[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

VTS

Починаючи з 1989 року, європейська компанія VTS Group почала підкорювати вітчизняні та міжнародні ринки, і тепер є одним з провідних виробників кліматичної техніки для промислових і побутових об'єктів. Також в асортименті є опалювальні агрегати в різних цінових діапазонах. Тисячі клієнтів вже встигли познайомитися з продукцією від цього бренду особисто, про що свідчать численні позитивні відгуки.

VTS Group включає в себе регіональні компанії по всьому світу. На їх розвиток працює близько 400 фахівців. Найбільшими перевагами бренду є використання якісних матеріалів та впровадження інноваційних технологій.

Ми є офіційним представником компанії в Україні і поставляємо високоякісне обладнання з гарантією від виробника. Відвідавши каталог, клієнти зможуть знайти безліч привабливих пропозицій за доступною вартості. Наші менеджери готові відповісти на всі питання щодо продукції з асортименту та умов співпраці в ході безкоштовної консультації. Для того щоб зв'язатися зі співробітниками «ВЕНТ АЛЬЯНС», скористайтеся контактними даними, зазначеними на сайті

Компанія VTS поставляє вентиляційні агрегати і центральні кондиціонери в різні країни світу і входить в ряд провідних виробників. Протягом більш ніж 20 років обладнання від VTS відмінно справляється зі створенням оптимального мікроклімату в побутових і промислових приміщеннях. Масштаби виробництва постійно розширюються, тому в 19 країн світу були розміщені представництва компанії.

VTS Group - це міжнародна корпорація, що має європейське коріння і підтримує традиції надійної якості. Компанія дотримується високих стандартів і міжнародних вимог. В процесі виготовлення конструкцій використовуються комплектуючі деталі тільки від популярних виробників, що дозволяє домогтися найбільш ефективного кінцевого результату.

Чим обгрунтований успіх компанії?

Представники VTS виділяють три складових свого успіху:

  • велика увага до якості товарів, що випускаються;
  • доступні ціни на весь асортимент;
  • постійне вдосконалення умов співпраці.

Саме за рахунок того, що ринкова політика компанії дотримується перерахованих вище складових, продукція сміливо виходить на нові рівні, не побоюючись конкуренції.

Після дослідження кращих практик в автомобільній промисловості компанією були створені ефективно діючі логістичні центри у великих містах світу. Безперебійна робота цієї системи дозволяє поставляти товари на ринки будь-якої точки світу в найкоротші терміни.

В результаті освоєння масового виробництва вентиляційних систем, VTS Group пропонуємо найбільш конкурентоспроможні ціни в поєднанні з найвищими технічними характеристиками і якісним сервісом.

Кваліфіковані фахівці відстежують кожен етап виробництва продукції, виключаючи найменші похибки. Саме тому виробник сміливо надає гарантію на 5 років роботи для обладнання зі стандартною комплектації, не сумніваючись в його міцності і надійності.

Особливості обладнання від VTS

Як приклад розглянемо найбільш популярний продукт в асортименті компанії-припливно-витяжні установки.

Припливно-витяжні установки VTS: характерні відмінності

Головною особливістю таких конструкцій є можливість швидкої установки, за рахунок чого при монтажі не потрібні додаткові витрати. Не менш важлива особливість такого обладнання-це різноманітні типорозміри в асортименті і адаптація до різних умов роботи. Так, техніка буде повноцінно функціонувати незалежно від клімату і зовнішнього впливу.

Застосування конструкцій

Установка припливно-витяжних конструкцій може здійснюватися як на вулиці, так і всередині приміщення, в залежності від побажань власника. При виборі вуличного типу оптимальним рішенням буде монтаж на поверхні даху будівлі.

Обмежень в областях застосування такого обладнання практично немає-все залежить від фантазії покупця або дизайнера приміщення. Вони забезпечують якісну вентиляцію, кондиціонування та опалення для ресторанів і барів, дитячих ігрових кімнат, офісах, медичних установах, школах, дитячих садках, виробничих цехах і т. д.

Основні переваги

Найбільш вагомою перевагою припливно-витяжних конструкцій від компанії VTS є широкий діапазон цін, завдяки чому кожен покупець зможе підібрати оптимальний варіант в залежності від своїх можливостей. Крім того, виробнику вдалося домогтися високого рівня надійності і продуктивності нарівні зі світовими брендами, які постачають дороге обладнання.

Як працюють припливно-витяжні установки?

В основі припливно-витяжних установок безкаркасна конструкція в міцному корпусі, яка складається з безлічі елементів:

  • повітряні клапани;
  • фільтри змішування,
  • камери змішування;
  • два типи нагрівачів;
  • два типи охолоджувачів;
  • різні вентилятори;
  • рекуператор.

Як згадувалося раніше, вся продукція від компанії VTS має спільну рису-це легка і швидка установка за рахунок простої конструкції. Це дозволяє обмежитися власними силами, відмовившись від професійних інструментів і допомоги фахівців.

Чому варто придбати кліматичну техніку від VTS?

Галузь вентиляції та кондиціонування постійно диктує нові стандарти, яким невідривно відповідає продукція від VTS. Вона поєднує ідеальні робочі параметри, інноваційні рішення, високу якість і доступні ціни. Агрегати неодноразово ставали володарями високих оцінок, які виставляли найбільш відомі незалежні експерти світу, що гарантує їх перевагу над альтернативними пропозиціями.

Пропонуємо ознайомитися з асортиментом і вибрати відповідну модель кліматичного обладнання з вигідними умовами покупки.