[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Все для електромонтажу

Електромонтажні пристрої - набір спеціальних приладів, які призначені для якісного контролю електротехнічної безпеки. Представлені конструкції дозволяють продовжити експлуатаційний термін всіх приладів, що здійснюють свою роботу від електромережі. На сайті запропоновано все для електромонтажу, який виконується максимально швидко і якісно з урахуванням основних моментів безпеки. Представлена ​​категорія продукції вважається досить об'ємною, так як в неї входять різноманітні пристрої, що відрізняються певним призначенням. Спеціальне електромонтажне обладнання використовується для укладання і розмежування різних проводів. Таким чином, вдається вберегти все споживчі мережі від негативного впливу ззовні. У цей список включені погодні умови і людський фактор. Головними матеріалами прийнято вважати кабельні лотки і металеві рукава, що виконують захисну функцію.

Під час прокладки екранованого кабелю ГОСТ передбачає його протягування з застосуванням відповідних гофрованих труб, виконаних з пластика. Це дозволяє захистити конструкцію проводів від можливих негативних факторів впливу.

Різновиди кріпильних елементів

У продажу представлена ​​велика кількість сертифікованої продукції та інших якісних матеріалів, які використовуються в процесі монтажу електричних з'єднань:

  • Арматура СІП. У цю категорію входять різні затискачі анкерного і кабельного типу, кріплення підтримують і клинові, затискачі плашечні. Представлене обладнання використовується у виробничій сфері, в офісних приміщеннях, застосовується для надійного з'єднання проводів і монтажних клем.
  • Кабельні сальники - спеціальне кріплення, що застосовується під час монтажу кабелів високої напруги. Вони дозволяють виконувати високоякісну ізоляцію корпусних частини електроприладів, оберігаючи металеві частини розподільних коробок і боксів від підвищеної напруги.
  • Клемники з алюмінію і міді. Конструкція такого обладнання має на увазі наявність надійних затискачів і клем, що вкрай важливі в процесі фіксації кабелю.

Більшість елементів виконані з алюмінію і міді, тому що саме цей набір матеріалів відрізняється чудовими електропровідними характеристиками. Крім того, вони не піддаються негативному впливу корозії і іншим деструктивним факторам впливу.

Застосування алюмінієвого скотча

Алюмінієвий скотч - універсальний інструмент, який використовується в процесі виконання сантехнічних робіт, при будівельно-ремонтних процесах, для з'єднання стиків всіляких фольгованих ділянок і багато іншого. Представлений скотч може використовуватися в умовах великих навантажень, а також успішно експлуатуватися при температурних показниках від -30 до +100 градусів. При цьому матеріал повністю зберігає свою структуру і робочі властивості.

Під час виробництва даного скотча був використаний спеціальний клейовий склад, який наділений двома важливими перевагами:

  • термостійкість;
  • тривалий термін служби.

Ці стрічки гарантують збереження необхідного рівня теплоізоляції, за рахунок чого їх сфера застосування постійно розширюється. Такий скотч входить в список повітронепроникних виробів, які відмінно захищають пристрої від негативного впливу вологого середовища. В результаті користувач зможе забезпечити високу герметичність виконаних швів, що позитивно позначається на роботі відремонтованих пристроїв.

Останні відгуки в категорії "Все для електромонтажу"


  • У цій категорії немає відгуків