[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Припливні і витяжні установки

Припливні і витяжні установки - це обладнання, призначене для створення комфортного мікроклімату в приміщенні. Установки підходять для монтажу в житлових і промислових приміщеннях. Вони необхідні для постійного доступу свіжого повітря з одночасним видаленням відпрацьованого. Перший - насичений киснем, другий - вуглекислим газом. Газ безпосередньо впливає на самопочуття людини. Його надлишок може привести до негативних наслідків для здоров'я.

Припливно-витяжні установки підійдуть для роботи в офісних приміщеннях, на виробництві, в багатоквартирних будинках, котеджах, басейнах. Низький рівень шуму і компактні розміри дозволять устаткуванню не заважати роботі або відпочинку, гармонійно вписатися в приміщення.

Технічні особливості

В даному випадку два пристрої об'єднані в одне, адже одночасно з подачею свіжого повітря, потрібно видалити застояне. Припливні і витяжні установки складаються з декількох елементів, а саме:

 • Вентилятора - витяжної і припливне.
 • Фільтри для припливного і витяжного режиму.
 • Корпус.
 • Звукоізоляція.
 • Система автоматики.

У процесі роботи установки відбувається очищення повітря від пилу і бруду, яка постійно є на вулиці. Це забезпечує не тільки свіжість, але і безпеку повітряних мас. Фільтри затримують алергени, віруси і мікроби. Періодично їх потрібно міняти, щоб пристрій повноцінно виконувало свою функцію. Залежно від моделі та бренду, приточно-витяжні установки можуть мати різні пристрої автоматики. Наприклад, датчики рівня вологості, регулятори швидкості, таймери. Припливно-витяжні установки відрізняються мінімумом шуму під час роботи. Спеціальне шумогасильні покриття і звукоізоляція знижують рівень шуму, вироблюваний вентилятором. Корпус пристрою виконаний з якісних матеріалів, розрахованих на регулярну експлуатацію. Вони не псуються від різних несприятливих факторів зовнішнього середовища. Високий ступінь очищення досягається за рахунок фільтрів високого класу.

Кожен пристрій має загнуті лопаті, які збільшують продуктивність пристрою, одночасно знижуючи рівень шуму. Електродвигун динамічно збалансований. Працює він на кулькових підшипниках з тривалим терміном служби. Вони знижують рівень шуму, забезпечують стабільну роботу.

Переваги припливно-витяжних установок

Припливно-витяжні установки, перш за все, забезпечують постійний приплив свіжого повітря і видалення відпрацьованого. Вони створюють природну циркуляцію там, де це неможливо через особливості приміщення.

Також обладнання володіє і іншими перевагами:

 • Компактні розміри - в одному пристрої зібрано відразу два.
 • Низький рівень шуму - можна ставити обладнання в будь-якому приміщенні.
 • Простота монтажу і легкість доступу для технічного обслуговування.
 • Зручна функція регулювання швидкості роботи вентилятора.
 • Захист від перегріву.

Управління припливно-витяжними установками можливо за допомогою кнопок на корпусі або пульта дистанційного керування. Все залежить від моделі обладнання та бренду. Є обладнання з таймером, що дозволить програмувати режим роботи.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір припливно-витяжних установок за вигідними цінами. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, чия продукція має всі необхідні сертифікати, добре зарекомендувала себе на ринку. З усіх питань можна зв'язатися з нами за телефоном або у спеціальному чаті на сайті. Замовлення можна оформити, натиснувши кнопку «купити» поруч з обраною моделлю.

Останні відгуки в категорії "Припливні і витяжні установки"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Ybnokiv

  Спасибо, ваш сайт очень полезный! rn
  ВЕНТС МПА 800 Е1