[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Решітки вентиляційні

Цена
- грн

Система вентиляції повинна бути обладнана всім необхідним для ефективної роботи і комфортного мікроклімату. Не останню роль в цьому відіграють решітки вентиляційні. Вони являють собою повітророзподільні комплектуючі, одночасно виконуючи роль деталі, яка закриває вентиляційні отвори. Таким чином, деталь грає практичну і естетичну роль. У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір вентиляційних решіток високої якості.

Вентиляційні решітки: технічні характеристики

В асортименті нашого магазині представлені два види решіток - регульовані і нерегульовані. Перші потрібно встановлювати там, де періодично потрібно міняти напрямок потоку повітря. Другі - в тому приміщенні, де розташування людей відомо заздалегідь. Це виключає можливість направлення потоку повітря безпосередньо на людину, що може стати причиною нездужання.

Вибір вентиляційної решітки залежить від типу вентиляції, особливостей системи кондиціонування, інтер'єру будівлі і завдання, поставленого перед початком даного проекту. Таким чином, систему вентиляції краще спроектувати заздалегідь - ще перед будівництвом будинку. Тоді все її елементи будуть перебувати в потрібному місці.

Призначення вентиляційних решіток:

  1. Приховують внутрішні частини повітропроводів і прикрашають вентиляційні отвори.
  2. Не дають потрапляти в вентиляційний канал сторонніх предметів, а також дрібним тваринам - наприклад, гризунам або птахам.
  3. Направляють потік повітря в потрібну вам сторону.
  4. Виконують викид потоку повітря або здійснюють його паркан в потрібному ділянці системи.
  5. Виконують регулювання параметрів повітряного потоку.

Також вентиляційні решітки можуть виконувати функцію регулятора або клапана - але такими особливостями відрізняються не всі моделі, а тільки деякі.

Найбільш значуща і основна функція вентиляційних решіток - це регулювання потоку повітря. За допомогою регульованої решітки можна задавати найбільш комфортні параметри повітряного струменя, направляючи її в певну сторону. Якщо, наприклад, в приміщенні запотівають вікна, то напрямок струменя уздовж скла дозволить уникнути цього ефекту.

Регульовані інерційні решітки можуть виконувати функцію клапана. На відміну від тих, які можна регулювати вручну, інерційні відкривають під тиском повітря на пластини - автоматично. У зворотному напрямку повітря такі грати не пропускають.

Монтаж і правильна експлуатація

Монтаж вентиляційної решітки станься за допомогою спеціальних адаптерів. Вони виконані за всіма правилами аеродинаміки. Приєднують їх за допомогою саморізів або при пазів. Монтаж грат круглої і прямокутної форми нічим не відрізняється один від одного.

Певною заздалегідь зоні спочатку закріплюється адаптер. До нього за допомогою саморізів або пазів прівінчівается решітка. При монтажі потрібно стежити за тим, щоб в місці кріплення не залишалося щілин або зазорів. Також підбирати грати потрібно відповідно до розмірів отвору - так вона буде якісно виконувати свою функцію.

Що стосується догляду, то вентиляційні решітки за типом жалюзі його майже не вимагають. Якщо ж решітка має дрібну перфорацію, то вона може швидко забиватися пилом або дрібними частинками сміття. Повітря вона пропускає вже набагато гірше. Тому, періодично грати потрібно знімати і чистити. Або - якщо встановлена ​​сітка - замінювати її на нову. Тому, якщо планується монтаж решітки в приміщенні, де пильно і брудно, то чистити її доведеться набагато частіше. Якщо ж відмовитися від сітчастої решітки на користь, наприклад, жалюзі, то пил буде потрапляти в повітропровід і засмічувати вже його. А це може призвести до необхідності частого ремонту або заміни деталей.

Останні відгуки в категорії "Решітки вентиляційні"


  • У цій категорії немає відгуків