[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

AeroStar

AEROSTAR GROUP є визнаним лідером ринку вентиляційного обладнання. Протягом тривалого часу за допомогою техніки від даної компанії створюється оптимальний екоклімат різних об'єктів, незалежно від їх призначення. В асортименті комплексні енергозберігаючі рішення з різною складністю виконання.

Продукція AeroStar Group виготовляється з якісних матеріалів, завдяки чому схильна до тривалої експлуатації. Вона не вимагає складного догляду, регулярного ремонту і великих витрат на використання. Безліч покупців вже скористалися нашими послугами, і особисто переконалися в перевазі техніки від лідера, що доводять численні позитивні відгуки.

Ми пропонуємо придбати вентиляційне обладнання від компанії AeroStar на вигідних умовах. Вся продукція поставляється з офіційною гарантією від виробника і за привабливою ціною, що безсумнівно є істотною перевагою співпраці. Для уточнення подробиць скористайтеся контактними даними і зв'яжіться з нашими менеджерами. В ході консультації Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо товарів і допомогу в оформленні замовлення.

AEROSTAR GROUP-це великі самостійні підприємства, які розташовані в п'яти різних країнах. На виробництвах виготовляється якісне екологічне обладнання, що забезпечує вентиляцію і кондиціонування побутових і промислових приміщень. Міцність і надійність конструкцій забезпечується комплектуючими деталями, які постачають провідні світові виробники. Використання передових енергозберігаючих технологій сприяє зниженню термінів окупності установок.

Продукція компанії

Компанія спеціалізується на енергозберігаючому обладнанні, що забезпечує повноцінну вентиляцію і кондиціонування в різнотипних приміщеннях. Це унікальне поєднання комплектуючих деталей від всесвітньо популярних виробників, ексклюзивного програмного забезпечення і високоточного виробничого оснащення. Використання сучасних технологій і поліпшених напрацювань – це запорука створення високоінтелектуального енергозберігаючого продукту нового покоління. Вся продукція від компанії є гармонійним поєднанням якості та інноваційності.

Серед пропозицій від компанії AEROSTAR GROUP безліч вентиляційних установок, продуктивність яких досягає 120 000 м3/год, холодильних машин: чилерів, фанкойлів, VRV/VRF-систем, канального вентиляційного обладнання. Крім того, вибравши обладнання від AeroStar, ви зможете облаштувати басейни і всі чисті приміщення. У каталозі представлені високоякісні конструкції:

 • канальне вентиляційне обладнання-великий вибір енергоефективного стандартизованого обладнання для вентилювання об'єктів, що не перевищують витрату 14000м3 / год;
 • установки для обробки повітря-створення правильного мікроклімату в об'єктах з різним призначенням;
 • обладнання для круглих каналів-забезпечують якісною вентиляцією невеликі приміщення, якщо їх витрата повітря не перевищує 1300 м3 / год;
 • холодильне обладнання-техніка з великою продуктивністю і щадним споживанням енергії;
 • обладнання для чистих приміщень-встановлюється в приміщення, для функціонування яких необхідно підтримувати особливу стерильність.

В асортименті представлені різноманітні моделі, що відрізняються за вартістю, функціональності і габаритам. Покупці отримують можливість вибрати оптимальну конструкцію відповідно до своїх вимог і фінансами. У разі необхідності співробітники компанії допомагають з вибором і проконсультують щодо цікавить Вас розділу товарів.

Основна інформація

Як згадувалося раніше, застосування передових енергозберігаючих технологій для виготовлення обладнання, допомагає істотно знизити термін окупності. З того дня, коли була заснована компанія, популярність продукції поширилася по всьому світу, і більше ніж 700 клієнтів в різних країнах стали володарями вентиляційних систем та інших установок. Репутація компанії заснована на численних фактах.

 1. Значний досвід поставок на ринок – більше 10 років. За цей час розробникам вдалося досягти високого професіоналізму і активно сприяти розвитку справжнього українського виробництва – 7000 м2.
 2. Продукція і сервіс постійно аналізуються і вдосконалюються. Список клієнтів налічує понад 7500 фірм по всьому світу.
 3. Відкриття власного відділу з нестандартними розробками дозволяє вирішувати навіть найскладніші завдання. Головним орієнтиром вважається задоволення потреб клієнтів.
 4. Продукція, що виготовляється відповідає високим стандартам якості, що підтверджують міжнародні сертифікати. Співпраця з компанією доступна для ринків з усього світу.
 5. В основі діяльності компанії AeroStar динамічність і постійне впровадження інновацій для вдосконалення виробничих і бізнес-процесів.
 6. Виробництво широкої лінійки з енергоефективним обладнанням, що забезпечує вентиляцію і кондиціонування:
 7. установок для обробки повітря з різною продуктивністю (понад 100 тис. м3 / год), канального вентиляційного обладнання;
 8. холодильного обладнання та обладнання для створення сприятливого мікроклімату в приміщенні (чилерів, фанкойлів, промислових адсорбційних осушувачів).
 9. В асортименті багато готових рішень для чистого приміщення і різнотипних басейнів.

У 2020 році AEROSTAR GROUP отримали посаду офіційного дистриб'ютора товарів HITACHI на території України.

Пропонуємо ознайомитися з каталогом і вибрати обладнання від перевіреного виробника, ВЕНТ АЛЬЯНС - це привабливі ціни та вигідні умови співпраці. Зверніться до наших менеджерів для безкоштовної консультації.