[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Електрообладнання і автоматика

Цена
- грн

Електрообладнання і автоматика - незамінне доповнення для кожного житлового будинку, виробничого підприємства, для торгових приміщень та інше. Кожне з представлених пристроїв виконує важливу роль, від якої залежить безпека експлуатації і зручність у використанні різних побутових приладів.

Наприклад, електрообладнання призначене для виконання трьох важливих функцій:

 • Правильний розподіл електроенергії.
 • Сучасне електрообладнання використовується для надійного захисту людей, кабельних ліній, а також різних електроприладів, що виключає ймовірність негативного впливу електричного струму.
 • За допомогою електрообладнання вдається здійснювати ретельний контроль і управління за промисловими пристроями і різними побутовими приладами.

Якісна автоматика є 100% -ним запорукою стабільної та безпечної роботи електромережі в цілому. В результаті, вона повинна в повній мірі відповідати головним вимогам:

 • Селективність - можливість відключити від роботи тільки аварійну ділянку, при цьому, не впливаючи на роботу інших ліній.
 • Чутливість - швидка реакція на будь-яка зміна параметрів в роботі електроприладів.
 • Швидкодія - негайна попереджає реакція на різні надзвичайні ситуації.
 • Надійність - якісне виконання захисної функції в будь-яких ситуаціях.

Саме таким критеріям повинні відповідати сучасні типи електрообладнання та автоматики, що позитивно позначається на довшому терміні експлуатації всієї техніки.

Переваги використання світлодіодних ламп

На сьогоднішній день лампа LED вважається одним з найбільш економічних пристроїв в плані витрати електроенергії. Сучасний асортимент пропонує покупцям величезна кількість різних видів ламп: моделі з прихованим радіатором, моделі зі спеціальним розсіювачем або без нього, з різною кількістю і розташуванням світлодіодних елементів і багато іншого. Єдине, що об'єднує всі лампи LED - це їх конструкція:

 • блок живлення;
 • світлодіоди;
 • радіатор охолодження.

Такі лампи прийнято називати енергозберігаючими. Наприклад, світлодіодна лампа потужністю 5 Вт легко замінює стандартну лампу потужністю 50 Вт за кількістю світла. При цьому вона здатна споживати в 10 разів менше електроенергії в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання.

Сучасні регулятори швидкості - незамінне доповнення для систем вентиляції

Представлені пристрої вкрай необхідні для сучасних систем вентиляції, а саме для виконання відразу декількох важливих функцій: включення і виключення вентилятора, регулювання швидкості обертання для однофазних електродвигунів.

Деякі моделі спочатку розраховані для одночасного підключення відразу декількох вентиляторів. Однак в цій ситуації рекомендується враховувати параметри номінального струму.

Як правило, такі регулятори представлені в міцному пластиковому корпусі, а тому ці пристрої не піддаються негативному впливу вологи.

Реле напруги - практична захист

Основна функція реле полягає в наступному: якщо напруга в мережі збільшується або, навпаки, зменшується, тоді електроживлення автоматично припиняється. Після того, як напруга знову відновлюється - подача електроживлення буде налагоджена. В результаті, реле надійно захищає і оберігає користувача від можливих наслідків обриву нуля, а також від інших аварійних ситуацій.

Сучасні виробники пропонують до продажу реле напруги на весь будинок або на окремо взятий побутовий прилад.

Останні відгуки в категорії "Електрообладнання і автоматика"


 • У цій категорії немає відгуків