[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Комплектуючі систем вентиляції

Цена
- грн

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір якісних комплектуючих для систем вентиляції. Ми пропонуємо великий вибір товарів за розумними цінами з доставкою до вашого міста. Кожна одиниця товару відрізняється якістю і повністю відповідає опису, поданому на сайті. Нижче ви можете ознайомитися зі списком комплектуючих для систем вентиляції, які можна замовити в нашому магазині.

Фільтри для вентиляції

У нас ви знайдете фільтри, які підходять для очищення припливного і витяжного повітря (в залежності від конкретної моделі). Вони підходять для установки в системах вентиляції і кондиціонування. У каталозі представлені варіанти для захисту теплообмінників, повітропроводів, вентиляторів та іншого обладнання. Є різні варіанти перетину - кругле, прямокутне. Такі фільтри зводять до мінімуму забруднення стін або іншого простору навколо повітророзподільних пристроїв. Це може бути перший ступінь очищення. Кожен фільтр виконаний з якісного матеріалу, має ущільнення для герметичного з'єднання з воздуховодом. Також фільтри мають доступ до змінного фільтруючого елементу - для його заміни.

Шумоглушники для вентиляції

Шумоглушники використовуються для поглинання і мінімізації шуму, який неминуче виникає під час роботи вентиляційних пристроїв. Виконані вони з звукопоглинальних матеріалів, істотно знижують рівень шуму. Підходять для установки в каналах різного типу - для цього випускаються в різних формах і розмірах. Рекомендується встановлювати кілька шумоглушників послідовно для того, щоб досягти найкращого ефекту. Щоб шумоглушник НЕ провисав, кріпити його необхідно не тільки по краях конструкції, але і посередині.

Електричні нагрівачі для вентиляції

У каталозі ви знайдете великий вибір електричних нагрівачів, які підходять для установки в системах вентиляції, кондиціонування, опалення. Матеріалом для корпуса електричного нагрівача служить оцинкований сталевий лист, мають гумові ущільнювачі для кращого монтажу. Електричні нагрівачі мають вбудовані термостати для захисту від ризику перегріву. Є пристрої з основним захистом і автоматичним повторним запуском, а також варіанти з ручним перезапуском. Електричні нагрівачі представлені в декількох варіантах потужності і в декількох розмірах.

Водяні нагрівачі для вентиляції

Такі пристрої підходять для підігріву припливного повітря в системах вентиляції. Матеріалом для корпуса служить оцинкована сталь - вона не іржавіє, не деформується, не псується від несприятливих зовнішніх чинників. Виконання трубних колекторів може бути двох-, трьох-, чотирирядним. Є ніпель для видалення повітря з системи. Установка водяних нагрівачів відбувається за допомогою фланцевого з'єднання. Встановлювати обладнання необхідно так, щоб перед ним йшов повітряний фільтр для запобігання потрапляння забруднень. Водяні нагрівачі призначені для установки тільки всередині приміщень. У разі, якщо потрібно зовнішній монтаж, в якості теплоносія потрібно застосовувати незамерзаючу суміш.

Фреонові охолоджувачі для вентиляції

Пристрої з прямим випарним охолодженням створені для установки в припливно-витяжних і припливних системах. Матеріалом для корпуса охолоджувача служить оцинкована сталь, яка не схильна до негативного впливу факторів навколишнього середовища. Охолоджувачі оснащені краплевловлювачі і дренажним піддоном для відведення конденсату. Приєднання фреонового охолоджувача до системи можливо за допомогою фланця. Охолоджувач даного типу потрібно встановити так, щоб повітряних потік рівномірно розподілявся по всьому перетину.

Заслінки і клапани для вентиляції

Дані комплектуючі призначені для перекриття повітряного потоку в трубопроводах. Вони не допускають руху повітря в зворотному напрямку, якщо вентиляційна система вимкнена. Відкривається пластина автоматично - тиском, який створює сам потік повітря. Матеріалом для корпуса і самої пластини служить якісний сплав оцинкованої сталі. Гумові ущільнювачі гарантують герметичне з'єднання в системі.

Гнучкі вставки для вентиляції

Дані комплектуючі для систем вентиляції призначені для того, щоб не допустити передачі вібрації від вентиляторів або інших установок до воздуховоду. Вони також частково компенсують температурну деформацію. Гнучка вставка являє собою два фланця, з'єднаних між собою за допомогою виброизолирующего матеріалу. Вона також укріплена за допомогою текстильної тканини. Зверніть увагу на те, що вставки не можна піддавати механічним навантаженням, вони не повинні бути несучою конструкцією.

Віброізолятори для вентиляторів

Віброізолятори, представлені в нашому каталозі, дозволяють істотно знизити вібраційне навантаження, яка виникає під час роботи пристроїв у вентиляційній системі. Вони виконані з якісних матеріалів, здатних ефективно гасити і поглинати вібрацію. Підходять для установки в системах вентиляції і кондиціонування.

Пластинчасті рекуператори для вентиляції

Цей пристрій призначений для заощадження теплової енергії при попощі утилізації тепла. Це один з елементів енергозбереження та невід'ємний елемент вентиляційних систем всередині будівель і споруд. Рекуператор дозволяє використовувати те тепло, що видаляється з приміщення, для нагріву очищеного повітря. Це скорочує теплові втрати в холодну пору року. Рекуператори сумісні з витяжними і припливними вентиляторами.

Дверцята ревізійні

Ревізійні дверцята призначені для оснащення систем вентиляції. З їх допомогою ви отримуєте доступ до важливих вузлів і з'єднань, одночасно перекриваючи доступ до них сторонніх осіб. Ревізійні дверцята призначені для монтажу на стелі або стіні, підходять для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю. Матеріалом для виготовлення служить якісний пластик, стійкий до відколів і тріщин. Закриваються і відкриваються такі дверцята легким натисканням, можуть бути обладнані замком. Монтаж здійснюється за допомогою клею або розчину.

Останні відгуки в категорії "Комплектуючі систем вентиляції"


  • У цій категорії немає відгуків