[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Vent Alliance

ТОВ» Вент Альянс " – це великий постачальник високоякісного кліматичного обладнання від найбільш популярних світових виробників. У каталозі представлений великий асортимент ефективної техніки для створення сприятливого клімату в приміщенні за прийнятними цінами. Ми підібрали найпопулярніші пропозиції,які отримали безліч позитивних відгуків т покупців.

Вся продукція, яка розміщена в каталозі, має офіційну гарантію від виробника, тому покупці можуть не турбуватися про наявність заводських браків. Тривалість гарантійного терміну, як правило, від 12 до 60 місяців, в залежності від компанії постачальника і конкретної пропозиції. Гарантія для кожної моделі встановлюється в індивідуальному порядку, з нею можна ознайомитися в картці-описі товару. Разом зі своїм замовленням кожен покупець отримує документацію, що підтверджує право на безкоштовне гарантійне обслуговування,

Якщо в процесі вибору ви зіткнулися з труднощами, пропонуємо скористатися контактними даними для зв'язку з нашими менеджерами. В ході безкоштовної консультації вони дадуть відповідь на всі питання щодо асортименту та умов співпраці, а також допоможуть підібрати найбільш підходящий варіант за прийнятною вартістю.

ТОВ» Вент Альянс " - це компанія, яка спеціалізується на постачанні високоякісної вентиляційної техніки, кондиціонерних систем і комплектуючих деталей для них.

В асортименті представлено обладнання з відповідними сертифікатами якості, які є підтвердженням безпеки і тривалого терміну експлуатації.

Асортимент продукції компанії

Відвідавши каталог, ви зможете знайти найрізноманітнішу продукцію, яка відрізняється за технічними характеристиками, дизайну, конструкції, а також вартості. Ви співпрацюємо з найбільшими виробниками:

 • Rosenberg;
 • Dospel;
 • ВЕНТС;
 • Helios;
 • Systemair;
 • Bahcivan;
 • Soler & Palau;
 • Домовент та ін.

Для придбання запропонованих моделей можна скористатися зручним онлайн-режимом, що є суттєвою економією часу для покупців. Офіційний сайт постійно оновлюється і коригується, а в каталог додається нове обладнання, завдяки чому клієнти завжди в курсі останніх оновлень і можуть купувати найсучаснішу продукцію.

На сторінці інтернет-магазину» Вент Альянс " розміщено безліч різноманітних товарів, які можна класифікувати за наступними категоріями.

 1. Вентилятори промислового типу. Забезпечують якісну витяжну і припливну вентиляцію для великих виробничих приміщень.
 2. Побутові вентилятори. Компактне обладнання, призначене для контролю рівня вологості в приміщенні.
 3. Електричні двигуни. Прилади з мінімальним рівнем шуму і високою потужністю. Залежно від моделі оснащені різними показниками продуктивності, захищені від перегрівів.
 4. Системи аспірації. Оперативно видаляють пил і гази, які створюються технологічним обладнанням.
 5. Установки для обробки повітря. Забезпечують якісну фільтрацію повітря і його очищення.

Нашим клієнтам доступна демократична цінова політика, яка надає можливість вибрати високоефективне обладнання, незалежно від наявної суми. Також, вибравши будь-яку модель з асортименту, покупець отримує офіційну гарантію від виробника, і відповідно можливість гарантійного обслуговування у фірмових сервісних центрах.

У штаті є кваліфіковані менеджери, які з радістю дадуть відповідь на всі питання, що стосуються певного товару, і допоможуть вибрати пропозицію з оптимальною вартістю і бажаними технічними характеристиками.

Особливості гарантійного обслуговування

Вся техніка, яка має офіційну гарантію, може претендувати на безкоштовне сервісне обслуговування в одному з сервісних центрів компанії, що вкрай вигідно для покупців. Наявність такої можливості дозволяє експлуатувати прилад, не думаючи про несправності.

Для отримання всієї необхідної інформації щодо розташування всіх доступних сервісних центрів можна ознайомитися зі змістом гарантійного талона. Також можна перейти на офіційний сайт виробника.

Відповідно, всім клієнтам доступна можливість безкоштовного використання гарантійного обслуговування, якщо у них є талон із зазначенням наступної інформації:

 • найменування конкретної моделі;
 • тривалість гарантії;
 • дата продажу товару.

Ми рекомендуємо не позбавлятися від даного гарантійного талона, поки не закінчиться його термін дії. З метою уточнення конкретного терміну усунення проблеми в роботі того чи іншого обладнання необхідно доставити його в сервісний центр для проведення попередньої діагностики.

Особливості доставки оплати

«Вент Альянс " співпрацює практично з усіма транспортними компаніями країни, щоб забезпечувати оперативну і бюджетну доставку в кожен населений пункт. При оформленні замовлення Ви зможете вибрати для себе зручний варіант.

Максимальна зручність клієнтів-важлива мета в роботі нашої компанії. Саме тому при оплаті замовлення Ви зможете вибрати один з трьох доступних варіантів оплати.

 1. Розрахунок готівкою. Така можливість доступна жителям різних населених пунктів. До прийому оплати доступна тільки національна валюта. Кожна покупка підтверджується чеком.
 2. Безготівковий розрахунок. За попереднім погодженням менеджер відправляє рахунок, на який потрібно перевести вартість замовлення. Вся супровідна документація до товару приходить поштою разом з ним.
 3. Використання платіжної системи від MasterCard або Visa. Такий варіант є найбільш зручним і швидким для більшості клієнтів, адже вимагає лише доступу до Інтернету. Ми надаємо можливість миттєвої оплати, заповнивши всі необхідні дані не залишаючи сайт. При цьому з Вашої картки не стягується комісія.

Рекомендуємо вивчити широкий асортимент продукції нашого сайт і вибрати якісну техніку для створення прийнятного мікроклімату в приміщеннях житлового, офісного та виробничого типу.