[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Монтаж

Цена
- грн

Наша компанія пропонує послуги з установки кондиціонерів, рекуператорів і монтажу систем вентиляції. Ми маємо великий досвід роботи в даній сфері, тому, розуміємо всі тонкощі і особливості кожного з процесів. Завдяки злагодженій роботі нашої команди ви отримаєте бажаний результат - якісно встановлене кліматичне обладнання, яке допоможе досягти комфорту в приміщенні.

Монтаж рекуператора

Монтаж цього пристрою включає в себе кілька етапів, кожен з яких має свої особливості і технічні вимоги. При цьому, вартість проведення таких робіт залежить від висоти отвору, товщини стін і їх матеріалу, а також кількості рекуператорів, які необхідні для приміщення.

Робота виконується в кілька етапів:

 1. Виїзд фахівців для попередніх замірів та огляду місця.
 2. Монтаж каналів і термоізоляція.
 3. Установка решіток, зворотних клапанів і ковпаків.
 4. Установка панелі управління, за допомогою якого можна регулювати роботу обладнання.
 5. Підключення рекуператора до мережі і настройка його роботи.

Весь процес установки буде зроблений в один день, для цього буде потрібно від 2 до 4 годин - для одного приладу. Щоб встановити рекуператор, в стіні потрібно буде виконати наскрізний отвір - там, де вона межує з вулицею. Робочий модуль пристрою кріпиться за допомогою монтажної піни, він повністю перебуває в товщині стіни.

Монтаж вентиляції

Неправильно змонтована вентиляція також загрожує погіршенням самопочуття всіх, хто знаходиться в приміщенні. Як результат - сонливість, поганий нічний сон, падіння працездатності, головні болі. Також можуть виникнути проблеми з дихальною системою, загострення алергії.

Установка системи вентиляції проводиться в кілька етапів:

Підготовчий. Спочатку виконується проект майбутніх робіт, готується кошторис. Вказуються всі канали, обладнання, комплектуючі, з яких і буде створена система.
Монтаж. Спочатку відбувається розкладка і з'єднання труб. Після цього встановлюється кліматичне обладнання, до якого і підключаються труби. Останнім підключається електроживлення.
Тестування. Коли система повністю зібрана, проводиться її тестування.
Вартість установки системи вентиляції залежить від фронту робіт - обсягу, складності. Для попередньої оцінки наш фахівець виїде на об'єкт, щоб вивчити всі необхідні параметри.

Монтаж кондиціонера

Встановити кондиціонер можна стандартним і нестандартним способом. Перший метод підійде для тих випадків, коли монтаж буде проводитися в приватному будинку, панельної квартирі. Для стандартного монтажу знадобиться прокладка магістралі, установка кронштейнів, створення отворів для установки внутрішнього і зовнішнього блоків, а також вакуумування, пуск і подальша налагодження системи.

Нестандартний метод використовують у разі складного архітектурного будови будівлі або приміщення, а також при специфічних вимогах замовника.

Наші переваги

Наша компанія має великий досвід проведення монтажних робіт в сфері обладнання кліматичних систем. Ми виконаємо проекти різного ступеня складності, щоб виконувати всі терміни, обумовлені заздалегідь. Крім того, нашим клієнтам ми пропонуємо такі переваги:

 • Висока кваліфікація всіх майстрів.
 • Весь набір необхідних інструментів і монтажних елементів.
 • Гарантія якості на виконані роботи.
 • Увага до деталей.
 • Ми виконаємо роботу «під ключ» - установка буде готова до використання.
 • Допомога в підборі обладнання.
 • Використовуємо тільки перевірені комплектуючі та будівельні матеріали.

Щоб замовити монтаж кліматичного обладнання, зверніться до нас за телефоном або в чаті прямо на сайті. Наші співробітники проконсультують вас, дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять, узгодять дату та час виїзду для огляду місця встановлення обладнання.

Останні відгуки в категорії "Монтаж"


 • У цій категорії немає відгуків