vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Електрообладнання і автоматика

Цена
- грн

Електрообладнання і автоматика - незамінне доповнення для кожного житлового будинку, виробничого підприємства, для торгових приміщень та інше. Кожне з представлених пристроїв виконує важливу роль, від якої залежить безпека експлуатації і зручність у використанні різних побутових приладів.

Наприклад, електрообладнання призначене для виконання трьох важливих функцій:

 • Правильний розподіл електроенергії.
 • Сучасне електрообладнання використовується для надійного захисту людей, кабельних ліній, а також різних електроприладів, що виключає ймовірність негативного впливу електричного струму.
 • За допомогою електрообладнання вдається здійснювати ретельний контроль і управління за промисловими пристроями і різними побутовими приладами.

Якісна автоматика є 100% -ним запорукою стабільної та безпечної роботи електромережі в цілому. В результаті, вона повинна в повній мірі відповідати головним вимогам:

 • Селективність - можливість відключити від роботи тільки аварійну ділянку, при цьому, не впливаючи на роботу інших ліній.
 • Чутливість - швидка реакція на будь-яка зміна параметрів в роботі електроприладів.
 • Швидкодія - негайна попереджає реакція на різні надзвичайні ситуації.
 • Надійність - якісне виконання захисної функції в будь-яких ситуаціях.

Саме таким критеріям повинні відповідати сучасні типи електрообладнання та автоматики, що позитивно позначається на довшому терміні експлуатації всієї техніки.

🌀 Переваги використання світлодіодних ламп

На сьогоднішній день лампа LED вважається одним з найбільш економічних пристроїв в плані витрати електроенергії. Сучасний асортимент пропонує покупцям величезна кількість різних видів ламп: моделі з прихованим радіатором, моделі зі спеціальним розсіювачем або без нього, з різною кількістю і розташуванням світлодіодних елементів і багато іншого. Єдине, що об'єднує всі лампи LED - це їх конструкція:

 • блок живлення;
 • світлодіоди;
 • радіатор охолодження.

Такі лампи прийнято називати енергозберігаючими. Наприклад, світлодіодна лампа потужністю 5 Вт легко замінює стандартну лампу потужністю 50 Вт за кількістю світла. При цьому вона здатна споживати в 10 разів менше електроенергії в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання.

Сучасні регулятори швидкості - незамінне доповнення для систем вентиляції

Представлені пристрої вкрай необхідні для сучасних систем вентиляції, а саме для виконання відразу декількох важливих функцій: включення і виключення вентилятора, регулювання швидкості обертання для однофазних електродвигунів.

Деякі моделі спочатку розраховані для одночасного підключення відразу декількох вентиляторів. Однак в цій ситуації рекомендується враховувати параметри номінального струму.

Як правило, такі регулятори представлені в міцному пластиковому корпусі, а тому ці пристрої не піддаються негативному впливу вологи.

🌀 Реле напруги - практична захист

Основна функція реле полягає в наступному: якщо напруга в мережі збільшується або, навпаки, зменшується, тоді електроживлення автоматично припиняється. Після того, як напруга знову відновлюється - подача електроживлення буде налагоджена. В результаті, реле надійно захищає і оберігає користувача від можливих наслідків обриву нуля, а також від інших аварійних ситуацій.

Сучасні виробники пропонують до продажу реле напруги на весь будинок або на окремо взятий побутовий прилад.

Останні відгуки в категорії "Електрообладнання і автоматика"


 • У цій категорії немає відгуків