[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Electrolux

Шведська компанія Electrolux стрімко набирає популярність серед покупців з усього світу. Щорічні поставки охоплюють близько 150 країн і їх кількість постійно збільшується. Для розташування головного офісу бренду власники вибрали Стокгольм - це місце заснування компанії в далекому 1910 році. Було достатньо 10 років, щоб невелике виробництво доросло до глобальної мережі, представництва і заводи якої успішно функціонують у всіх куточках світу.

Бездоганна репутація формується завдяки практичності, довговічності та естетичності – основним пріоритетам компанії. Даний бренд став першим, хто звернув увагу на зовнішній вигляд обладнання, крім технічних характеристик. З того моменту в штаті з'явилися професійні майстри, що спеціалізуються на промисловому дизайні. Також компанія робить все можливе для захисту навколишнього середовища.

Придбати обладнання Electrolux з офіційною гарантією ви зможете в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо широкий асортимент товарів за привабливими цінами. Якщо в процесі вибору виникли труднощі, можна звернутися за допомогою до наших менеджерів – в ході безкоштовної консультації ви отримаєте відповіді на всі питання, що цікавлять.

Бренд Electrolux входить в ряд світових лідерів з виробництва побутового обладнання та професійної техніки. Протягом одного року компанії вдається розробити, виготовити і продати понад 40 млн товарів. Велике значення в діяльності відводиться впровадженню інноваційних рішень і продуманого дизайну, який заснований на глибокому розумінні потреб клієнтів.

Виробництво надійної і якісно техніки

Обладнання від компанії Electrolux - це гармонійне поєднання стильного дизайну і сучасних технологій, яке приваблює безліч клієнтів. Починаючи з 1919 року головними принципами роботи компанії Electrolux стали підтримання бездоганної якості і функціональності. Більш ніж Столітня діяльність була дуже продуктивною, адже за цей час сфера побутової техніки була доповнена ефективними інноваціями.

На початку 1921 року відбулося довгоочікуване представлення пилососа з металевими напрямними, серед переваг якого були висока продуктивність і маневреність. Ближче до 1930 року була завершена розробка першого вбудованого холодильника. Разом з розширенням виробничих масштабів стрімко розширювався асортимент, так в каталозі почали з'являтися системи вентиляції, кондиціонування та опалення.

На поточний момент розробникам компанії вдалося досягти неперевершеного співвідношення компактних розмірів, практичності і довговічності.

Стиль і функціональність

Розробляючи техніку, співробітники Electrolux звіряються з модними тенденціями архітектури та дизайну інтер'єрів, щоб кожен виріб гармонійно вписався в приміщення.

Компанія регулярно випускає новинки. В останній раз покупці змогли ознайомитися з духовими шафами, варильними поверхнями і витяжками. Ключові особливості зовнішнього вигляду-це простота і чіткість ліній. Дизайни поєднують чорний, білий і сріблястий колір, виступаючи в ролі стильного доповнення побутового або промислового приміщення. Придбання різного обладнання з однієї колекції стане кращим рішенням для створення гармонійної кухні, де всі деталі будуть ідеально поєднуватися між собою. За допомогою техніки від Electrolux організовується комфортне кухонний простір, і успішно реалізуються індивідуальні проекти.

Поверхня надійно захищена спеціальним покриттям, завдяки чому на ній не залишаються сліди від кожного дотику. Така властивість сприяє довговічній експлуатації без втрати презентабельності.

Турбота про збереження навколишнього середовища

Велика увага компанії приділяється зниженню інтенсивності споживання енергетичних ресурсів, що вкрай важливо з урахуванням поточного стану навколишнього середовища.

Впровадження принципово нової технології EcoForce дозволяє зменшувати потужність обладнання, не жертвуючи продуктивністю, за рахунок чого вуглекислий газ виробляється менш інтенсивно. Крім того, в процесі роботи оптимізується витрата електрики, але не страждають споживчі властивості.

Завдяки сучасним технологіям компанія Electrolux може виробляти професійне обладнання, яке виступає в ролі еталона якості, забезпечуючи надійність і комфорт.

Припливно-витяжні установки від компанії Electrolux

Припливно-витяжні установки від компанії Electrolux - це комплексні рекуперативні пристрої, які займаються подачею, очищенням і видаленням відпрацьованої повітряної маси в невеликих приміщеннях.

  1. Повітря нагрівається і зволожується, не використовуючи додаткову електроенергію. Таку функціональність забезпечує пластинчастий мембранний рекуператор, що витягує тепло і вологу з утилізованої повітряної маси, поміщає їх в надходить вуличне повітря.
  2. Для монтажу обладнання підійде обслуговується приміщення. Щоб конструкція була непомітною, її поміщають в міжстельовий простір, за фальш-стіни.
  3. Функціонування мембранного рекуператора забезпечує утилізацію тепла і вирівнювання вмісту вологи в припливному і витяжному повітрі.
  4. При нагріванні і зволоженні повітря не споживається додаткова електроенергія.
  5. Головна особливість конструкції-це наявність збільшеного рекуперативного блоку. Механізм виконаний в шестикутній формі і мембранному типі. Він здійснює забір тепла з утилізованого повітря, переміщаючи його в повітряну масу, що випускається в приміщення.
  6. Завдяки високоефективному теплообміну можлива повна відмова від експлуатації додаткових електричних нагрівачів.

Обладнання може використовуватися в різних температурних режимах. Взимку це не менше - 15 градусів. Якщо ліміт перевищено, рекуператор автоматично розморожується, а подача повітря тимчасово припиняється.