[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Регулятори швидкості

Цена
- грн

Регулятори швидкості використовуються в сучасній системі вентиляції. За допомогою представлених приладів вдається включати, вимикати і контролювати швидкість обертання однофазних електричних двигунів, встановлених у вентиляційному обладнанні. Це стосується двигунів, керівники яких відбувається за допомогою напруги.

Якщо загальні показники споживаного струму не перевищують показники допустимої величини струму, можна здійснювати процес управління відразу декількома вентиляційними пристроями.

Особливості захисту:

  • Регулятор додатково укомплектований фільтром, який контролює всі високочастотні перешкоди.
  • Вхідна ланцюг надійно захищена від можливої ​​перевантаження завдяки наявності запобіжника. У деяких моделях запобіжник змінного типу, що дозволяє здійснювати швидку заміну пошкоджених деталей.

Крім вентиляційного обладнання, дане обладнання також використовують під час регулювання яскравості освітлення в приміщенні, оборотів роботи пристрою, де також є однофазні електродвигуни.

Конструктивні особливості та управління

Для того щоб виконати швидку процедуру підключення та подальше управління пристроєм, використовують спеціальної клемою, розрахованої на 220. Це помітно спрощує експлуатаційний процес в цілому.

Конструктивні характеристики моделей:

  • Міцний і надійний корпус повністю виконаний з пластика, який оберігає внутрішній механізм від негативного впливу вологого повітря.
  • Ручка управління доповнена світловою індикацією, що свідчить про робочому стані обладнання.
  • Показники мінімальної швидкості обертання фіксуються за допомогою змінного резистора на платі управління.

Сучасний регулятор - це якісний прилад, який відрізняється високою точністю управління, що виключає ймовірність можливих похибок або збоїв в роботі. Щоб включити пристрій в роботу, необхідно скористатися ручкою управління.

Процедура регулювання має на увазі широкий вибір значень - від мінімальних показників напруги (стабільне обертання вентилятора) до максимальних. Продумана і компактна конструкція сприяє тому, що користувач може з легкістю розібратися з особливостями регулювання і виконати оперативне підключення будь-якої моделі.

Установка регуляторів

Монтаж відбувається всередині будівель на вільній ділянці стіни. Завдяки універсальній конструкції пристрою, користувач має можливість виробляти установку кількома способами:

  • на поверхню стіни;
  • всередину стіни (тим самим зберігаючи інтер'єр приміщення).

Для максимальної безпеки рекомендується проводити монтаж в спеціальні електромонтажні коробки - стандартні моделі круглої форми. Важливо пам'ятати про те, що даний елемент регулювання можна застосовувати тільки для обладнання, що працює за допомогою однофазних електродвигунів. Для трифазних пристроїв використовують інші моделі. Всі двигуни, що передбачають подібний спосіб регулювання, обов'язково повинні бути наділені вбудованим тепловим захистом. Виробник зазначає, що в процесі експлуатації рекомендується застосовувати представлений регулятор в разі, якщо буде потрібно зменшити показники продуктивності на 50% від максимальних значень. Це оптимальне рішення для збереження потрібної продуктивності і працездатності всього обладнання. Таким чином, буде проведений високоточний контроль напруги

Останні відгуки в категорії "Регулятори швидкості"


  • У цій категорії немає відгуків