[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Blauberg

Ефективна організація вентиляції в житлових і промислових приміщеннях вимагає відповідального підходу до вибору обладнання. Вивчивши каталог продукції Blauberg на нашому сайті, ви зможете підібрати якісні конструкції: витяжний вентилятор, канальний вентилятор, побутовий рекуператор. Ми пропонуємо високу якість і доступні ціни на весь асортимент. Товари з даного Розділу не викликають навіть найменших сумнівів, адже їх випуском займається популярна німецька компанія.

ТОВ "Вент Альянс" - це прямий дилер виробника Blauberg, тому в каталозі розміщена тільки найкраща продукція з вигідними умовами покупки і офіційною гарантією на кілька років експлуатації. Але завдяки тому, що при виготовленні використовуються високоякісні матеріали, техніка здатна прослужити набагато довше цього терміну. Зв'язавшись з нашими консультантами можна вибрати ефективну вентиляцію, відштовхуючись від побажань покупця і технічних характеристик. Для кожного клієнта проводиться безкоштовна інформативна консультація, в ході якої озвучуються всі відповіді на питання щодо співпраці. Вивчивши розділ прямо зараз, ви зможете замовити кращі вентилятори для квартири, офісу або навіть промислового цеху.

Blauberg Ventilatoren ( Німеччина) - Виробник зі світовим ім'ям. Компанія випускає повний спектр вентиляційної продукції. Ці прилади і системи — приклад оптимального поєднання інноваційних технологій, сучасного дизайну і найвищої німецької якості.

В асортименті компанії найсучасніші побутові та промислові вентилятори, децентралізовані вентиляційні установки з можливістю рекуперації тепла, а також великий асортимент пристосувань для установки вентиляційних систем.

Місія та цінності

Компанія цілеспрямовано працює на клієнтоорієнтованість. Мета компанії-вивчення і задоволення побажань споживчої аудиторії, незалежно від місця проживання, а також готовність пропонувати кожному клієнту індивідуальні вентиляційні проекти.

BLAUBERG прагне створювати для своїх партнерів і клієнтів найбільш комфортні умови взаємовигідного співробітництва. Основні ідеї філософії бренду підпорядковані формуванню тривалих і надійних партнерських відносин, заснованих на довірі.

Цінності компанії, яка намагається задовольняти будь - які потреби своїх клієнтів, - це прагнення порадувати споживчу аудиторію кращими товарами. Для Blauberg це здійсненне завдання, оскільки бренд розробляє і виробляє найсучасніші Вентиляційні системи побутового та промислового призначення, що забезпечують якісну ефективну роботу при високому рівні енергозбереження.

Компанія вибудовує довгострокові партнерські відносини, прагне постійно вдосконалюватися, піклується про впровадження нових технологій відповідно до умов які диктує стан сучасного ринку.

Офіційний сайт BLAUBERG інформує аудиторію про свою місію. Компанія прагне стати кращим виробником вентиляційного обладнання, яке буде представлено у всьому світі. А також завоювати довіру клієнтів, не тільки виправдати, але і перевершити очікування аудиторії завдяки іміджу надійного партнера і постачальника ефективно працюючої вентиляції з незмінною німецькою якістю.

Асортимент продукції

У списку пропозицій компанії величезна кількість торгових позицій. Каталог BLAUBERG включає в себе Вентиляційні системи та іншу продукцію для:

 • приватного будинку;
 • квартира;
 • ванний;
 • кухня;
 • підсобних приміщень;
 • басейн;
 • гараж;
 • кафе і ресторанів;
 • офіс;
 • магазинів і ТЦ;
 • промислових будівель;
 • комерційних приміщень.

Компанія Blauberg Ventilatoren постійно розширює асортимент своєї продукції, пропонуючи споживачам все більш ефективне обладнання. Одна з останніх новинок-розширення лінійки напівжорстких повітряних каналів для модульної системи розподілу повітря BlauFast. Виробник розробив оптимально ефективне енергозберігаюче рішення для облаштування системи вентиляції. Вона адаптована і для житлових будинково і квартир, і для офісних і комерційних приміщень. Може інтегруватися в проект як на етапі будівництва, так і під час проведення капітального ремонту.

Blauberg впроваджує інновації

Підтримуючи ідею важливості спілкування зі споживачами та обміну досвідом з колегами по галузі, компанія є активним учасником виставок HVAC-індустрії, які проводяться тепер ще й в онлайн-форматі.

До таких великих галузевих подій завжди старанно готуються, розробляють нові продукти. Наприклад, на початку 2021 року виробник представив на суд зацікавленій аудиторії нову єдину систему автоматики для вентиляційних установок, оновлений асортимент вентиляторів димовидалення, нові моделі продуктивних канальних вентиляторів, розширену лінійку напівжорстких каналів BlauFast, а також інші інноваційні продукти компанії.

Blauberg Ventilatoren - тільки сертифікована продукція

Бренд піклується про якість своєї продукції, прагне, щоб вона відповідала високим європейським і світовим стандартам. Всі випускаються пристрої Blauberg Ventilatoren проходять незалежну перевірку в кращих установах європейської сертифікації кліматичного та холодильного обладнання і регулярно підтверджують відповідність європейським і міжнародним стандартам.

Наприклад, наприкінці 2020 року, сертифікат авторитетної асоціації Eurovent отримали модульні безкаркасні повітрообробні установки BLAUAIR. Видача цього документа-це гарантія того, що зазначені системи відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Наявність такого сертифіката полегшує покупцям вибір оптимального типорозміру установки c оптимальною енергоефективністю для конкретних експлуатаційних цілей застосування і гарантує покупку системи відмінної якості.

Якщо ви шукайте вентиляційну техніку нового покоління, запрошуємо в наш інтернет-магазин: БЛАУБЕРГ представлений великим асортиментом продукції. Ціни-найдемократичніші!