[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Weiguang

Вентиляційне обладнання від компанії Weiguang є бюджетним і надійним аналогом моделей європейського виробництва. Протягом тривалого часу технічні характеристики вентиляторів китайського виробництва були значно нижче, ніж у більш дорогих моделей, але як тільки на українському ринку з'явилася інноваційна продукція від Weiguang, ситуація в корені змінилася. Лінійка вентиляторів від цієї компанії містить безліч двополюсних, чотириполюсних і шестиполюсних моделей, які забезпечують ефективну циркуляцію повітря в побутових і промислових приміщеннях.

У нашому асортименті представлені тільки кращі вентилятори з високими експлуатаційними характеристиками, які встигли підкорити тисячі покупців по всьому світу. Вся техніка поставляється з офіційною гарантією виробника, що є вагомою перевагою при використанні. Незважаючи на дворічну тривалість гарантійного терміну, конструкції здатні прослужити набагато довше, адже у виробництві використовуються тільки сучасні технології і якісні матеріали. Пропонуємо відвідати каталог і підібрати кращий варіант за привабливою ціною.

Виробничі потужності відомого китайського виробника Hangzhou Weiguang Electronic розміщені в місті Ханчжоу-це столиця провінції Чжецзян. Починаючи з 1986 року, компанія почала завойовувати вітчизняні та зарубіжні ринки, забезпечуючи їх якісним і ефективним вентиляційним обладнанням за доступними цінами. Місцем розташування головних виробничих цехів стала економічна зона розвитку Юханг.

Протягом року компанія Weiguang випускає більше 5 мільйонів техніки, переважна частина з якої призначена для експорту в Африку, Азію, Америку і Європу. При виготовленні вентиляційних систем враховуються діючі міжнародні стандарти, що підтверджують сертифікати ISO 9001: 2000, ISO 14001.

Розробники обладнання отримали дозвіл на маркування продукції буквами CE і RoHS, так як вона повністю відповідає екологічним і виробничим директивам Європейського Союзу. На регулярній основі китайською системою обов'язкової сертифікації здійснюється перевірка виробничих потужностей фірми-це необхідно для оновлення її права на використання загальнонаціонального маркування ССС, яку здатний отримати тільки високоякісний товар.

Особливості виробництва

Згідно з останніми підрахунками площа промислової бази компанії на поточний момент становить понад 10 000 м2. У випуску вентиляційного обладнання задіяно понад 3 тисячі кваліфікованих співробітників.

Весь асортимент продукції можна класифікувати на шість окремих категорій:

 • вентилятори осьового типу;
 • вентилятори відцентрового типу;
 • вентилятори тангенціального типу;
 • компактні вентилятори;
 • електричні двигуни;
 • комплектуючі деталі для обладнання.

У кожній одиниці техніки від цієї компанії об'єднаний набір кращих технологічних рішень нашого часу. Поліпшені форми лопатей в вентиляторах сприяють поліпшенню аеродинаміки, всі кінематичні вузли балансують в статиці і динаміці різних площин, всі деталі виготовляються з високоякісних матеріалів.

Клієнти довіряють обладнанню від бренду Weiguang, так як китайське виробництво популярно по всьому світу завдяки працьовитості і відповідальності працівників. Вони активно впроваджують енергоефективні рішення і постійно розширюють асортимент, розробляючи нові моделі в різних розмірах і конфігураціях.

Технічна характеристика

Компактність продукції дозволяє встановлювати її в холодильні апарати, повітроохолоджувальні системи і конденсатори. Вона призначена для промислового та комерційного обладнання. Представлені моделі вентиляторів не вимагають складної установки, оскільки мають простий монтаж і кріплення.

Невеликі габарити і зручні параметри надають можливість установки вентиляторів в будь-якому повітроохолоджувальному або холодильному обладнанні. Для того, щоб підключити механізм і ввести його в експлуатацію, досить скористатися простою інструкцією, для цього не знадобиться досвід. Товари від цієї торгової марки протягом тривалого часу підтверджують свою надійність і високу ефективність - вони довговічні і вигідні у фінансовому плані.

Робота вентиляторів стабільна-вони не потребують постійних перевірках і оглядах. Унікальна конструкція запобігає проникненню частинок пилу і бруду. Для того щоб запобігти появі навіть найменших забруднень, рекомендується періодично очищати деталі і сушити їх. Вентилятори підійдуть для експлуатації за умови температури від - 30 до + 60 градусів.

Переваги обладнання від Weiguang

Пропонована продукція включає в себе велику різноманітність моделей в різних цінових діапазонах. І їх допомогою ви зможете виконувати як комерційні, так і промислові завдання. Серед вагомих переваг представленого товару:

 • використання високоякісних матеріалів, що забезпечують довгу експлуатацію;
 • проста і інтуїтивно зрозуміла установка;
 • компактна і легка конструкція;
 • легке самостійне підключення і запуск;
 • наявність вбудованих термоконтактів, що виключають перевантаження;
 • мінімальний шум при роботі за рахунок тихого року вентиляторів;
 • енергозберігаючий режим роботи;
 • відсутність необхідності в регулярних перевірках;
 • розрахунок на підвищені навантаження і безперервну роботу;
 • всередину не потрапляє бруд і різне промислове сміття;
 • передбачена решітка для зниження акустичного тиску;
 • повітря витрачається в невеликих обсягах.

Запорука безперебійної служби обладнання-правильне робоче середовище і відсутність агресивного хімічного впливу. Більш детальну інформацію щодо експлуатації можна отримати у наших менеджерів.