[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Відцентрові витяжні вентилятори

Цена
- грн

Відцентрові витяжні вентилятори призначені для видалення відпрацьованого повітря з приміщення, зниження концентрації вологості і загазованості. За своєю формою пристрій нагадує равлика. Під час роботи відцентровий вентилятор захоплює повітря за допомогою лопаток, направляючи його всередину равлики, а потім - до вихідного дифузора. Відцентрові вентилятори підходять для переміщеннях повітря, газоподібних сумішей, в тому числі тих, які включають в себе пар, дим або пил, волокнисті структури, домішки і тверді частинки. Працювати вони можуть в нормальних умовах або там, де спостерігається підвищена температура, в системах для видалення диму.

Вентилятори відцентрового типу мають широку сферу застосування-комерційні та промислові приміщення, кліматичні установки. Виробники пропонують великий вибір моделей, кожна з яких орієнтована на певні умови роботи. При цьому, складного обслуговування така техніка не вимагає.

Особливості витяжних відцентрових вентиляторів

Головна особливість відцентрового вентилятора-корпус спіралевидної форми. Для зручності установки в канальних системах він може бути обшитий прямокутними пластинами. Усередині корпусу розташоване робоче колесо, яке отримує обертання від приводу.

Матеріалом для корпусу зазвичай служить оцинкована сталь. Іноді використовується ударостійкий пластик. Лопаті можуть мати різну форму. Але загальна характеристика у них одна - вони створені з урахуванням принципів аеродинаміки. Матеріали лопатей також можуть бути різними - метал, пластик, литі або складові. Все залежить від швидкості обертання, а також умов експлуатації вентилятора.

Ротор обертається за годинниковою стрілкою або проти неї. Під час роботи двигун передає рух на робоче колесо за допомогою ремінної або гідравлічної передачі. У відцентрових витяжних вентиляторах працюють двигуни із зовнішнім ротором, енергоефективні або стандартні моделі. Кожен вентилятор має захист від перевантажень, яка спрацьовує автоматично.

Двигуни працюють на кулькових або маслонаповнених підшипниках. Обидва ці варіанти мають тривалий термін служби, не вимагають технічного обслуговування або заміни. У них великий робочий ресурс.

Регулювати швидкість обертання вентилятора можна за допомогою електронних комутуючих пристроїв, перетворювачі частоти або електротрансформаторів. Це допомагає налаштувати коректну роботу пристрою, заощадити електроенергію.

Принцип роботи відцентрових вентиляторів

Повітряні маси нагнітаються через центральний отвір, розташоване уздовж осі робочого колеса. Воно обертається і за допомогою лопаток штовхає повітря вперед - всередину пристрою. Далі повітря потрапляє в равлика, а звідти - до виходу з вентилятора, який може бути круглого, квадратного або прямокутного перетину.

В області Центру робочого колеса всередині корпусу створюється область зниженого тиску, куди і засмоктується повітря.

Види витяжних відцентрових вентиляторів

Відцентрові вентилятори розрізняються за своїм робочим тиску-низького, середнього або високого. Відрізняються вони і за швидкістю обертання лопатей - велика, середня і мала. Якщо вентилятор працює з великою швидкістю обертання, вони комплектуються безліччю лопаток з загнутою назад формою. Такі пристрої відрізняються високим ККД. Вентилятори середньої швидкохідності мають великий діаметр всмоктування, їх лопатки загнуті вперед. Вентилятори малої швидкохідності оснащені лопатками загнутої назад або вперед форми.

Вентилятори для витяжної вентиляції можуть бути вибухозахищеними або шумозахищеними, для димовидалення. Також вони можуть бути однофазними або трифазними. Всмоктування може бути одне або двостороннім.

Для переміщення пароповітряних сумішей першої або другої категорій, газоподібних сумішей, які мають підвищену ймовірність іскроутворення, випускаються окремі моделі пристроїв - іскрозахищені.

Всі відцентрові витяжні вентилятори ділять на дві великі групи - канальні і дахові.

Канальні вентилятори призначені для систем з невеликими витратами повітря. Їх випускають для повітроводів різних діаметрів. Вони відрізняються прямим проходженням повітря уздовж осі робочого колеса. Як результат - високі показники ККД, зменшуються втрати тиску, стабільні показники робочих характеристик. Такі пристрої відрізняються компактними розмірами, призначені для стабільної роботи.

Дахові вентилятори призначені для роботи в центральних витяжних системах будівель або споруд. Корпус таких пристроїв зроблений з оцинкованої сталі для захисту від атмосферних явищ. Викид відпрацьованого повітря відбувається вгору або в сторони. Можуть бути виготовлені у високотемпературному або вибухозахищеному виконанні. Моделі відрізняються економним споживанням енергії, можливістю регулювання швидкості обертання, надійним захистом.

Також виробники випускають малопотужні вентилятори, призначені для видалення повітря з побутових приміщень на зразок санвузлів або кухонь.

Переваги відцентрових витяжних вентиляторів

Відцентрові вентилятори мають безліч переваг, що і зробило їх затребуваними на різних об'єктах промислового, адміністративного або побутового класу.

Вентилятори відрізняються компактністю установки за рахунок невеликих розмірів корпусу. Якщо система вентиляції буде перебувати в приміщенні, то така установка дозволить заощадити простір.

Відцентрові вентилятори мають малі пускові струми, дають можливість регулювати продуктивність системи. Залежно від температури і тиску, можна налаштувати режим роботи. Двигуни всіх пристроїв надійно захищені від перегріву. У разі потенційної загрози, вентилятор автоматично зупинить роботу з подальшим перезапуском. Він може бути ручним або автоматичним - залежить від конкретної моделі.

Випускаються відцентрові вентилятори і з максимально зниженим рівнем шуму. Але, в цілому, кожен виробник піклується про те, щоб пристрій в процесі роботи видавало якомога менше шуму.

Чому варто замовити відцентровий витяжний вентилятор у нас?

Наша компанія пропонує надійні і якісні відцентрові витяжні вентилятори за прийнятною ціною з доставкою. Ми співпрацюємо з різними виробниками-вітчизняними та зарубіжними. В якості продукції цих брендів ми впевнені особисто-і це було доведено на практиці. На сайті ви завжди знайдете великий вибір виробників і моделей з різними характеристиками.

Замовляючи у нас, ви отримаєте повний комплект поставки, а також всі необхідні супровідні документи. Крім цього, наша компанія гарантує наступне:

  • Швидка обробка замовлення.
  • Професійна консультація у виборі пристрою.
  • Оперативна доставка в будь-який населений пункт.
  • Безпечна упаковка перед відправкою.

З усіх питань звертайтеся до наших співробітників по телефону або в чаті сайту. Оформити замовлення можна через горзину, натиснувши кнопку Купити поруч з потрібною моделлю. Для швидкого вибору на сайті є зручні фільтри за категоріями.

Останні відгуки в категорії "Відцентрові витяжні вентилятори"


  • У цій категорії немає відгуків