[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ССК

Незадовільний стан мікроклімату в приміщенні може привести до негативних наслідків для організму. Для того щоб забезпечити цілодобову ефективну очистку повітря і регулювання його температури, необхідно придбати якісне кондиціонування і вентилювання для будинку, офісу або промислового цеху.

Ми пропонуємо придбати кліматичне обладнання та комплектуючі для вентиляційних систем від компанії «ССК ТМ» – це один з провідних виробників в галузі, який завоював популярність серед клієнтів по всьому світу. Для виробництва застосовуються тільки високоякісні матеріали, що гарантує збереження відмінних експлуатаційних властивостей протягом усього терміну використання.

В асортименті компанії найрізноманітніші енергоефективні рішення для:

  • загальнообмінних і протипожежних вентиляцій;
  • систем кондиціонування;
  • повітряне опалення.

Вивчивши наш каталог, ви зможете підібрати один з вентиляторів, кондиціонерів, повітряних завіс і багато чого іншого обладнання з офіційною гарантією від виробника. Менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть з вибором відповідно до заявлених вимог.

Компанія " ССК ТМ-займається виробництвом високоякісного вентиляційного обладнання, систем автоматики і комплектуючих деталей. Завдяки відповідальному підходу до розробки технологій і постійному впровадженню інновацій продукції від ССК вдалося домогтися популярності на вітчизняному і зарубіжних ринках.

В асортименті найрізноманітніше обладнання для промислових і комерційних об'єктів: спортивних залів, офісів, житлових комплексів, торгових центрів, лікарень, дитячих садків, виробничих цехів, кухонь ресторанів, кафе і багатьох інших.

Найбільшими перевагами компанії є висока якість реалізованої продукції, конкурентоспроможна вартість і прийняття зважених рішень для реалізації запланованих проектів.

Для " ССК ТМ важливо забезпечити комфортне обслуговування всім клієнтам і поставляти тільки надійне обладнання. Виконання всіх виробничих процесів контролюють кваліфіковані фахівці: менеджери та інженери. Важливу роль відіграє технічна документація і нормативи, що дозволяє випускати ідеальні вироби для тривалої експлуатації.

Переваги обладнання від компанії

Висококваліфіковані кадри. Команда досвідчених професіоналів старшого покоління і молодих високомотивованих фахівців

Інноваційні розробки та сучасне виробниче обладнання. Парк сучасних верстатів з програмним управлінням дозволяє оптимізувати виробничий процес і виконувати завдання підвищеної складності

Система якості на виробництві. Безперервне вдосконалення виробництва і збільшення конкурентоспроможності виробленої продукції

Мережа представництв по всій Україні. Представництва та складські приміщення у великих містах України забезпечують оперативну обробку замовлень і своєчасну доставку.

Види обладнання в асортименті

Каталог продукції від компанії "ССК ТМ" включає в себе різноманітне обладнання за привабливими цінами.

Общеобменная вентиляція

Загальнообмінна система вентиляції призначена для створення повітрообміну і однакових умов і параметрів повітряного середовища у всьому приміщенні. Загальнообмінні витяжні системи рівномірно видаляють повітря з усього приміщення, а припливні системи подають чисте повітря, розподіляючи його по всій площі.

Вентиляція протипожежна

Системи припливно-витяжної протидимної вентиляції видаляють і / або обмежують поширення продуктів горіння в приміщення безпечних зон і на шляхах евакуації людей.Gorenje. Система протипожежної вентиляції включає в себе витяжні вентилятори, необхідні для видалення диму, припливні вентилятори, які подають свіже повітря замість забрудненого продуктами горіння, люки димовидалення та протипожежні клапани.

Холодильне та теплове обладнання

Холодильне і теплове обладнання призначене для автоматичної підтримки оптимальних параметрів повітря в промислових, торгових, виробничих приміщеннях невеликої і великої площі.

Автоматика

Шафи управління системами вентиляції призначені для управління припливними установками, припливно-витяжними установками з водяним або електричним нагрівачем, вентиляторами канальними вентиляторами загального і спеціального призначення, а також димовидалення.

Додаткове вентиляційне обладнання

Додаткове вентиляційне обладнання включає в себе повітроводи, воздухорегулировочные пристрої і покрівельні елементи вентиляції. Пристрої для розподілу повітря застосовуються в припливної і витяжної вентиляції, системах кондиціонування і повітряного опалення. Повітророзподільні елементи забезпечують розподіл повітряних потоків всередині приміщення, вони захищають повітроводи від попадання в них опадів і сторонніх предметів.

Припливно-витяжні установки

Припливно-витяжна система вентиляції-це найбільш досконала система вентиляції. Припливно-витяжні системи мають модульну конструкцію і можуть бути індивідуально налаштовані. Завдяки використанню припливно-витяжних установок можливе вирішення завдань будь-якої складності. Дана система відрізняється високою економічністю і енергоефективністю. Рекуперація дозволяє звести до мінімуму втрати тепла (до 90% повернутого тепла з відпрацьованого повітря).

Канальне обладнання

Канальне вентиляційне обладнання призначене для монтажу в прямокутні, круглі або квадратні повітроводи. Особливість канального обладнання-Компактні розміри, низький рівень шуму і вібрацій. Канальні системи вентиляції-це найбільш оптимальне рішення для офісних, торгових і промислових приміщень.

Пропонуємо відвідати каталог і вибрати кращу техніку з вигідними умовами покупки.