[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Haier

ТОВ " Вент Альянс є офіційним представником компанії Haier на території України, завдяки чому має можливість поставляти якісні товари за прийнятними цінами. Ми пропонуємо широкий асортимент кліматичного обладнання та вигідні умови придбання.

Бренд Haier відомий у всьому світі завдяки відповідальному підходу до виготовлення продукції і увазі до кожного покупця. Вся техніка поставляється з офіційною гарантією від виробника, тому покупці можуть бути впевнені в надійності і бездоганній якості придбаних конструкцій, а разі необхідності скористатися послугами сервісного центру.

Вибравши наш інтернет-магазин для покупки побутового обладнання, ви отримуєте безліч переваг:

  • безкоштовну доставку;
  • зручні умови оплати;
  • швидке виконання замовлень;
  • оперативну доставку;
  • інформаційну підтримку;
  • доступну вартість.

Якщо в процесі вибору ви зіткнулися з труднощами, пропонуємо скористатися контактними даними і зв'язатися з нашими менеджерами. В ході безкоштовної консультації Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо асортименту та умов співпраці, а також допомогу у виборі відповідної пропозиції.

Компанія Haier належить до провідних світових виробників побутового обладнання та електроніки, яка завоювала популярність у всьому світі. Вся продукція має бездоганну якість і розумні ціни, а лояльність з боку покупців вдалося завоювати завдяки професійному сервісу. Протягом багатьох років співробітники виробництва Haier займаються розробкою і виготовленням власної продукції, а саме кондиціонерів, мобільних телефонів, ПК, мікрохвильових печей і холодильників.

Власники компанії Haier отримали близько 10000 патентів, і їх кількість постійно збільшується. Співробітники компанії допомагають розробляти міжнародні стандарти для різного обладнання. На поточний момент їх близько 400.

Історія розвитку компанії

Спочатку назва бренду було дещо іншим. Він був заснований в якості» холодильної компанії Циндао " в грудні 1984 року. Коли Китай отримав вихід на світовий ринок, безліч іноземних корпорацій зацікавилися у співпраці з китайськими партнерами. Серед них була на той момент велика корпорація Liebherr Group, що поставляє холодильники преміум класу в різні країни світу. Власники двох компаній прийняли рішення про об'єднання та обмін сучасними технологіями. Спеціалізацією створеного бренду став випуск принципово нових холодильників.

У 1991 році репутація компанії вже була відмінною, адже її продукція стала знахідкою для багатьох покупців. Вона поєднувала високі технічні характеристики і низькі ціни. Керівництво Haier не було зацікавлене в масовому випуску обладнання, тому основна увага сконцентрувалася на розробці побутової техніки бездоганної якості. Міжнародний ринок активно наповнювався холодильним обладнанням бренду Haier, а співробітники безперервно працювали над новими маркетинговими та корпоративними стратегіями.

У 1998 році компанія отримала роль першого ринкового гравця, яким була запущена програма «Star Service», заснована на розробці особливого підходу до комунікації з клієнтами.

У 2005 році бренд Haier став популярним не тільки на території Китаю, але і в інших куточках планети. В якості стратегії була обрана міжнародна експансія, згідно з якою бренд спочатку охоплює розвинені, і лише потім країни, що розвиваються.

Ближче до кінця 2008 року бренд став ще більш популярним і отримав звання другого після Whirlpool виробника холодильного обладнання і найбільшого постачальника техніки. Компанія Haier зайняла істотну частку світового ринку - понад 9,8%.

У 2010 році компанія опинилася на 27 місці з 50 конкурентних лідерів, що впроваджують на ринок провідні інновації. Така статистика була опублікована в журналі Business Week.

З 2012 року орієнтиром роботи співробітників стала думка споживачів. Вся робота компанії підлаштовується під комунікацію з клієнтами. За рахунок стрімкого настання епохи Інтернету, сучасним користувачам доступно управління рядом процесів. Вони можуть замовити продукцію, а також проконтролювати доставку і установку.

На поточний момент Haier є активно розвивається сучасною корпорацією. Можливість вільного підприємництва, вільного управління та розвитку нескінченної мережі з міжнародними представниками спрямовані на максимальний комфорт для споживачів, і така тактика дає великі плоди.

Асортимент продукції компанії

У каталозі офіційного сайту Haier можна ознайомитися з широким асортиментом обладнання цього бренду.

Холодильник. Покупцям доступна широка колірна палітра і різноманітний функціонал. Крім того, можна підібрати техніку під будь-який кухонний інтер'єр, адже співробітники розробили безліч стильних дизайнів.

Пральна машина. Представник пропонує різні моделі обладнання, які відрізняються по конструкціях і функціоналу. Клієнти зможуть вибрати товар, відштовхуючись від габаритів, технічних характеристик і доступного бюджету.

Варильні панелі. Каталог наповнений сучасними високоякісними моделями під будь-які запити. В асортименті панелі газового, електричного та індукційного типу.

Духові шафи. Бренд Haier пропонує моделі з незалежним підключенням, що дуже зручно для установки в будь-якій точці приміщення. Вони вбудовані і практично не помітні на кухні.

Витяжка. У кожній моделі можна налаштувати відведення або циркуляцію повітря. У виробництві похилі і вбудовані витяжки з різним типом кріплення.

Ми пропонуємо придбати високоякісні витяжки з офіційною гарантією для забезпечення комфортного перебування в приміщенні. Консультанти допоможуть підібрати варіант з бажаними технічними характеристиками.