[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Зволожувачі повітря

Одним з ключових чинників здоров'я людини є не тільки чистота, але і зволоженість повітря. Велику частину часу ми проводимо вдома і на роботі, тому важливо, щоб мікроклімат тут був комфортним. Навіть якщо приміщення регулярно прибирають і провітрюють, вологість далеко не завжди може бути ідеальною. Особливо в зимовий час, коли працює центральне опалення. Воно пересушує повітря, результатом чого є проблеми з диханням, алергічні реакції, сухість шкіри і слизових, часті застуди. Вирішити подібні проблеми допоможе зволожувач повітря. Це компактний прилад, який підходить для домашнього використання з простим і зрозумілим управлінням.

Зволожувачі повітря: переваги

Зволожувач не просто насичує повітря вологою безперервно. Він робить це так, щоб підтримувати оптимальний рівень вологості, комфортний для людини. Тобто, повітря не буде перенасиченим. Крім того, сучасні зволожувачі забезпечені безліччю додаткових функцій - очищення повітря, для прання використовується ароматерапія, автоматичне включення при знаходженні в приміщенні людей і т.п.

Зволожувачі повітря є незамінною кліматичної технікою, яка необхідна поряд з кондиціонером. Перевага використання пристроїв полягає в наступному:

 • Очищення повітря від бактерій - більшість зволожувачів забезпечено такою функцією, щоб прибрати з приміщення шкідливі мікроорганізми.
 • Зменшення частоти респіраторних захворювань - зволожувачі насичують повітря вологою, що позитивно впливає на слизові. А сухі слизові - це «вхідні ворота» для бактерій і, як результат, часті респіраторні захворювання.
 • Нормалізація стану шкіри - в зимовий час шкіра може ставати сухий, лущитися. При цьому, таке буває навіть у власників жирної шкіри. Щоб уникнути цього, необхідний хороший зволожувач.
 • Безпека простору для дітей і дорослих - зволожувач бореться з патогенними мікроорганізмами, роблячи повітря чистіше в усіх сенсах.
 • Профілактика і необхідний елемент лікування при алергії - дуже часто алергічні реакції посилюються або з'являються через наявність в повітрі подразнюючих частинок, підвищеної сухості.
 • Поліпшення стану людей, які хворіють на хронічні захворювання органів дихання.

Крім цього, якщо ви купуєте зволожувач з додатковими функціями, то отримуєте пристрій для полегшення побуту, створення комфортних умов для відпочинку. Багато моделей доповнені будильником, який дозволить прокидатися поступово, без стресу. Є зволожувачі з вбудованою метеостанцією, яка дозволяє контролювати мікроклімат в будинку.

Результат застосування зволожувача - комфорт кожного члена сім'ї. Ви позбудетеся від надмірної сухості шкіри, станете менше хворіти, дихати стане легше і приємніше. Якщо в родині хтось страждає від хронічних хвороб органів дихання, то такий прилад допоможе полегшити його стан.

Зволожувачі: особливості та функції

Прилади відрізняються безшумною роботою - рівень видаваного шуму може бути різним. Це дозволить вибрати зволожувач як для офісу, так і для спальні. Працюють пристрої від звичайної водопровідної води, яку вони очищають самі за допомогою фільтрів. Керувати роботою пристрою не складе труднощів, адже все автоматизовано - кілька режимів дозволить підібрати той, який найбільш зручний для вас.

Особливості зволожувачів:

 • Компактні розміри корпусу - більшість моделей мають невеликі габарити, що дозволить розміщувати їх саме там, де це необхідно.
 • Не залишають плям від води - зволожувачі працюють таким чином, щоб розпорошувати в повітря дрібні частинки води, які не встигають осідати на меблях або оточуючих предметах. Вони потрапляють безпосередньо в повітря.
 • Кілька режимів роботи - є не тільки нічний режим або для дитячої кімнати. Кращі зволожувачі для повітря оснащені режимами для занять спортом і медитації або дихальних практик.
 • Управляти обладнанням можна вручну або за допомогою пульта. Також є моделі з керуванням від програми на смартфоні.
 • Досконала система очищення дозволить не переживати з приводу якості води, яку ви заливаєте в резервуар. У повітря не потрапляють бактерії або потенційно патогенна мікрофлора.

Крім того, зволожувачі повітря мають лаконічний привабливий дизайн. Завдяки цьому вони підійдуть для самих різних типів інтер'єрів.

На що звернути увагу при виборі зволожувача повітря?

Купівля зволожувача повітря вимагає уваги при виборі пристрою, адже не кожне з них підійде для вашої квартири. Перш за все, враховують площу приміщення, де буде знаходитися зволожувач. Чим більше кімната, тим більше повинен бути бак для води, більш продуктивним має бути пристрій. Якщо зволожувач виявиться меншою потужності, бажаного ефекту не досягти.

Крім цього, враховуйте такі особливості пристрою:

 • Рівень шуму під час роботи - чим менший рівень виробленого шуму, тим краще. Особливо, якщо ви плануєте поставити його в спальні або кімнаті дитини.
 • Автоматичне включення і відключення - функція дозволяє економити ресурс, коли прилад вимкнеться при досягненні оптимального рівня вологості.
 • Обсяг резервуара - такий показник визначає, наскільки часто вам потрібно буде доливати воду. Великий бак дозволить робити це рідше, а маленький зробить прилад більш мобільним.
 • Продуктивність - порівняйте обсяг кімнати з пропускною спроможністю зволожувача. Оптимальний варіант, коду зволожувач обробляє весь об'єм повітря двічі за годину.
 • Наявність пульта управління - визначтеся, чи потрібен вона вам чи то пак, не важко буде контролювати роботу зволожувача вручну.
 • Нічний режим - потрібен, якщо ви ставите пристрій в спальні. Відсутність підсвічування в нічний час дозволить вам добре відпочити.
 • Додаткові функції - це може бути іонізація повітря, вбудована аромалампи і т.п.

Також при покупці враховуйте вартість витратних матеріалів для зволожувача повітря - якщо вони необхідні. Якщо для вас важливий дизайн, також подумайте, який саме прилад вам потрібен - з лаконічним або більш яскравим дизайном, додатковими декоративними елементами. З огляду на всі ці особливості, ви підберете такий зволожувач повітря, який зробить мікроклімат в приміщенні максимально комфортним.

Останні відгуки в категорії "Зволожувачі повітря"