[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ostberg

Компанія Ostberg спеціалізується на виробництві високоякісного вентиляційного обладнання. Ганс Остберг-засновник бренду C. A. Ostberg AB є. Для розміщення виробничих масштабів і головного офісу було обрано шведське місто Авеста. За час існування компанії Техніка завоювала популярність, як на вітчизняних, так і на зарубіжних ринках, підкоривши покупців високою ефективністю і незрівнянною якістю.

Всі вентиляційні конструкції схильні до тривалої експлуатації, так як виготовляються з кращими електродвигунами від постачальників EMOD і MES. А наявність довгого модельного ряду гарантує підбір оптимального варіанту для кожного клієнта з урахуванням всіх його побажань і технічних характеристик.

Ми пропонуємо відвідати каталог з товарами від компанії Ostberg і замовити вентиляційну систему за найпривабливішою ціною. Всі клієнти "ВЕНТ АЛЬЯНС" отримують якісне обслуговування та вигідні умови співпраці. Крім того, обладнання поставляється з офіційною гарантією від виробника, тому ви зможете не турбуватися про розтрати в разі несправностей. Наші менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання і допомогти вибрати відповідне

Основна сфера діяльності шведської компанії Ostberg - це розробка і випуск вентиляційних систем. Починаючи з 1981 року, бренд активно розвивається і підкорює нові країни. На поточний момент ця фірма відноситься до найбільш високорозвиненим представникам сфери. Асортимент продукції постійно розширюється, тому навіть найсуворіші покупці зможуть зупинити свій вибір на вентиляційному обладнанні, яке задовольняє всі їхні вимоги.

Відвідавши каталог компанії, ви зможете знайти найрізноманітнішу продукцію для вирішення широкого спектру питань з вентиляцією в приміщеннях будь-якого напрямку. Співробітники компанії безперервно працюють над розробкою нових видів вентиляторів для промислових і побутових об'єктів. Завдяки незмінно високому рівню якості і демократичній ціновій політиці бренд Ostberg як і раніше відноситься до рейтингу найкращих і успішних фірм, що займаються виготовленням вентиляційних систем.

Особливості компанії

Гідний рівень ефективності і технічних характеристик виробленого обладнання утримує Ostberg на рівні зі світовими лідерами ринку з виробництва вентиляційних конструкцій. Багато років тому саме від цього виробника на ринки були поставлені перші вентилятори для прямокутних каналів, з якими раніше не були знайомі споживачі. Конструкція була досить зручною, надійною і простий в монтажі, тому швидко знайшла популярність серед клієнтів.

Вентиляційні системи та комплектуючі деталі

У каталозі від шведської компанії Ostberg-представлена численна вентиляційна техніка різних видів і рівнів складності. Покупці зможуть замовити як фільтри та інші дрібні елементи вентиляційних систем, так і вентилятори або припливно-витяжні установки. Всі агрегати від цього виробника оснащені електродвигунами від компанії Mes, що є гарантією надійної і довговічної роботи.

Незважаючи на те, що продукція компанії володіє численними перевагами, найбільш вагомим з них є виняткова надійність. На кожному етапі виготовлення здійснюється ретельна перевірка, що мінімізує навіть незначні похибки, а готові вироби відправляються на тестування, яке остаточно запобігає потраплянню бракованих конструкцій на прилавки. Не менш вагомим плюсом бренду є приваблива вартість на товари, адже вона значно нижча, ніж у конкурентних пропозицій. Разом із замовленням кожен покупець отримує річну гарантію на будь-який товар, вироблений на заводах Ostberg.

Завдяки багаторічному досвіду роботи і професіоналізму співробітників, компанії вдається успішно впроваджувати нові технології і поставляти покупцям інноваційне обладнання. Найбільшою популярністю серед усього асортименту товарів користуються круглі вентилятори канального типу і припливно-витяжні установки.

При виготовленні використовуються тільки міцні і надійні матеріали, що гарантує безперебійне функціонування обладнання та забезпечення чистого повітря в будинку, офісі або виробничих цехах. Техніка Ostberg не вимагає дорогого догляду і регулярного проведення ремонтних робіт, тому є досить вигідним придбанням.

ТОВ» ВЕНТ АЛЬЯНС " - це офіційний представник фірми Ostberg на території України. Ми пропонуємо придбати високоякісне обладнання від даного виробника на максимально вигідних умовах створити оптимальний мікроклімат в приміщенні.

Цінності компанії

До основних цінностей бренду на поточний момент можна віднести наступні:

  • незмінно високий рівень якості;
  • здійснення суворого контролю на кожному виробничому етапі;
  • націленість на отримання гідного результату роботи;
  • використання інноваційних технологій для вдосконалення конструкцій.

Для компанії вкрай важливо зберегти хорошу репутацію, тому скарги і пропозиції кожного клієнта ретельно розглядаються і обробляються.

Переваги вибору обладнання від Ostberg

У компанії Ostberg дуже багата історія і культура у виробництві вентиляційного обладнання, що дозволяє їй позиціонувати себе в якості одного з кращих світових постачальників вентиляційних установок.

Зупиняючи вибір на обладнанні від Ostberg, ви гарантовано стаєте власником самого якісного продукту, адже його ефективність і надійність доведені тисячами задоволених покупців.

Рекомендуємо замовляти техніку тільки у офіційних представників, щоб отримувати товари з сертифікацією та офіційною гарантією від виробника. Так ви позбавляєте себе від ризиків, пов'язаних з придбанням неякісних конструкцій.