. Модельний ряд пристроїв складається з понад 100 найменувань.

У конструкції теплових завіс бренду Olefini впроваджена багатоступенева захист, що виключає навіть найменшу ймовірність перегріву корпусу і нагрівальних елементів. Також механізм містить термодатчики (від 3 до 6 штук), для спрацьовування яких необхідно досягнення температури 75 градусів.

Кожна модель обладнання, яка була проведена на заводі компанії Olefini, підлягає обов'язковому тестуванню, як на кожному етапі виготовлення, так і після його закінчення і позначення товару серійним номером. Під час тестування перевіряється більш ніж 20 параметрів. Для фіксації всіх показників створена загальна база даних.

ТОВ "Вент Альянс" є офіційним представником компанії Olefini, що дозволяє поставляти якісне обладнання за прийнятними цінами. Наші менеджери готові відповісти на всі ваші запитання і допомогти з вибором.

Грецька компанія Olefini активно розвивається, починаючи з 1977 року. На поточний момент вона поставляє різноманітне обладнання для систем кондиціонування та обігріву. При цьому, роль основного продукту, що випускається, як і раніше закріплена за повітряно-тепловими завісами. Завдяки тридцятирічному досвіду роботи, співробітникам вдалося розробити широкий модельний ряд техніки з урахуванням найбільш високий сучасних вимог.

Практично вся вироблена продукція (більше 60%), призначена для експорту. Поставка обладнання від компанії Olefini охоплює більше 30 країн у всьому світі, включаючи Швецію, Іспанію, Росію, Туреччину, Італію, Україну та інші. Саме з цієї причини бренд став володарем гідного місця в рейтингу нарівні зі світовими виробниками повітряних завіс.

Виробнича база компанії

На поточний момент у власності власників бренду Olefini сучасна виробнича база із загальною площею понад 5500 м2 (включаючи складські та допоміжні приміщення).

Компанія Olefini-це автономне виробництво. Практично всі комплектуючі деталі, які необхідні для виготовлення техніки, виробляються на заводах компанії. Завдяки наявності конструктивного відділу, електронної лабораторії і цехів різного призначення, співробітники отримують можливість виготовляти продукцію від початку і до кінця, обмежуючись виробничими потужностями одного заводу. Такий підхід істотно економить час, що витрачається на виготовлення обладнання.

За всі роки існування компанії, Техніка виготовлялася виключно з найякісніших і сертифікованих матеріалів. Також було впроваджено безліч власних розробок за типом особливого полімеру, який невразливий від високих температур і є незамінним елементом в теплових завісах.

Здійснення постійного контролю якості є невід'ємною частиною виготовлення обладнання бренду Olefini. В процесі виконується тестування кожного примірника, при якому вивчаються більш ніж двадцять параметрів.

На поточний момент учасниками виробничого процесу є:

  • парки з високошвидкісними ливарними машинами, призначеними для виготовлення міцних пластикових виробів до 7 км, в які впроваджений повний комп'ютерний контроль Процесу;
  • цех з багатопозиційними електронними фрезерними верстатами, що виготовляють деталі до 3 м в межах одного корпусу;
  • унікальна ерозійна Техніка для виготовлення високоточних виробів з висотою до 400 мм;
  • безліч електронних установок для балансування виробів, завдяки яким забезпечується мінімальний шум і високий рівень надійності;
  • електронні верстати, за допомогою яких виготовляються теплові нагрівальні елементи (ТЕН);
  • серія ультразвукових зварювальних апаратів нового покоління;
  • набір інноваційних пристосувань для автоматизації процесу виробництва і складання.

Нові моделі, вузли та деталі проектуються з використанням професійних програмних пакетів. Впровадження таких інновацій істотно скорочує зусилля з боку персоналу, адже в той час як проектується нова деталь, може здійснюватися розробка оптимальної програми для її реалізації за допомогою верстатів на числовому програмному управлінні. В результаті геометрія отриманих деталей повністю збігається із заданими параметрами, а виріб з'являється на ринку набагато швидше.

Використовувані матеріали

Для виготовлення обладнання від компанії Olefini застосовується особлива пластмаса, що забезпечує безперебійну роботу навіть в умовах температури 110 градусів (по екстремальних налаштувань до 180). Крім того, вона досить міцна, практично як метал.

Конструкції, при виробництві яких використовується промисловий пластик, мають істотні переваги в порівнянні з аналогічними моделями з металу. Наприклад, їх поверхня не схильна до утворення іржі. Також пластикові елементи володіють низьким коефіцієнтом тертя, високою стійкістю до деформації, і невеликою вагою. Вони використовуються в кондиціонерах, так як мають високу ізоляційну здатність.

Для теплових завіс від компанії Olefini передбачена багатоступінчаста захист, що зберігає корпус і нагрівальні елементи. Завіса оснащена термодатчиками, які переривають роботу обладнання, якщо температура перевищує показник градусів. Продукцію, що випускається ретельно тестують на кожному етапі, що не дозволяє засумніватися в її відмінній якості.

Пропонуємо відвідати каталог і вибрати високоякісне обладнання від світового виробника за вигідною ціною. Наші менеджери проведуть консультацію і допоможуть в підборі оптимальної пропозиції.