[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Dospel

Dospel - це популярний виробник високоякісних витяжок і приладдя, які поєднують європейську якість і українські ціни. Саме завдяки таким перевагам вони завоювали велику популярність серед покупців.

Наша компанія вент АЛЬЯНС має бездоганну репутацію на ринку і великий досвід роботи, тому ми точно знаємо, яка продукція цікавить покупців, і які ціни прийнятні для них. У торгових каталогах, з якими можна ознайомитися на нашому сайті, ви зможете знайти безліч якісних і надійних товарів, поставлених перевіреними партнерами.

Бренд Dospel поставляє вентиляційне обладнання, що виготовляється з урахуванням всіх сучасних вимог. Крім того, розробники регулярно впроваджують власні напрацювання. Це сприяє підвищенню рівня довіри серед покупців і партнерів.

Ми пропонуємо придбати якісні вентилятори Dospel за приємною вартістю і на вигідних умовах. Ви зможете вибрати будь-який товар і за кілька хвилин оформити замовлення. Всі питання, що цікавлять можна задати нашим менеджерам - вони проведуть безкоштовну консультацію і допоможуть підібрати кращу модель відповідно до ваших вимог.

Вентиляційні системи активно використовуються для квартир, офісів, магазинів і різних промислових приміщень. Вони давно стали незамінним обладнанням, так як беруть участь у створенні комфортного мікроклімату, що сприяє продуктивній роботі і здоровому відпочинку. Для досягнення цієї мети необхідно зупинити свій вибір на сучасних високоефективних вентиляційних системах. Такі моделі вентиляторів поставляє бренд Dospel.

Особливості виробництва

Dospel-надійна польська компанія, яка вже давно спеціалізується на вентиляційних системах і кондиціонуванні. Це безумовний лідер польського ринку, який завоював велику популярність у всьому світі. Такого успіху вдалося досягти завдяки використанню якісних комплектуючих і вдосконалених технологій. Вся техніка розрахована на тривалу експлуатацію, а також не вимагає дорогого догляду і ремонту.

Як стверджують представники компанії Dospel, їх бренд має вагомі переваги.

 1. Наявність багаторічного досвіду. Рік заснування підприємства-1974, відповідно виробництво запущено більше 40 років тому.
 2. Постійне вдосконалення. Співробітники компанії Доспел уважно відстежують всі продуктивні процеси на кожному етапі. Перш ніж продукція виявляється у продажу, вона проходить багаторазове тестування. Численні сертифікати виступають гарантією високої якості обладнання.
 3. Використання фірмових технологій. Нова продукція виготовляється із застосуванням інноваційних технологій, завдяки чому внутрішня вентиляція максимально ефективна і функціональна. Вона також забезпечує комфортну експлуатацію.
 4. Для покриття внутрішніх металевих деталей, з яких конструюється техніка Dospel, використовується порошкова захисна фарба.
 5. Основний матеріал, який застосовується для створення вентиляційних конструкцій Dospel – це міцний АБС пластик. Він не стає тьмяним після тривалої експлуатації, навіть якщо на поверхню впливають сонячні ультрафіолетові промені.
 6. Вся продукція володіє високими технічними характеристиками, які зазвичай мають аналоги з підвищеною вартістю.
 7. Прийнятна цінова політика. Компанія отримала лідируюче місце на польському ринку за рахунок пропозиції покупцям якісних рішень за доступною вартості.
 8. Експорт в багато країн світу. Поставка товарів від цього виробника здійснюється на територію 50 країн, і їх кількість постійно збільшується. Ми представляємо продукцію Dospel в Україні.
 9. Високий рівень клієнтоорієнтованості. Для польської компанії важливі взаємини з кожним покупцем. Вони прагнуть до повного задоволення всіх потреб шляхом пропозиції оптимальних рішень кожному покупцеві. При виборі ви зможете отримати відповіді на всі питання, що цікавлять.
 10. Активне використання енергозберігаючих технологій, що дозволяє істотно економити кошти.

Найбільш важливою перевагою, яка вимагає окремої уваги, є наявність широкого асортимент з різноманітними вентиляційними пристроями для застосування в численних сферах. Вибравши одну модель з величезного каталогу вентиляційної техніки, ви зможете створити сприятливий мікроклімат в приміщенні, незалежно від того, побутове воно чи промислове.

Продукція від компанії Dospel

У магазині обладунок можна знайти безліч різних рішень:

 1. Вентилятор. На нашому сайті можна ознайомитися з широким асортиментом продукції різного застосування. Пропонуємо моделі побутових, канальних, вентиляторів для ванних кімнат і санвузлів, а також камінних і промислових вентиляторів.
 2. Вентиляційні установки. З їх допомогою створюється якісна припливно-витяжна вентиляція. Таким конструкція властива висока продуктивність і можливість установки для вентиляції габаритних об'єктів. Для успішної експлуатації не шкідливі екстремальні умови.
 3. Решітки для вентиляції. Виконують декоративну функцію. Крім того, їх установка не дозволяє потрапити всередину кімнати різних забруднень і комах.
 4. Вентиляційні аксесуари. На виробництві виготовляються різноманітні комплектуючі деталі, які допомагають створити максимально ефективні Вентиляційні системи. Це безліч перемикачів, фільтрів, клапанів, регуляторів, хомутів і т. д.

Отримати відповіді на всі питання, що стосуються продукції від Dospel, можна від наших менеджерів. Для цього скористайтеся контактними даними і зв'яжіться зі співробітниками компанії. Ми допоможемо обладнати житлові, комерційні та промислові об'єкти і надамо офіційну гарантію на все придбане обладнання.