[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Повітроводи пластикові прямокутні

Цена
- грн

Повітроводи пластикові прямокутні - призначені для створення систем вентиляції припливного або витяжного типу. Вони необхідні для обладнання побутових витяжних систем, установки в приміщеннях громадського призначення. У нашому каталозі представлений великий вибір повітропроводів, які відмінно зарекомендували себе серед покупців. Вони відрізняються якісними матеріалами, практичністю, довговічністю, простотою в монтажі.

Технічні характеристики

Матеріалом для виготовлення пластикових повітроводів служить спеціальний інженерний пластик. Він стійкий до впливу прямих сонячних променів, легкий і міцний. Пластик не псується, не деформується, не схильний до негативного впливу вологи. Повітроводи пластикові прямокутні виготовлені на високоточному обладнанні. Матеріал, з якого вони виконані, не токсичний, не виділяє потенційно небезпечних речовин в навколишнє середовище. Тому, буде безпечний як в промислових, так і в житлових приміщеннях.

Пластикові повітроводи відрізняються лаконічним дизайном, підійдуть для відкритої установки - канали не потрібно ховати. Повітроводи легко розбираються для чищення і технічного обслуговування системи. Це суттєва перевага, адже всю конструкцію можна легко зібрати і розібрати при необхідності. Пластикові канали з'єднуються між собою за допомогою спеціальних сполучно-монтажних елементів-трійників, переходів, колін, поворотів.

Прямокутні пластикові повітроводи можна використовувати при облаштуванні будинку або квартири. Їх можна підключити до різних приточно-витяжною установкам. З ними поєднуються решітки прямокутного або круглого перетину.

Наш каталог

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір прямих пластикових повітроводів. Зокрема, ми пропонуємо такі варіанти:

  • Плоскі канали - підходять для систем витяжної і припливної вентиляції. Їх можна легко заховати за обшивкою, «притиснувши» до стіни. Економлять простір і місце в невеликих приміщеннях.
  • З'єднувачі для плоских каналів-надійно скріплюють плоскі канали між собою. Також представлені з'єднувачі з клапаном.
  • З'єднувач для плоского і круглого каналів - може зістикувати між собою два канали різної форми.
  • З'єднувач для поворотів, одворотів, трійників - виконаний з якісного і міцного пластику.
  • Коліна 90% - вертикальні і горизонтальні, для круглих і плоских каналів.
  • Трійники для плоских і круглих каналів.

Також в каталозі представлені універсальні з'єднувачі, переходи для круглих і плоских каналів, власники, решітки, настінні пластини.

У нашому інтернет-магазині представлені якісні пластикові повітроводи прямокутні - з тривалим терміном служби, практичні. Вироби виконані за всіма стандартами безпеки і якості, опис на сайті повністю відповідає тому, що заявлено самі виробником. Повітроводи відрізняються простотою в монтажі. Вони не вимагають частої заміни або ремонту. Установкою повинен займатися фахівець, який розбирається в тонкощах цієї роботи. Від дотримання правил монтажу безпосередньо залежить те, наскільки якісно буде працювати вся система, чи не буде витоків повітря.

Щоб замовити пластикові прямокутні повітроводи, виберіть відповідну модель, натисніть кнопку «купити» поруч з нею. Ми пропонуємо кілька способів оплати і доставки. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів по телефону або в чаті.

Останні відгуки в категорії "Повітроводи пластикові прямокутні"


  • У цій категорії немає відгуків