[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентс

Всім відомо, що повітря, яким ми дихаємо, грає вкрай важливу роль для стану здоров'я. Перебуваючи поза приміщенням, людина відчуває незрівняну легкість і свіжість природного повітря. Але місто не надає такої можливості, тому доводиться дихати численними домішками і забрудненнями. Через установки неякісних вентиляційних систем для приміщень, або зовсім їх відсутності, може виникати головний біль і швидка стомлюваність. З метою освіження кімнати відкриваються вікна і включаються кондиціонери, але такі методи не зовсім ефективні. Набагато вигідніше встановити професійну вентиляційну систему і довірити це завдання їй.

Компанія "ВЕНТС" відноситься до світових лідерів, що поставляють вентиляційне обладнання на вітчизняні та зарубіжні ринки. Це високоякісні конструкції, які забезпечують здоровий мікроклімат в житлових і виробничих приміщеннях. Пропонуємо оформити замовлення на продукцію від фірми, скориставшись нашим сайтом. В асортименті тільки кращі товари за вигідними цінами. Крім того, всі замовлення мають офіційну гарантію від виробника. Для уточнення деталей можна зв'язатися з нашим менеджером.

Продукція компанії Вентс добре знайома всім шанувальникам якісного вентиляційного обладнання. Компанія багато років працює на ринку і завоювала статус виробника, якому можна довіряти. Під торговою маркою Vents випускається великий асортимент пристроїв і комплектуючих для облаштування вентиляційних систем.

Бренд виробляє високоякісні пристрої, що відповідають високим міжнародним стандартам. Вентиляційне обладнання має збалансовані технічні параметри, характеризується високою ефективністю. Надійність і безпека роботи не тільки підтверджена сертифікатами, але і перевірена на практиці завдяки безперебійній роботі обладнання, встановленого на об'єктах в різних точках світу.

Основну мету своєї роботи компанія бачить у вдосконаленні створюваної ним продукції. Vents прагне випускати товари, що відповідають високим вимогам споживчої аудиторії.

Більше 20 років успішної роботи

Історія компанії почалася більше двох десятків років тому. За цей час з невеликого виробничого підприємства вона перетворилася на виробника зі світовим ім'ям, стала одним з лідерів ринку вентиляційної техніки.

Свої позиції виробник підкріплює великим обсягом випуску одиниць вентиляційної продукції різних лінійок. Компанія сміливо може похвалитися великою географією продажів, істотною часткою експорту і визнанням європейських і світових партнерів. Ще один показник високого статусу бренду-членство в авторитетних світових асоціаціях в якості експерта сучасної кліматичної галузі.

Сьогодні Вентс відома на ринку як потужна науково-виробнича компанія з однією з найбільших виробничих баз на території Європейського континенту. Продукція бренду представлена повним спектром вентиляційного обладнання - від бюджетних моделей до інноваційних технологічних пристроїв преміум-класу.

Продукція для різних сегментів ринку

Щороку з конвеєра підприємства виходить близько 22 000 установок припливно-витяжного типу, а також повітрообробних пристроїв, майже 350 000 одиниць обладнання, призначеного для облаштування промислової вентиляції і більше 5 000 000 побутових вентиляторів.

В цілому асортимент компанії Vents включає понад 30 000 найменувань продукції, призначених для задоволення потреб різних категорій споживачів, що проживають у всіх географічних регіонах.

Під ТМ Вентс випускається вентиляційна техніка побутового, комерційного та промислового призначення:

Це Системи вентиляції для:

  • житлових квартир і приватних будинків (зокрема, для ванної, кухні, басейну, гаража, підсобних приміщень);
  • офіс
  • кафе і ресторанів
  • магазинів і ТЦ
  • комерційних приміщень
  • промислових будівель

Компанія Вентс-частина Blauberg Group

Vents є частиною групи компаній Blauberg, що випускає повний спектр енергоефективного вентиляційного обладнання. Blauberg Group-прогресивна міжнародна група з великою кількістю представництв по всьому світу. Центральний офіс корпорації базується в Мюнхені (Німеччина).

Завдяки цій інтеграції Вентс має можливість вивчати і впроваджувати на практиці все те краще, що дає передовий досвід колег, які також займаються створенням прогресивного вентиляційного обладнання, а також істотно розширювати межі ринків збуту вентиляційного обладнання. За даними, які надає офіційний сайт Вентс, продукція компанії продається в більш ніж 100 країнах, розташованих в різних куточках світу.

Виробничі потужності компанії

Сучасні виробничі потужності Vents — це понад 90 000 кв. м. В цехах підприємства встановлено сучасне технологічне обладнання, завдяки якому вдається здійснювати повний цикл виробництва техніки для вентиляційних систем.

Штат співробітників компанії складається з майже трьох тисяч фахівців високої кваліфікації. Всі підрозділи працюють над виробництвом якісного вентиляційного обладнання. Всі етапи розробки і виробництва, від ідеї до готового продукту, здійснюються своїми силами.

Клієнтоорієнтований підхід

Робота структурних підрозділів Вентс - це злагоджений механізм. Максимальних результатів вдається досягти завдяки впровадженню Lean production-ефективної концепції управління. Підприємство використовує систему менеджменту якості відповідно до стандарту ISO 9001. Вона дозволяє правильно розставляти пріоритети, використовувати клієнтоорієнтованість виробництва.

Суть в постійному вдосконаленні виробничих процесів, випуску тільки якісних надійних товарів, вибудовуванні ефективних відносин з клієнтською базою і отриманням зворотного зв'язку з метою підвищення якості продукції. Кінцева мета впровадження цієї системи менеджменту якості-незмінна задоволеність клієнтів.

Наш інтернет-магазин Vents пропонує Вашій увазі величезний асортимент продукції бренду за найкращою ціною!;