[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

MyCond

MyCond - це велика китайська компанія, яка спеціалізується на виробництві кліматичної техніки в різних цінових сегментах. Продукція цього бренду встигла підкорити вітчизняні та міжнародні ринки. В асортименті безліч систем кондиціонування, осушення, вентиляції та зволоження повітря.

Співробітники компанії докладають максимум зусиль для об'єднання кращих світових розробок в енергоефективному обладнанні. В якості партнерів компанії виступає безліч передових виробників з Європи, Азії та США. Співпраця спрямована на переймання інноваційного досвіду, що забезпечує своєчасну реалізацію новітніх розробок, а також випуск технологічного і конкурентного обладнання.

Відвідавши каталог» Вент Альянс", ви зможете ознайомитися з широким асортиментом новітніх осушувачів від компанії MyCond за привабливою вартістю. Для отримання додаткової інформації можна звернутися до наших фахівців - вони готові відповісти на всі питання щодо асортименту та умов співпраці. Також вам допоможуть в підборі відповідного обладнання в залежності від особистих переваг і запланованого бюджету.

Інженери компанії Прана розробляють спеціалізоване обладнання, яке забезпечують якісну вентиляцію для приміщень різного типу. Вони можуть використовуватися в будинках, квартирах, або ж на промислових об'єктах.

За відносно короткий час існування компанія оволоділа якісною і досконалою технічною базою, що дозволяє забезпечувати Сучасні рибки зручним в управлінні і довговічним обладнанням. Розробка всіх моделей здійснюється досвідченими інженерами та іншими фахівцями. Також в каталозі можна ознайомитися з побутовими пристроями, промисловими системами для вентиляції та кондиціонування.

Про компанію

Виробник PRANA познайомив світ енергозбереження з новітніми технологіями. Продукція від компанії підкорює покупців протягом більш ніж 15 років, відрізняючись відмінною якістю прийнятними цінами.

При створенні вентиляційних систем розробники переслідували лише одну мету-максимальне збереження корисних властивостей повітря після його переробки.

У 2021 році фірма спеціалізується переважно на виготовленні рекуператорів з мідними теплообмінниками, але продовжує свій розвиток і розробку нових технологій. Як правило, на офіційному сайті описується поточний етап розробки нових серій обладнання.

Як згадувалося раніше, фахівці мають власну сучасну лабораторію для випробування моделей в умовах, максимально імітують реальні. Інженери компанії Прана постійно займаються вдосконаленням і поліпшенням своїх розробок. Власна лабораторія виробника, обладнана всім необхідним для створення будь-якого кліматичного поясу, оснащена найсучаснішою технікою.

Компанія дорожить кожен клієнтів, тому враховуються і усуваються навіть найменші скарги. Важливо, щоб кожен покупець отримав позитивні емоції, як від обладнання, так і від якості обслуговування.

Ключові принципи якості

Виробництво компанії Прана оснащене лише високоякісним обладнанням від світових брендів, що гарантує кращий результат при виготовленні продукції. Крім того, виробник володіє іншими вагомими перевагами. Розробляючи будь-яке обладнання з асортименту, фахівці приділяють велику увагу наступним позитивним якостям:

  1. Відсутність шкоди для екології. Під час виробництва не використовуються різні небезпечні сполуки і добавки. Для виробника важливо зберігати навколишню природу, навіть якщо для цього доведеться використовувати більш дорогі матеріали.
  2. Максимальний рівень енергоефективності. Вся техніка від компанії PRANA є економічно ефективною. Власникам вдається досягти мінімуму енергетичних втрат в приміщенні, так як існуюча енергія правильно розподіляється.
  3. Економічність. Використання не тільки безпечних, але і економічних матеріалів під час виробництва, дозволяє отримати чудовий результат.

Не менш важливим-перевагою є додаткові опції у вентиляційному обладнанні. Вони призначені для більшого спрощення експлуатації. Обладнання PRANA використовується для зменшення витрат на опалення та збільшення комфорту в житлових приміщеннях.

Важливі відомості про компанію

Прана - це популярний український бренд, що поставляє унікальні Вентиляційні системи з відмінними технічними характеристиками.

Рекуператори від цього виробника мають наступні переваги:

  • мінімальні витрати на охолодження та опалення житлового або приміщення (до 30%);
  • при роботі відсутній шум;
  • інтенсивно циркулює повітря;
  • простий і зручний монтаж;
  • компактність, невелика вага;
  • знижене споживання електрики.

Рекуператори бренду Прана є прямоточною вентиляційною системою з одночасним припливом і відтоком. При цьому різні потоки повітря не змішуються. Сама рекуперація-це можливість збереження до 75% тепла, яке було б втрачено при використанні іншого обладнання. Під час теплих пір року рекуператори здатні зберігати прохолоду, що виходить від кондиціонерів. Взимку це незамінне придбання для економії коштів на обігріві приміщень.

Бренд прославився розробкою рішень, які оптимальні навіть для клієнтів, які страждають від алергії або астми. За допомогою мідного теплообмінника в конструкції здійснюється знезараження вуличного повітря і знищення шкідливих мікроорганізмів, завдяки чому верхні дихальні шляхи надійно захищені від захворювань. Частинки пуху, пилку і пилу також не зможуть проникнути в кімнату, так як вони затримуються на спеціальній захисній сітці рекуператорів.

Пропонуємо придбати продукцію від компанії PRANA, щоб створити здоровий мікроклімат у вашому домі.