[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Домовент

На сайті компанії " Вент АЛЬЯНС» ви зможете ознайомитися з великим асортиментом вентиляційного обладнання від фірми «Домовент» за привабливими цінами. У каталозі розміщені лише ті позиції, які є в наявності, що гарантує оперативну доставку. Всі замовлення поставляються з офіційною гарантією від виробника.

Ми ставимося до офіційних представників бренду, тому точно знаємо про відмінні експлуатаційні характеристики цієї техніки і зможемо підібрати кращий варіант відповідно до ваших вимог.

Переваги співпраці з «ВЕНТ АЛЬЯНС»:

  • зручні умови оплати і доставки;
  • наявність всієї супроводжуючої документації;
  • акційні та знижкові пропозиції.

Компанія Домовент протягом багатьох років виробляє ефективно, якісне і доступне вентиляційне обладнання. Тисячі покупців змогли особисто переконатися в якості вентиляції, про що свідчать численні позитивні відгуки.

Пропонуємо ознайомитися з каталогом і вибрати кращу техніку для забезпечення свіжого повітря в побутових і промислових приміщеннях. Для докладної консультації можна звернутися до менеджерів – вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Створюється і виробляється продукція ТМ ДОМОВЕНТ в Україні. Цей вітчизняний виробник зобов'язаний своїм існуванням компанії Vents-визнаному лідеру в сфері виробництва кліматичної техніки. Компанія ДОМОВЕНТ випускає кілька лінійок обладнання для облаштування вентиляції будь - якого типу-побутової, комерційної та промислової.

Асортимент кліматичного обладнання цієї торгової марки розрахований на задоволення потреб самої різної цільової аудиторії. У списку пропозицій-понад 10 тисяч найменувань для всіх сегментів ринку.

Компанія володіє потужними науково-виробничими та виставковими ресурсами, що займають більш ніж 60 тисяч квадратних метрів. У 16 величезних цехах встановлено високотехнологічне обладнання, що відповідає високим міжнародним стандартам. Тут здійснюється повний сертифікований цикл виробництва. Рівень повністю відповідає міжнародним стандартам системи менеджменту якості підприємств ISO 9001: 2000.

Місія компанії

ДОМОВЕНТ-клієнтоорієнтоване підприємство. Компанія вибудовує виробничий процес з урахуванням унікальних географічних, кліматичних і технічних особливостей кожної з країн-партнерів, прагне виконувати будь-які вимоги замовника в індивідуальному порядку.

Продукція виробника-вентиляційне обладнання найвищої якості-представлено на ринку максимальним вибором. Під торговою маркою ДОМОВЕНТ випускається найширший асортимент кліматичної техніки, в який входять сотні моделей вентиляторів побутового та промислового призначення, вентиляційні решітки, ревізійні дверцята та ін.

Своєю місією ДОМОВЕНТ вважає роботу над забезпеченням споживача високоякісною вентиляційною технікою вітчизняного виробництва за максимально доступною ціною.

ТМ ДОМОВЕНТ: історія створення бренду

Ідея створення ТМ ДОМОВЕНТ належить компанії ВЕНТС-світовому лідеру виробництва вентиляційних систем і обладнання. Як самостійна одиниця ДОМОВЕНТ з'явилася на початку 2000-х.

Основна причина створення нового підприємства-висока вартість обладнання лідерів ринку і засилля дешевої неякісної продукції. Це ті фактори, які не дозволяють середньостатистичному покупцеві придбати хорошу вентиляційну техніку за оптимально доступною ціною.

ДОМОВЕНТ заслужила довіру покупців завдяки впровадженню власного виробництва-сучасного і високотехнічного. Компанія змогла знайти золоту середину і розробити якісну вентиляційну продукцію, повністю відповідну запитам споживчої аудиторії.

ТМ ДОМОВЕНТ вже більше 10 років є лідером свого сегмента ринку. Причому не тільки на Україні, а й у багатьох інших країнах. Зокрема, в 2011 році компанія отримала сертифікацію для продажу вентиляційного обладнання на ринку США.

Торгова підтримка

Впізнаваність бренду забезпечує, зокрема, АТ Вентиляційні системи. Компанія знаходиться в тісній співпраці з партнерами в різних країнах світу, надаючи грамотну підтримку в питаннях просування продукції ТМ ДОМОВЕНТ.

Спеціально для ДОМОВЕНТ тут розробляються якісні промо-матеріали, виготовляється не тільки демонстраційне, а й торгове обладнання. У тому числі, компанія займається:

випуском рекламно-інформаційних та POS-матеріалів;
оформленням виставкових залів та дизайном демонстраційного обладнання
розробкою індивідуальних планограм викладки продукції бренду на торгових площах і т. д.
ВЕНТС завжди працює над тим, щоб запропонувати ТМ ДОМОВЕНТ максимально ефективні торгові рішення. У процесі розробки використовується комплексний підхід, враховується цілі партнерів і специфіка каналів комунікацій.

Каталог продукції

Каталог ДОМОВЕНТ - це сотні найменувань побутових і промислових вентиляторів, а також величезна кількість моделей вентиляційних решіток і ревізійних дверцят. Також в асортименті представлений великий вибір аксесуарів для монтажу вентиляційних систем різного типу.

У модельний ряд представлений декількома серіями кліматичного обладнання. Тут є і найбільш популярні моделі універсального типу, і ефективне спецобладнання. За допомогою продукції торгової марки ДОМОВЕНТ створюють ефективні системи вентиляції в приміщеннях різного типу. Це може бути кімната, кухня, туалет, Ванна кімната або суміщений санвузол, комора, пральня, майстерня, гараж і т. д.

У каталозі продукції вказана детальна інформація про технічні характеристики пристроїв, а також загальні дані про кожну модель вентиляційного обладнання.

Офіційний сайт DOMOVENT розроблений для максимальної зручності відвідувачів. Зокрема, відділ маркетингу подбав про максимальну зручність навігації по розділах. Кожна товарна категорія виділена в окрему групу, в якій без праці можна знайти необхідну модель і її модифікації.

Наш інтернет-магазин ДОМОВЕНТ пропонує розширений асортимент продукції цієї торгової марки. Доставка товарів здійснюється по всій території України. Ви без зусиль можете замовити будь-яку модель вентиляційного обладнання цього бренду з доставкою в будь-який регіон країни.