[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Aerauliqa

Aerauliqa - це популярний італійський бренд, діяльність якого заснована на розробці і виробництві якісного вентиляційного обладнання побутового призначення. Вентилятори і рекуператори можуть встановлюватися в квартирах і маленьких офісах.

Всесвітня популярність продукції aerauliqa пояснюється використанням якісних матеріалів і сучасних технологій. Саме завдяки такій тактиці в розвитку виробництва покупці віддають перевагу обладнанню італійської компанії.

ТОВ "ВЕНТ АЛЬЯНС" пропонує широкий асортимент техніки, що вирішує найрізноманітніші завдання. В даному розділі можна ознайомитися з великим вибором високоякісних витяжних вентиляторів, побутових рекуператорів та ін.придбання продукції на нашому сайті дозволить вам стати володарями оригінальної продукції з відмінними технічними характеристиками. Крім того, до кожного замовлення додається Офіційна гарантія від виробника.

Якщо в процесі вибору у вас виникли питання, скористайтеся контактними даними для зв'язку з менеджерами інтернет-магазину. В ході безкоштовної консультації вам розкажуть про всі особливості кожної пропозиції і допоможуть з оформленням замовлення.

У наш час використання вентиляційних систем актуально для всіх об'єктів: житлового, комерційного та промислового призначення. В основі їх діяльності забезпечення повноцінного повітрообміну і створення максимально комфортних умов для тривалого перебування в приміщеннях. Компанія Aerauliqa відноситься до небагатьох виробників, які пропонують великий вибір продукції в різних цінових категоріях.

Особливості компанії

Компанія Aerauliqa була створена в Італії. Вона стрімко розвивається і завойовує популярність серед клієнтів протягом багатьох років. На виробництві безперервно розробляються і виготовляються вентиляційні установки для поставки на вітчизняні та міжнародні ринки. Вивчивши асортимент, ви зможете знайти відповідне рішення для житлового, комерційного або промислового приміщення.

Виходячи з інформації на офіційному сайті, Компанія має вагомі сильні сторони.

 1. Наявність власного виробництва. Основна частина виробничих масштабів розташована на території Італії. Для досягнення максимальної ефективності враховуються всі вимоги і стандарти.
 2. Підтримка високої якості. Для виробництва товарів бренду Aerauliqa використовується міцний сталевий метал і високопродуктивний технічний полімер. Серед їх достоїнств стильний дизайн, висока еластичність, а також проста експлуатація і невибагливе обслуговування.
 3. Контроль кожного етапу. Компанія налагодила чіткі і безперебійні виробничі процеси. Фахівці здійснюють ретельну перевірку кожної деталі, щоб при виготовленні були враховані всі ключові параметри. Подальше використання можливе тільки в разі проходження детального тестування та отримання етикетки «Safety Test». У внутрішній лабораторії є спеціальна акредитація, підтверджена документально.
 4. Створення ексклюзивного дизайну. Дизайнери постійно працюють над оновленням каталогу, впроваджуючи несподівані і оригінальні рішення. Завдяки цьому обладнання стильне, ергономічне і дуже зручне.
 5. Впровадження інновацій. Відділ технічних фахівців безперервно працює, створюючи нові розробки і функції. Для виробників важливо вміти адаптуватися під зміни сучасного ринку.
 6. Прийнятні ціни. Вся продукція італійського бренду пропонується за доступними цінами. Такий підхід пояснює популярність обладнання серед жителів України.
 7. Гідний рівень сервісного обслуговування. Компанія турбується про якість обслуговування, як до продажу, так і після неї. Клієнти отримують кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких питань під час використання техніки.

Компанія лише збільшує промислові масштаби, так як планує тривалу і успішну діяльність. Якісна продукція-запорука успіху на ринку вентиляційного обладнання.

Переваги компанії

Філософія компанії полягає в аналітичному підході до проектування вентиляційних систем, естетиці та функціональності техніки, що виготовляється.

Серед ключових переваг компанії:

 • Висока якість обладнання, що поставляється;
 • дотримання міжнародних стандартів безпеки та ефективності;
 • створення оригінального дизайну;
 • постійне розширення функціональності;
 • зручне і інтуїтивно зрозуміле управління;
 • удосконалення технічних характеристик.

Для вибору і замовлення вентиляційного обладнання пропонуємо скористатися каталогом нашого інтернет-магазину.

Асортимент компанії Aerauliqa

В асортименті безліч різних рішень від італійського виробника, які дозволяють створити якісний мікроклімат в приміщенні. Серед найбільш популярних категорій наступні.

 1. Витяжний вентилятор. Проста і недорога техніка, що забезпечує витяжку повітря. Може встановлюватися в квартирах, приватних будинках, або ж офісах з порушенням природної вентиляції.
 2. Побутові рекуператори. Є оптимальним співвідношенням вартості і продуктивності. Підійдуть для якісного і повноцінного повітрообміну протягом цілого року. Робота побутових рекуператорів не припиняється навіть при закритті вікон, а також вони можуть перебувати в активному режимі цілодобово.
 3. Пульт керування. Допоміжні пристрої, що створюють додаткову зручність при управлінні вентиляційними системами.

Крім того, в каталозі компанії Aerauliqa присутня безліч інших рішень для об'єктів різного призначення. Головне пам'ятати, що від мікроклімату в приміщенні залежить самопочуття всіх людей, які змушені в ньому бути присутнім навіть протягом нетривалого періоду. Саме тому краще забезпечити повноцінну вентиляцію, зробивши одноразове вкладення.