[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ковпаки для вентиляції

Цена
- грн

Ковпаки для вентиляції-незамінний елемент системи вентиляції. Від його правильного вибору і якості залежить те, наскільки ефективно буде відводитися відпрацьоване повітря або надходити новий. Це незамінний елемент для захисту вентиляції від несприятливих зовнішніх факторів, зокрема - від бруду і вологи, яка може потрапити у вентиляційний канал. Наша компанія пропонує надійні і якісні ковпаки для вентиляції за прийнятною ціною.

Технічні характеристики та особливості

Ковпак являє собою елемент вентиляційної системи з з'єднувальним фланцем і гравітаційним клапаном. Останній не дає утворюватися зворотній тязі, через яку в приміщення може надходити відпрацьоване повітря зі сторонніми запахами або холод з вулиці.

Ковпак для вентиляції встановлюється на повітроводи, які є частиною системи кондиціонування або вентиляції, опалення. Їх використовують в побутових і промислових приміщеннях, в офісних будівлях, на складах. Даний елемент вентиляції дозволяє регулювати кількість повітря, правильно розподіляти повітряні маси, задавати їм напрямок. Таким чином досягається комфортна обстановка і потрібний мікроклімат.

Зовнішній ковпак для вентиляції не дає потрапляти в систему великим предметам або воді, які можуть вивести її з ладу. Конструкція такого Ковпака виконана таким чином, щоб забезпечити герметичність з'єднання з воздуховодом.

Ковпаки для вентиляції можуть бути виконані з пластика або металу. Пластикові виготовлені з високоміцного пластику, який добре тримає форму, не вигоряє, не схильний до корозії. Їх перевага-легка вага, різноманітність кольорів. Металеві ковпаки виконані з нержавіючої сталі. Ковпаки часто мають сітку для захисту від попадання всередину вентиляції комах і дрібних тварин.

Особливості монтажу

Ковпаки для вентиляції повинен встановлювати професіонал, хоч вони і прості в монтажі і подальшому обслуговуванні. Досить періодично очищати їх від накопичилася пилу і бруду. Від правильності монтажу ковпаків безпосередньо залежить те, наскільки якісно і безпечно буде працювати цей елемент вентиляції. Якщо ковпак встановлений зовні, він повинен бути герметично з'єднаний з воздуховодом. В іншому випадку всередину буде потрапляти вода або бруд.

Складного технічного обслуговування ковпаки для вентиляції не вимагають. Всі дані про них і особливості експлуатації ви знайдете в інструкції. Рекомендуємо вивчити її перед використанням обладнання, щоб уникнути поширених помилок при експлуатації.

Наші переваги

Наша компанія пропонує якісні ковпаки для вентиляції за прийнятними цінами з доставкою. У нас ви знайдете товар тільки від перевірених виробників з хорошою репутацією. Всі моделі мають детальні описи і технічні характеристики. Ми гарантуємо повний комплект поставки і безпечну доставку у ваше місто.

Ми ретельно упаковуємо товар перед відправкою, щоб він доїхав в цілості і зберіг свої початкові властивості. Для покупки у нас доступні кілька способів оплати. А знайти підходящий варіант допоможуть зручна навігація по сайту і докладні фільтри.

Щоб зробити замовлення, виберіть підходящий варіант з каталогу, натисніть кнопку Купити. Товар потрапить у віртуальний кошик сайту, де потрібно вказати дані для доставки, вибрати спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших співробітників по телефону або в чаті на сайті! Вони допоможуть з вибором або підкажуть, як правильно оформити замовлення.

Останні відгуки в категорії "Ковпаки для вентиляції"


  • У цій категорії немає відгуків