[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Датчики

Цена
- грн

Вентиляція є невід'ємним елементом кожного приміщення, в тому числі - комерційного та громадського призначення. Навіть якщо в такому приміщенні відкриваються вікна і є природна вентиляція, цього недостатньо для створення комфортного мікроклімату. Вручну регулювати вологість і стан повітря неможливо. А ось спеціальні датчики, якими буде обладнана система вентиляції, спростять і автоматизують цей процес.

Що являють собою датчики повітря?

Датчик - це невеликий прилад для отримання інформації про стан повітря, дані про який він передає на обладнання, виводить на дисплей. Такі елементи суттєво спрощують роботу вентиляції, адже автоматизують її, допомагають вчасно реагувати на будь-які зміни. Тобто, датчики підвищують комфорт для людей, які знаходяться в приміщенні, зберігаючи оптимальні для цього характеристики повітря.

Якими бувають датчики?

Розрізняють декілька видів датчиків для систем вентиляції:

  • Датчики вологості - фіксують відсоток вологи, яка знаходиться в повітрі. Такий датчик проінформує про підвищення або зниження цього показника.
  • Датчик температури - такий пристрій подає інформацію кондиціонеру, який нагріває або охолоджує повітря.
  • Датчик потоку повітря - він фіксує швидкість руху повітря в трубопроводі самої системи.
  • Датчик перепаду тиску - такий пристрій проінформує про тиск теплоносія, допоможе контролювати забрудненість фільтрів.

Крім цього, розрізняють датчики і за типами, а саме:

  1. Канальні - їх використовують в системах кондиціонування і опалення, для охолодження і вентиляції. Підходять для установки в труднодоступних місцях.
  2. Датчик температури зовнішнього повітря - фіксують температуру на вулиці, після чого надходить сигнал для системи про необхідність роботи. Таким чином пристрій буде працювати в потрібний момент, а користувач уникне зайвих витрат коштів.
  3. Датчик кімнатної температури - його встановлюють разом з контролером. Якщо задані параметри повітря перевищуються, то приплив або відплив повітря активізується.
  4. Накладні датчики температури - для їх роботи необхідно, щоб поверхня датчика контактувала з поверхнею приладу, температуру якого вони фіксують.
  5. Реле температури типу КР61 - необхідно для установки в системі опалення і вентиляції.
  6. Кімнатний термостат - він показує температуру повітря в приміщенні з точністю до 0,1 градуса. За допомогою термостата вентилятор отримує сигнал про те, щоб прискорити або сповільнити свою роботу.
  7. Датчик диференціального тиску-необхідний для відстеження балансу в системі вентиляції. Завдяки такому датчику перепад тиску середовища перетворюється в сигнал струму.

Кожен такий датчик відповідає за свою функцію в регулюванні роботи системи вентиляції, кондиціонування. Вони допомагають максимально автоматизувати процес і зменшити втручання в нього людини. Як результат - оптимальний мікроклімат і скорочення витрат ресурсів.

Роль датчиків
Датчики для системи вентиляції незамінні, якщо ви хочете отримати якісний результат і нічого не налаштовувати вручну. Так, датчики виконують такі функції:

  • Підтримують фізичні параметри повітря, задані раніше.
  • Економлять ресурси і кошти, адже все спрацьовує в потрібний момент.
  • Зупинять роботу, щоб запобігти аварії.
  • Контролюють безпеку.
  • Дозволяють управляти роботою системи дистанційно.

Оснастити систему вентиляції датчиками - значить, подбати про якість мікроклімату в приміщенні, безпеки і власний комфорт.

Останні відгуки в категорії "Датчики"


  • У цій категорії немає відгуків