[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Автоматика

Автоматика для систем вентиляції дозволяє заздалегідь визначити особливості роботи пристроїв, які будуть підтримувати комфортний для вас мікроклімат. Системи автоматики удосконалюються рік від року, що тільки розширює спектр можливих налаштувань. На даний момент автоматика для систем вентиляції включає в себе самі різні пристрої - від термостатів до модулів з штучним інтелектом.

Функції автоматики для систем вентиляції

Системи автоматизації дозволяють забезпечити максимально якісне та ефективне управління системами вентиляції. В результаті ви отримуєте комфортний для роботи або відпочинку мікроклімат, відповідні умови для роботи техніки чи зберігання товарів.

Які функції виконує автоматика? Крім того, що вона дозволяє підтримувати оптимальний повітрообмін, також контролюється відповідний рівень вологості, якість повітря. За допомогою правильного підбору автоматики можна домогтися меншої витрати електрики, продовжити термін служби пристроїв.

Функції автоматики для систем вентиляції:

 • Підтримка оптимальної температури припливного повітря.
 • Включення і вимикання системи вентиляції в заданий час.
 • Управління роботою вентиляторів.
 • Контроль теплообмінних агрегатів, рівня забрудненості фільтрів.
 • Автоматичний перехід в режим літо \ зима.
 • Управління роботою рекуператорів, зволожувачів або осушувачів, теплових насосів.
 • Управління роботою припливного вентилятора.
 • Відключення всієї установки в разі спрацювання пожежної сигналізації.

Крім цього, автоматика для систем вентиляції - в залежності від виробника - підходить для підключення до системи «розумний дім». Керувати роботою пристроїв можна і в дистанційному режимі за допомогою планшета або смартфона. Таким чином, це якісна і сучасна техніка, яка відповідає основним запитам споживача.

Автоматика для вентиляції: які елементи можуть бути необхідні?

Підбираючи автоматику для систем вентиляції, необхідно звертати увагу на те, які саме параметри ви хочете контролювати - і чи є в цьому необхідність. Також звертайте увагу на доступність сервісного обслуговування.

Який буває автоматика для систем вентиляції:

 1. Трансформаторні регулятори швидкості - керують швидкістю обертання вентилятора, необхідні для зміни напруги. В результаті пристрій працює більш ефективно і безпечно.
 2. Тиристорні регулятори швидкості - необхідні для зміни швидкості обертання вентилятора, включення або виключення двигуна. З їх допомогою можна управляти відразу декількома вентиляторами.
 3. Перемикачі - допомагають регулювати обертання лопатей, включати і вимикати агрегат.
 4. Електронні регулятори швидкості - необхідні для контролю електричних нагрівачів повітря.
 5. Датчики температури - допомагають регулювати температуру витяжного або припливного повітря. Встановлюються як на стіні, так і всередині самої установки.
 6. Таймери - регулюють час роботи установки, що дозволяє заздалегідь задати особливості функціонування системи вентиляції.
 7. Пристрій захисту двигуна - необхідно для стабільної і безпечної роботи. Захист буває декількох типів - від перевантаження, теплова або терморезисторная. Такий пристрій автоматично спрацьовує в разі потенційно небезпечної ситуації, розриваючи ланцюг. Після усунення проблеми слід автоматичний перезапуск.

Таким чином, автоматика для систем вентиляції незамінна для її стабільної і коректної роботи, безпеки і комфорту користувача.

Переваги для покупців

Наша компанія пропонує якісну і надійну автоматику для систем вентиляції. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями та постачальниками, що гарантує якість кожного пристрою. У комплект поставки входить все, що потрібно для установки і подальшої експлуатації. Також в комплекті є всі необхідні гарантійні документи, інструкція з експлуатації.

Нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги:

 • Прийнятні ціни на весь асортимент.
 • Великий вибір автоматики від різних виробників.
 • Оперативну доставка до вашого міста зручним для вас способом.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Допомога у виборі.

Щоб отримати консультацію або відповідь на питання, зверніться до наших фахівців по телефону або в чаті на сайті. Для замовлення потрібного вам пристрою додайте його в віртуальну корзину, натиснувши кнопку купити. Вкажіть дані для доставки, виберіть варіант оплати. Залишити електронну заявку на покупку можна в зручний для вас час. Наші співробітники зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі замовлення.

Останні відгуки в категорії "Автоматика"


 • У цій категорії немає відгуків