[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Частотні перетворювачі

Цена
- грн

Частотні перетворювачі - пристрої, які експлуатуються для регулювання і контролю швидкісних режимів в електричних двигунах. Таким чином, за допомогою даного пристрою відбувається процес перетворення змінного струму в постійний струм, який має певну частоту і амплітуду.

Перетворювач виконує важливу функцію і може експлуатуватися для:

 • Регулювання показників тиску, температури, витрати і робочої швидкості.
 • Управління і контролю швидкості обертання ротора електричних двигунів (в вентиляторному обладнанні, насосах і інше).
 • Оптимізації споживання електричної енергії. Техніка може функціонувати протягом довгого часу зі збереженням заданих параметрів.
 • Безперервного контролю за виконанням певних виробничих процесів.

Використовуючи представлене пристрій, оператор може з легкістю контролювати поточні показники роботи електродвигуна. Це дозволяє уникнути аварійних ситуацій на виробництві.

Особливості застосування

Частотний перетворювач, він же - «Частотники», може бути декількох видів: безпосередня або двоступенева модель. Двоступеневі пристрої користуються найбільшим попитом. Виходячи зі своєї назви, ця модель здатна перетворювати електричну енергію двічі.

За способом управління «частотники» також діляться на дві категорії: скалярні і векторні. Вибір певного приладу безпосередньо залежить від особливостей експлуатації.

Перетворювачі активно використовують в наступних системах:

 • Водо- і теплопостачання (спеціальні «частотники» для насосів).
 • Вентиляційне обладнання (для вентиляторів і димососів).
 • ТЕС і ТЕЦ, для асинхронних і синхронних рухових систем.
 • Підйомні пристрої (для ліфтів, кранів та інших видів підйомників).

Для вентиляційних систем, а також систем кондиціонування перетворювач вкрай необхідний в процесі контролю і плавного регулювання робочої швидкості двигунів. Таким чином, вдається підтримувати певний обсяг і тиск повітряних потоків, що передаються всередині системи.

Застосування цього приладу сприяє тому, що можна налагодити роботу обладнання в потрібному режимі з урахуванням економного споживання електроенергії.

Як вибрати відповідний перетворювач

Завдяки величезному модельному ряду частотних перетворювачів, необхідно враховувати завдання, яку вони повинні будуть вирішити. Адже сучасні пристрої застосовуються у всіляких сферах діяльності - починаючи від побутової сфери і, закінчуючи важкою промисловою галуззю.

Від завдань приладу буде залежати функціонал і можливий діапазон регулювання електроприводної техніки. Як правило, мова йде про конкретний тип управління:

 • Вектор тип використовують для точної коригування в промисловій сфері - це відмінне рішення для складного многозадачного обладнання, яке часто піддається змінним навантаженням.
 • Для техніки, що експлуатується в побутовій або легкої промислової галузі, рекомендується застосування скалярного типу управління.

Перед тим, як виконати підключення частотного перетворювача, рекомендується звернути увагу на технічні характеристики електродвигуна. Вихідний струм даного пристрою обов'язково повинен відповідати параметрам, що прописані в технічному паспорті до двигуна. В іншому випадку відзначають порушену експлуатацію силових транзисторів. Таким чином, показники потужності обов'язково повинні перебувати в межах номінальних значень електродвигуна.

Останні відгуки в категорії "Частотні перетворювачі"


 • У цій категорії немає відгуків