[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Доставка і оплата

Компанія ВЕНТ АЛЬЯНС ТОВ пропонує відразу кілька варіантів доставки, що дозволяє кожному клієнту підібрати найбільш зручний з них.

  • Транспортні компанії: Нова пошта, САТ, Делівері, Нічний Експрес доставка здійснюється по всій території України протягом 1-3 днів. При цьому замовник може скористатися послугою післяплати (в такому випадку, комісію оплачує замовник).
  • Доставка кур'єром по Києву. Кур'єр привозить замовлений товар точно в узгоджений день і зазначений час до дверей. Вартість даної доставки залежить від району, куди потрібно привезти товар і розраховується в індивідуальному порядку.
  • Самовивіз здійснюється за попереднім замовленням. Узгодити всі питання можна за номерами телефону, представленим на офіційному сайті.

Особливості оплати

Для максимальної зручності клієнтів оплата здійснюється трьома можливими способами на вибір:

  • Оплата готівкою при отриманні товару в різних населених пунктах. Ми приймаємо оплату виключно в національній валюті і видаємо чек, який підтверджує факт покупки товару.
  • Безготівковий розрахунок. Менеджер компанії видає рахунок, на який необхідно перерахувати певну грошову суму. Доставка замовлень, які були оплачені безготівковим розрахунком, розглядається в індивідуальному порядку. Юридичним особам ми пропонуємо разом із придбаною продукцією надати всі необхідні папери.
  • Застосування платіжних систем MasterCard і Visa. Зручний і швидкий спосіб оплати товару будь-якою картою MasterCard і Visa в онлайн режимі. В процесі оформлення замовлення на сайті компанії клієнту буде запропонована можливість оплатити онлайн, для цього буде потрібно лише вибрати певну платіжну систему. Оплата здійснюється без комісії. Після цього, клієнт переходить на сторінку безпечних платежів і підтверджує переказ грошових коштів.