[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Теплові завіси

Теплові завіси призначені для установки над дверним або віконним отвором, створюючи свого роду бар'єр для холодного повітря. Якщо двері або стулка вікна відкриті, то через теплову завісу всередину не буде потрапляти холодне повітря, а також пил, бруд, волога. Таким чином, в приміщенні зберігається комфортний для проживання або роботи мікроклімат. Це ж дозволяє економити на опаленні, адже тепле повітря з приміщення не потрапляє назовні.

Теплові завіси: призначення

Крім зимового сезону, затребуване це обладнання і влітку. Відключивши теплообмінник, можна запустити завісу працювати вхолосту. Таким чином, вона буде виконувати ті ж функції, тільки всередину вона не пускатиме гаряче повітря разом з пилом і сторонніми запахами.

Теплові завіси підходять для використання в:

  • Торгових центрах і магазинах;
  • Офісних центрах;
  • готелях;
  • аеропортах;
  • кінотеатрах;
  • гіпермаркетах;
  • школах;
  • Медичних центах.

І це не повний перелік місць, де можна застосовувати теплові завіси. Затребувані вони не тільки в громадських місцях, а й у звичайних житлових будинках. Така завіса дозволить блокувати доступ повітря всередину приміщення, не допустити його охолодження, зведе до мінімуму появу протягів. Останнє особливо актуально для місць з великою відвідуваністю. Наприклад, мова йде про торгові центри, банках, магазинах. Постійно відкриваються і закриваються двері можуть пропускати всередину холодне повітря, з'являються протяги. Щоб не допустити похолодання всередині приміщення і захворювань співробітників, рекомендують ставити теплові завіси.

Технічні характеристики

Теплові завіси - це техніка, здатна тривалий час працювати в безперервному режимі. Від цього безпосередньо залежить мікроклімат всередині приміщення. Кожен пристрій має всі необхідні сертифікати якості та безпеки. Воно відрізняється довговічністю, не вимагає особливих навичок для налаштування і обслуговування.

Корпус пристрою відрізняється компактними розмірами і легкою вагою. Його просто встановити в потрібному місці, процес монтажу швидкий і нескладний. Міцний корпус виконаний з якісного і довговічного пластику, який не тріскається, не псується від несприятливих зовнішніх чинників. Теплові завіси відрізняються продуманою аеродинамічній конструкцією. Працюють вони з мінімальним рівнем шуму, що гарантує комфорт в процесі роботи або відпочинку. Потік повітря має таку щільність, щоб всередину приміщення не проникали сторонні повітряні маси з вулиці. Широке сопло гарантовано закриє весь дверний або віконний проріз. Кожен пристрій відрізняється посиленим рівнем всмоктування потоків. Вони потрапляють на спеціальний теплообмінник, де прогріваються до заданої температури. В результаті через сопло він з силою надходить назовні, «закриваючи» собою вхід в приміщення. При цьому, повітря в приміщенні теплова завіса НЕ осушує.

Кожна теплова завіса виконана таким чином, щоб полегшити процес установки. Для цього не потрібні спеціальні інструменти і складні технічні навички. Головне, керуватися правилами, зазначеними виробником в описі пристрою. У наборі з тепловою завісою є все необхідне для її монтажу.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір теплових завіс за вигідними цінами. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, чия продукція має всі необхідні сертифікати, добре зарекомендувала себе на ринку. Для замовлення скористайтеся формою на сайті. З усіх питань можна зв'язатися з нами за телефоном або у спеціальному чаті на сайті.

Останні відгуки в категорії "Теплові завіси"


  • У цій категорії немає відгуків