[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Стабілізатори напруги

Стабілізатори напруги за вигідною вартістю з доставкою по всій Україні

Через зниження якості подачі електроенергії в житлові будинки у жителів з'являється все більша кількість проблем. Служби, які займаються її подачею, давно не працюють відповідно до норм постачання споживачам. Люди звикають до постійних стрибків в напрузі електромереж, а занадто високий або низький рівень напруги став звичним станом. Не рідше людям доводиться стикатися з перешкодами в мережі. Саме тому важливо купити Стабілізатор напруги і захистити свою техніку. Адже як показує практика, найчастіше через перерахованих факторів трапляються серйозні поломки, що не дозволяють відновити роботу побутових приладів.

Незважаючи на те, що в деяких випадках техніку все ще можна відновити, ремонт обходиться дуже дорого. Найбільшої шкоди завдається комп'ютерам, холодильникам, пральній машині, насосам, телевізорам, газовим котлам. Для того щоб уберегти стан електроприладів, досить правильно підібрати і встановити стабілізатор напруги.

Найбільш актуальною покупка такого пристрою буде для дачі і приватного будинку. З його допомогою напруга не буде виходити за допустимі межі використання побутових приладів.

Класифікація стабілізаторів

За типом розміщення виділяють два види пристроїв.

  1. Портативний. Призначені для окремих одиниць техніки, наприклад опалювальних котлів з електронним типом управління. З цією метою вони підключаються до мережі біля електроприладів.
  2. Стаціонарний. Установка здійснюється на виділеній лінії, в квартирі або будинку. Призначені для заживлення всього обладнання.

Залежно від конструкційних особливостей:

  • релейний-має широкий діапазон напруги на вході;
  • сімісторний-головною перевагою такого пристрою є швидкодія, мінімальний рівень шуму, нейтралізація стрибків напруги і перешкод;
  • сервоприводний-здійснює плавне регулювання напруги на низькій швидкості, має високу точку підтримуваного значення, але під час роботи створює більше шуму, ніж попередній вигляд;
  • ферорезонансний-проявляє підвищену точність біля виходу і оптимальну швидкість підстроювання напруг, здатний забезпечити плавне регулювання; має великі габарити і дуже галасливий, тому використовується переважно у виробничих приміщеннях і купується вкрай рідко;
  • подвійного перетворення-вважається максимально точним приладом, що створює напругу і правильну форму сигналу на виході, зручний в житлових приміщеннях, оскільки створює мінімальний рівень шуму.

При виборі варто орієнтуватися на свої потреби і сформовані запити. Важливо враховувати, з якою метою купуєте випрямляч напруги.

Заздалегідь визначтеся з типом обладнання. Він може бути електронним або електромеханічним. Також вони відрізняються за рівнем швидкодії і надійності захисту. Електромеханічна модель коригує напругу, використовуючи трансформатор і електродвигун. На виході вони подають напругу з високою точністю. Такий тип приладу напруги для будинку є менш дорогим, але має суттєві недоліки: дуже гучна і безперервна робота, постійна необхідність заміни деталей через швидке зносу, повільне регулювання.

Якщо вашою метою є побутове використання, краще зупинити свій вибір на електронному стабілізаторі. Він підтримує напругу, виконуючи ступінчасте перемикання обмотки в трансформаторі. Ці дії виконуються в автоматичному режимі, задіюючи реле, тиристори або сімістори. Найбільшу популярність серед споживачів завоював перший тип.

Можна також класифікувати стабілізатори напруги для квартири, в залежності від типу електромереж. Вони можуть бути однофазними або трифазними. Багатоповерхові житлові будинки потребують однофазних мережах, а ось для приватного будинку немає принципової різниці – широке поширення мають обидва варіанти, тому для здійснення правильної покупки необхідно попередньо порадитися з фахівцем. Трифазні мережі будуть повноцінно працювати при покупці відповідного стабілізатора, також можна придбати 3 пристрої однофазного типу. Залежно від виробника кожна модель має свої особливості і функціонал, крім основного. Також можуть бути відмінності в конструкції, рівні захисту та інші.

Стабілізатор напруги: купити відповідно до своїх потреб

Для стабільної роботи і надійного захисту побутової техніки необхідно попередньо приділити час для правильного розрахунку його напруги. При цьому враховується сумарна потужність кожного побутового приладу, якщо передбачається його одночасна робота з іншою технікою. Також важливо не забувати про пускової потужності електричних приладів (наприклад, холодильник, або кондиціонер), адже їх показник може мати велике перевищення споживчої потужності. Саме тому рекомендується купувати моделі, у яких є запас потужності більш ніж на 40%.

Коли будинок наповнений дорогою технікою, необхідно перестрахуватися і захистити одночасно всі електроприлади. У цьому випадку роль відіграють наступні фактори.

  1. Особливості облаштування розводки з напругою живлення будинку. Якщо говорити простими словами, мова йде про зручність установки одного стабілізатора, або декількох в уже сформованої електричної розводці.
  2. Серед покупців існує помилка про те, що придбання декількох інверторних стабілізаторів напруги - це велике вкладення. Насправді покупка надпотужного стабілізатора, здатного об'єднати їх зусилля, буде більш дешевою і вигідною.

Якщо існує лише один цілеспрямований споживач, буде достатньо одного стабілізатора з відповідною потужністю. Це стосується стабілізаторів напруги для котла, холодильника та іншої великої побутової техніки.

Останні відгуки в категорії "Стабілізатори напруги"


  • У цій категорії немає відгуків