[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Теплові гармати

Цена
- грн
Бренд
Тип нагрівача
Площа обігріву кв.м

Теплові гармати є прилади, призначені для обігріву приміщення. Відмітна особливість такої техніки - велика потужність в поєднанні з компактними розмірами. Теплові гармати застосовуються для обігріву промислових або напівпромислових приміщень. Крім того, відмінно впораються вони зі своїм завданням в цеху, автомобільної майстерні, гаражі, підвалі, торговому центрі. Незамінні вони і для виконання будівельних робіт, коли потрібна певна температура для швидкого висихання матеріалів і сумішей.

Принцип роботи пристрою

Теплові гармати мають простий принцип роботи: вентилятор затягує повітряну масу всередину пристрою, де і відбувається їх нагрівання за допомогою теплообмінника. Після прогріву повітря потрапляє назад в приміщення одним гарячим потоком. Завдяки цьому за короткий термін можна прогріти приміщення. Можливо навіть прогріти певну сторону приміщення, направивши повітря туди за допомогою жалюзі. Особливість роботи теплової гармати -вона осушує повітря в приміщенні. Тому, при тривалому використанні пристрою потрібно періодично провітрювати приміщення або скористатися вентиляторами.

Особливості теплової гармати

Теплові гармати мають прямокутну форму корпусу, теплообмінник зроблений у формі сітки. Існують також варіант і з корпусом циліндричної форми - в них теплообмінник буде спіральним. Такий варіант дасть більш високу температуру. Матеріалом для корпуса теплової гармати служить міцний металевий сплав, стійкий до утворення корозії, деформації і інших негативних факторів. Таким чином, гармата прослужить тривалий час, забезпечуючи стабільний потік повітря потрібної температури. Існують теплові гармати в пожаробезопасном виконанні, які підійдуть для роботи в приміщеннях з підвищеною небезпекою загоряння. Є й моделі для роботи в умовах підвищеної вологості. Керувати роботою теплової гармати зручно і просто завдяки наявності ряду функцій, а також можливості автоматичного регулювання деяких процесів. Це екологічні прилади, які не завдають шкоди навколишньому середовищу, вони безпечні для людини. Важливо - теплові гармати при роботі практично не шумлять. Тому, заважати виконанню робочих завдань вони точно не будуть.

Переваги такої техніки:

 • Мобільні і прості в монтажі.
 • Невелика вага, міцний корпус.
 • Швидкий обігрів приміщення.
 • Безпека роботи.
 • Низький рівень шуму.

Крім того, теплові гармати підійдуть для різних видів приміщень завдяки своїй універсальності.

Теплові гармати: види

Виробники пропонують різні види теплових гармат, кожен з яких вирішить певну задачу. Так, існують такі види обладнання:

 • Прямого нагріву;
 • На дизельному паливі;
 • На зрідженому газі;
 • електричні;
 • Без регулювання потужності.

Найбільшу потужність мають теплові гармати на дизельному паливі - саме тому вони затребувані на великих промислових підприємствах. Газові гармати будуть більш мобільними, ніж дизельні. Крім того, вони швидко обігріють приміщення. Найбільш затребуваними є електричні пристрої, адже вони універсальні для різних приміщень. Крім цього, вони мобільніші, не вимагають заправки. При наявності генератора електрики встановлювати їх можна навіть на відкритій місцевості. Придбати теплові гармати від перевірених виробників можна у нас на сайті. Ми пропонуємо тільки оригінальні пристрої, відповідні заявленому опису і довели свою ефективність на практиці. З усіх питань звертайтеся до наших співробітників в телефонному режимі!

Останні відгуки в категорії "Теплові гармати"


 • У цій категорії немає відгуків