vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Системи аспірації

Цена
- грн

В каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете обладнання для систем аспірації. Ми пропонуємо тільки якісні товари, які відмінно зарекомендували себе в процесі експлуатації. Таке обладнання дозволяє забезпечити безперервний процес роботи з мінімальним втручанням для настройки і ремонту. Ми пропонуємо таке обладнання за вигідними цінами з доставкою в ваше місто!

Нижче ви можете ознайомитися з коротким описом товарів, представлених в нашому каталозі!

🌀 Аспіраційні установки ВУДОС

ВУДОС - це промислові пиловловлювачі, створені для уловлювання абразивних частинок, пилу під час роботи шліфувальних, обдирні або заточувальних кіл, а також інших пристроїв, які виробляють безліч пилових частинок.

Це нове покоління пиловловлювачів, яке забезпечить захист робочої зони від запилення згідно з виробничими стандартам. Вони також повністю відповідають нормам шумового навантаження. Використання ВУДОС дозволяє забезпечити безпечну роботу персоналу і його захист від вдихання потенційно шкідливих часток.

ВУДОС має двоступеневу очистку повітря: перша - сухий циклон, друга - фільтр. Забруднене повітря надходить прямо на пиловловлювач. Після очищення він надходить назад в приміщення.

🌀 Стаціонарний стрічковий транспортер

Такий пристрій дозволяє переміщати сипучі матеріали на певні відстані в горизонтальній проекції. Їх використовують в металургійний, харчової, гірничо-видобувної промисловості. Крім того, вони затребувані на підприємствах, які випускають мінеральні добрива. Продуктивність такого пристрою безпосередньо залежить від швидкості руху стрічки.

Поворотний стрічковий транспортер

Дане обладнання створено з вигнутих екструдованих профілів, виконаних з алюмінію. В даному випадку рухома стрічка переміщається в сталевому ложе по повзунам, розділеним на сегменти - в залежності від повороту і його радіуса. Таке обладнання забезпечує безпечне переміщення сипучих матеріалів по поворотному ділянці.

Стрічкові транспортери поворотного типу мають високу вантажопідйомність, низький рівень шуму - навіть при роботі на високій швидкості. При технічному обслуговуванні не вимагають великих витрат. При необхідності, можлива швидка зміна стрічки.

🌀 Похилий стрічковий транспортер

Таке обладнання незамінне для транспортування вантажів на логістичних комплексах, виробництві, складах. Воно використовується для розвантаження і навантаження штучних тарних вантажів, палет, коробок і т.п. Його можна використовувати як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі. Транспортер має захисні борти, щоб запобігти випадковому падінню предметів. Для мобільності пристрій має колеса.

🌀 Зернова нория

Це вертикальний конвеєр стрічкового типу, який має ковші. З їх допомогою продукція подається наверх. Всі основні елементи поміщені в прямокутний короб. Норії бувають тихохідні і швидкохідні. Крім того, вони можуть бути з зімкнутими і розставленими ковшами. Норії мають високу продуктивність, низький ступінь втрати і пошкодження зерна під час транспортування.

🌀 Рольганги

У каталозі нашого магазині представлені стаціонарні та пересувні рольганги. Вони являють собою механізми, що складаються з групи роликів і осей, закріплені на загальній рамі з певним інтервалом. Вони необхідні для переміщення несипучих вантажів. Ширина роликів для рольганга вибирається таким чином, щоб ширина вантажів при цьому була менше. Є бічні борти, які допоможуть запобігти випадковому падінню предметів.

🌀 Скребковий транспортер

Скребкові транспортери являють собою пристрої прямокутного перетину, виконані з листової сталі з кришкою зверху. Приводная зірочка знаходиться на підшипниковому валу в приводний секції. В іншому кінці конвеєра є натяжна секція. Тяговий ланцюг має кілька скребків. За допомогою приводної зірочки ланцюг зі шкребками приходить в рух. Скребки при цьому захоплюють вантаж і переміщують до розвантажувальної секції.

🌀 Шнекові транспортери

У нашому інтернет-магазині ви знайдете шнекові транспортери - в трубі або жолобі. Вони призначені для розвантаження і вантаження, транспортування сипучих матеріалів. Це надійне обладнання з тривалим терміном служби.

Шнекові транспортери широко застосовуються на елеваторах, хлібозаводах, підприємствах, що виробляють макаронні вироби і крупи. Також вони поширені у виробництві будівельних матеріалів, в гірничодобувних областях. Використовують їх і в сільському господарстві для переміщення матеріалів для посіву, транспортування добрив або сумішей для годування живності.

За допомогою шнекового транспортера відкритого типу рекомендується переміщати матеріали, що не мають запаху, не створюють пилу в процесі транспортування.

Останні відгуки в категорії "Системи аспірації"


  • У цій категорії немає відгуків