[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Salda

Історія розвитку компанії Salda стартувала більше 20 років тому, і зараз її можна назвати унікальним підприємством у сфері кліматичного обладнання. Спочатку вона імпортувала кліматичне обладнання в Латвії, але через кілька років плідної роботи Salda почала самостійно виготовляти кліматичну техніку. Такий період розвитку дуже важливий для кінцевого становлення бренду, так як представники компанії мали можливість особисто ознайомитися з потребами клієнтів. У процесі виробництва враховуються всі міжнародні вимоги, що робить остаточний результат надійним і високоефективним.

Пропонуємо ознайомитися з каталогом обладнання від компанії Salda і вибрати кращі пропозиції для облаштування побутових і промислових приміщень. Ми поставляємо всю продукції з офіційною гарантією і вигідними умовами співпраці. Крім того, в асортименті є безліч різноманітних конструкцій, що відрізняються за параметрами і функціональності, завдяки чому кожен клієнт отримує можливість замовити кліматичну техніку, відштовхуючись від свого бюджету і найвимогливіших побажань. Отримати більш детальну інформацію можна у нашого менеджера.

Протягом багатьох років існування фірмі Salda вдається утримувати лідируючу позицію серед всіх виробників вентиляційного обладнання та кондиціонерів на литовському ринку. Велика увага приділяється якості продукції та обслуговування, завдяки чому бренд щорічно приваблює тисячі клієнтів.

Особливості компанії

Постійне вдосконалення використовуваних технологій, інвестування у виробництво, налагоджений ринок збуту, і поставка високоякісної продукції дозволили фірмі Salda підкорити не тільки вітчизняні, а й європейські ринки. Всі магазини світу, які, так чи інакше, пов'язані з вентиляційним обладнанням, мають в асортименті кращі моделі від цього бренду, так як вони незмінно користуються попитом серед покупців.

На підприємстві працюють понад 200 співробітників, велика частина з яких бере участь у виробничих процесах. Згідно зі статистикою від представників компанії, в 2021 році Вентиляційні системи експортуються більш ніж в 30 країн, у тому числі в Україну.

Різновиди виробленого обладнання

Серед вентиляційних систем від Salda моделі з різним призначенням. Вони можуть купуватися для великих виробничих приміщень, а також будинків, квартир, готелів, офісів та ін впровадження сучасних технологій дозволяє істотно економити електроенергію після установки обладнання цієї компанії.

Великою перевагою асортименту продукції бренду Salda є його різноманітність. Відвідавши каталог, ви зможете ознайомитися з різними моделями кухонних і канальних вентиляторів, припливних установок, і навіть припливно-витяжних агрегатів. Протягом останніх декількох років спеціалізація компанії значно розширилася, тому тепер у продажу є клапани пожежної безпеки і видалення диму, які здатні захистити вентиляцію в тому випадку, якщо в приміщенні виникне пожежа. Серія випущених круглих клапанів вже пройшла всі етапи тестування в незалежній лабораторії, в ході якого фахівці підтвердили дотримання всіх стандартів Європейського Союзу і норм пожежної безпеки.

Припливно-витяжні установки від Salda не піддаються обмерзанню, так як оснащені ефективними теплообмінниками для захисту самого механізму. Крім того, покупців чекає приємна несподіванка у вигляді пульта управління, який входить в комплектацію. З його допомогою перемикання режимів і регулювання температури вимагають незначних зусиль. Взаємодія з обладнанням вагомо полегшено, чого не можуть запропонувати альтернативні варіанти від інших виробників.

Вибравши техніку від Salda, ви зможете забути про регулярне сервісне обслуговування і витрати на догляд за механізмами. Достатньо лише періодично очищати конструкцію від забруднень за допомогою спеціального засобу, максимально знизивши фінансові витрати.

Серія припливно-витяжних установок SALDA RIRS

Функціональність припливно-витяжних установок SALDA RIRS передбачає не тільки регулювання безперебійного обміну повітря, але і його очищення. Спеціальний фільтр затримує всі забруднення за типом мікробів, бактерій, пилу і мікрочастинок, які шкідливі для людського організму. Роторні теплообмінники в конструкціях мають високі показники ефективності і інтенсивно віддають тепло, а водяні або електричні нагрівачі контролюють мікроклімат приміщень з різним призначенням.

Ізоляційний шар на стінках обладнання сприяє максимальному зниженню шумових ефектів під час роботи, завдяки чому їх показник дорівнює практично нулю. Вагомою перевагою є наявність простих кріпильних елементів в комплекті, так як з їх допомогою можна монтувати обладнання без спеціальних інструментів.

Як працюють припливно-витяжні установки SALDA?

Припливно-витяжні установки SALDA не мають істотних відмінностей в роботі від альтернативних варіантів. Система регулює подачу повітряного потоку, при необхідності запускає його Підігрів або охолодження, фільтрацію, а також безпосередньо витяжку і викид переробленого повітря.

Переваги вентиляційного обладнання від SALDA

Вентиляція, кондиціонування та опалення вимагають використання сучасних енергозберігаючих технологій, так як вимоги до комфорту і розцінки комунальних послуг постійно зростають. Придбання припливно-витяжної установки з функцією рекуперації повітря і обігріву стане незамінним для людей, які віддають перевагу комфорту і прагнуть використовувати засоби дбайливо.

Важлива перевага таких конструкцій-наявність сертифікації від Національного шведського дослідно-дослідного інституту, що підтверджує дотримання всіх вимог при виготовленні, і безпеку використання.