[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

AirRoxy

AirRoxy - це успішна компанія, яка набула широкого поширення на території Європи. Вона спеціалізується на виробництві високоефективного вентиляційного обладнання, що застосовується для побутових, комерційних і промислових приміщень. Примітно, що ще в 2011 році компанію заснували в якості невеликого сімейного підприємства, а зараз з обладнанням AirRoxy знайомі жителі багатьох країн світу.

Популярність вентиляції забезпечується використанням високоякісних матеріалів і впровадженням сучасних технологій. Для розробників важливу роль відіграє не тільки безпека обладнання, але і привабливий зовнішній вигляд.

На поточний момент продукція AirRoxy поширилася на численні вітчизняні та європейські ринки. ТОВ» ВЕНТ АЛЬЯНС " є представником бренду на території України. Ми пропонуємо придбати вентиляційне обладнання за привабливими цінами і з гарантією від виробника. Покупцям доступні найбільш вигідні умови оплати і доставки.

Якщо ви зіткнулися з труднощами при виборі, скористайтеся контактними даними для зв'язку з менеджерами інтернет-магазину – вони дадуть відповідь на всі питання і допоможуть оформити замовлення.

Виробник Airroxy - це польська компанія, що займається випуском побутових і промислових вентиляторів. Переважна частина продукції відноситься до середнього цінового сегменту, що приваблює численних покупців з усього світу, адже, незважаючи на доступну ціну, якість обладнання як і раніше залишається гідною.

Економіка постійно піддається змінам, через що істотно зростає вартість комунальних послуг. Люди в пошуку вигідних рішень для забезпечення якісного мікроклімату в будинку, і бренд Airroxy готовий їх надати. В асортименті численна техніка з високою енергоефективністю і прекрасними експлуатаційними характеристиками, яка наповнить приміщення свіжим і очищеним повітрям. За тривалі роки існування співробітники компанії вивчили потреби покупців і точно знають, яка продукція здатна задовольнити всі їхні вимоги.

Інформація про компанію

Виходячи з інформації на офіційному сайті компанії Airroxy, Рік заснування підприємства - 2011. Протягом перших двох років співробітники активно розробляли власну продукцію. Також вони займалися проведенням досліджень, проектуванням нових моделей, їх створення і ретельному тестуванню.

Вперше клієнти змогли особисто ознайомитися з товарами лише після двох років плідної роботи - в 2013 році. У короткі терміни була сформована цільова аудиторія, яка була підкорена перевагами польського обладнання.

Виробник акцентує увагу на високій якості і доступній вартості. В результаті такої політики істотно покращилася динаміка продажів і на сайті з'явилися позитивні відгуки у величезній кількості. Компанії вдалося досягти практично рекордно низького відсотка скарг - лише 0,1% від усього придбаного обладнання. Особлива популярність у продукції Airroxy сформувалася на території України. Тут польська компанія отримала широку аудиторію, завоювавши її довіру.

Постійне вдосконалення

На поточний момент обладнання бренду Airroxy можна придбати в 40 країнах світу. Але діяльність польської компанії не обмежується цими досягненнями, тому вдосконалення триває:

  • з кожним роком продукція, що випускається збільшується на 80%;
  • асортимент обладнання розширюється, наповнюючись новими рішеннями для приміщень житлового та промислового типу;
  • розробники безперервно працюють над поліпшенням якості продукції;
  • здійснюється розробка нових технологій та впровадження власних інновацій для випуску нових серій.

Підтвердженням якості та безпеки товаром компанії Airroxy є сертифікат TÜV SÜD Safety tested, production monitored. Він розвіює всі сумніви щодо даного питання.

Асортимент компанії Airroxy

Відвідавши каталог з продукцією бренду Airroxy, ви зможете підібрати безліч рішень для об'єктів житлового та промислового типу.

  1. Витяжні вентилятори у ванну кімнату. Представлений ряд недорогих моделей, що очищають кімнатне повітря. Стануть незамінним придбанням для кімнати, в якій малоефективна природна вентиляція.
  2. Канальні вентилятори. У цих моделей велика продуктивність, так як вони призначені для обслуговування великих площ. Серед ключових відмінностей низький рівень шуму. Підійдуть для приватних будинків, квартир, офісів та ін.
  3. Аксесуар. Окремий розділ з усіма допоміжними елементами, що забезпечують ефективну роботу вентиляційних систем. Йдеться про повітроводах, повітророзподільних пристроях і т. д.

Всі ваші запитання про товари з асортименту можна задати нашому менеджеру.

Продукція Airroxy в ТОВ " ВЕНТ АЛЬЯНС»

Вагомі переваги продукції Airroxy-це висока якість і привабливий зовнішній вигляд. Вентиляційні системи виробляються зі спеціального ABS-пластика, що має антистатичний ефект, тобто на поверхні не накопичується пил. За рахунок структури пластика забезпечується ідеальне збереження білосніжного кольору в умовах тривалої експлуатації.

Співробітники компанії регулярно працюють над поліпшенням ергономіки і геометрії конструкцій. Вентиляційні системи даного бренду - це єдині товари на ринку, для виробництва яких не застосовується масштабування. Геометрію крильчатки розраховують індивідуально, з урахуванням розміру кожної моделі. Такий підхід сприяє підвищенню ефективності та усунення стороннього шуму. Вентилятори Airroxy оснащені підвищеним рівнем захисту, який є гарантією надійної роботи і довговічності техніки.

Для придбання продукції пропонуємо відвідати каталог ТОВ» ВЕНТ АЛЬЯНС " і вибрати модель, яка підходить за вартістю і технічними характеристиками. Ми забезпечуємо швидку доставку в будь-який населений пункт країни.