[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Системи аспірації

Цена
- грн

В каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете обладнання для систем аспірації. Ми пропонуємо тільки якісні товари, які відмінно зарекомендували себе в процесі експлуатації. Таке обладнання дозволяє забезпечити безперервний процес роботи з мінімальним втручанням для настройки і ремонту. Ми пропонуємо таке обладнання за вигідними цінами з доставкою в ваше місто!

Нижче ви можете ознайомитися з коротким описом товарів, представлених в нашому каталозі!

Аспіраційні установки ВУДОС

ВУДОС - це промислові пиловловлювачі, створені для уловлювання абразивних частинок, пилу під час роботи шліфувальних, обдирні або заточувальних кіл, а також інших пристроїв, які виробляють безліч пилових частинок.

Це нове покоління пиловловлювачів, яке забезпечить захист робочої зони від запилення згідно з виробничими стандартам. Вони також повністю відповідають нормам шумового навантаження. Використання ВУДОС дозволяє забезпечити безпечну роботу персоналу і його захист від вдихання потенційно шкідливих часток.

ВУДОС має двоступеневу очистку повітря: перша - сухий циклон, друга - фільтр. Забруднене повітря надходить прямо на пиловловлювач. Після очищення він надходить назад в приміщення.

Стаціонарний стрічковий транспортер

Такий пристрій дозволяє переміщати сипучі матеріали на певні відстані в горизонтальній проекції. Їх використовують в металургійний, харчової, гірничо-видобувної промисловості. Крім того, вони затребувані на підприємствах, які випускають мінеральні добрива. Продуктивність такого пристрою безпосередньо залежить від швидкості руху стрічки.

Поворотний стрічковий транспортер

Дане обладнання створено з вигнутих екструдованих профілів, виконаних з алюмінію. В даному випадку рухома стрічка переміщається в сталевому ложе по повзунам, розділеним на сегменти - в залежності від повороту і його радіуса. Таке обладнання забезпечує безпечне переміщення сипучих матеріалів по поворотному ділянці.

Стрічкові транспортери поворотного типу мають високу вантажопідйомність, низький рівень шуму - навіть при роботі на високій швидкості. При технічному обслуговуванні не вимагають великих витрат. При необхідності, можлива швидка зміна стрічки.

Похилий стрічковий транспортер

Таке обладнання незамінне для транспортування вантажів на логістичних комплексах, виробництві, складах. Воно використовується для розвантаження і навантаження штучних тарних вантажів, палет, коробок і т.п. Його можна використовувати як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі. Транспортер має захисні борти, щоб запобігти випадковому падінню предметів. Для мобільності пристрій має колеса.

Зернова нория

Це вертикальний конвеєр стрічкового типу, який має ковші. З їх допомогою продукція подається наверх. Всі основні елементи поміщені в прямокутний короб. Норії бувають тихохідні і швидкохідні. Крім того, вони можуть бути з зімкнутими і розставленими ковшами. Норії мають високу продуктивність, низький ступінь втрати і пошкодження зерна під час транспортування.

Рольганги

У каталозі нашого магазині представлені стаціонарні та пересувні рольганги. Вони являють собою механізми, що складаються з групи роликів і осей, закріплені на загальній рамі з певним інтервалом. Вони необхідні для переміщення несипучих вантажів. Ширина роликів для рольганга вибирається таким чином, щоб ширина вантажів при цьому була менше. Є бічні борти, які допоможуть запобігти випадковому падінню предметів.

Скребковий транспортер

Скребкові транспортери являють собою пристрої прямокутного перетину, виконані з листової сталі з кришкою зверху. Приводная зірочка знаходиться на підшипниковому валу в приводний секції. В іншому кінці конвеєра є натяжна секція. Тяговий ланцюг має кілька скребків. За допомогою приводної зірочки ланцюг зі шкребками приходить в рух. Скребки при цьому захоплюють вантаж і переміщують до розвантажувальної секції.

Шнекові транспортери

У нашому інтернет-магазині ви знайдете шнекові транспортери - в трубі або жолобі. Вони призначені для розвантаження і вантаження, транспортування сипучих матеріалів. Це надійне обладнання з тривалим терміном служби.

Шнекові транспортери широко застосовуються на елеваторах, хлібозаводах, підприємствах, що виробляють макаронні вироби і крупи. Також вони поширені у виробництві будівельних матеріалів, в гірничодобувних областях. Використовують їх і в сільському господарстві для переміщення матеріалів для посіву, транспортування добрив або сумішей для годування живності.

За допомогою шнекового транспортера відкритого типу рекомендується переміщати матеріали, що не мають запаху, не створюють пилу в процесі транспортування.

Останні відгуки в категорії "Системи аспірації"


  • У цій категорії немає відгуків