[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Binetti

Компанія Binetti спеціалізується на виготовленні високоякісних вентиляторів. Продукція від цього бренду поставляється як на вітчизняні, так і на міжнародні ринки. ТОВ "ВЕНТ АЛЬЯНС" є офіційним представником Binetti на території України і пропонує вигідні умови співпраці.

Відвідавши наш каталог, ви зможете замовити будь-яку вподобану модель безпосередньо від виробника. У продажу тільки оригінальне обладнання з офіційною гарантією від Постачальника, тому покупець може вільно використовувати вентиляційне обладнання, не думаючи про грошові витрати в разі несправності.

Використання надійних і міцних матеріалів при виготовленні техніки гарантує тривалу і безперебійну експлуатацію, а простота конструкції забезпечує догляд за механізмами з мінімальними зусиллями. Знадобиться лише спеціальний засіб для очищення поверхні від забруднень без допомоги фахівців, тому таке придбання вкрай вигідно у фінансовому плані.

Якщо в процесі вибору ви зіткнулися з труднощами, пропонуємо скористатися контактними даними і зв'язатися з менеджерами інтернет-магазину. В ході безкоштовної консультації вони дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати відповідне обладнання.

Бренд Binetti створений італійською компанією і спеціалізується на випуску канальних вентиляторів. Незважаючи на досить вузьку спеціалізацію, на ринку представлений величезний вибір продукції від цього виробника. У каталозі з обладнанням Компанії Ви зможете знайти безліч ефективних вентиляційних рішень, які купуються для монтажу в:

 • приватні будинки;
 • готель;
 • складське приміщення;
 • медичні установи;
 • освітні установи;
 • інші приміщення, призначені для великого скупчення людей.

У італійської компанії є вагомі переваги, завдяки яким численні конкуренти мають меншу популярність серед покупців.

 1. Підтримка бездоганної якості. У всіх канальних вентиляторах присутні японські підшипники NMB. Їм властива надійність і довговічність, що збільшує тривалість експлуатації вентиляційних систем в цілому.
 2. Використання сучасних систем 3D проектування. За рахунок того, що було впроваджено дане рішення, виробничі процеси нових моделей стали більш точними і технологічними.
 3. Знижений рівень енергоспоживання. Використання сучасних технологій при виготовленні вентиляторів дозволило знизити споживання електрики на 20%, чого не можуть запропонувати аналогові установки. Цей критерій має повну відповідність з директивою Євросоюзу.
 4. Безшумна робота. Вдосконалені деталі забезпечують мінімальний рівень шуму під час робіт обладнання, завдяки чому працівники компанії і відвідувачі не стикаються з дискомфортом.
 5. Наявність дилерської мережі. Італійська компанія має власну розгорнуту дилерську мережу на території України і співпрацює з низкою спеціалізованих компаній, що здійснюють продаж і установку її обладнання в різних населених пунктах країни.
 6. Забезпечення сервісного обслуговування. У різних містах працюють сервісні центри виробника, тому в разі найменшої поломки клієнти зможуть звернутися в них для ремонту або заміна вентилятора до закінчення гарантійного терміну.

Тисячі клієнтів особисто знайомі з вентиляційними системами від компанії Binetti, тому змогли переконатися в незрівнянному якості збірки і ефективності їх роботи.

Обладнання в асортименті

На офіційному сайті компанії розміщена інформація про те, що за допомогою широкого асортименту продукції можна вирішити найрізноманітніші завдання. Так, в каталозі є наступне обладнання:

 • вентилятори для круглих повітроводів з шумоізольованим корпусом;
 • осьові вентилятори з ЄС-двигуном (енергозберігаючим);
 • осьові вентилятори для ванних кімнат і санвузлів;
 • вентилятори високого тиску.

Також на сайті ви зможете ознайомитися з:

 • GFQ і GFH вентиляторами для прямокутних каналів;
 • WFH вентиляторами для даху;
 • XGFQ прямокутними шумоізоляційними вентиляторами;
 • аксесуарами для вентиляційного обладнання.

Завдяки великому вибору у кожного покупця є можливість вибрати відповідний товар відповідно до своїх вимог і побажань. Представлено безліч варіантів для магазинів, офісів, складських приміщень та інших об'єктів.

Безшумні канальні вентилятори Binetti: основні особливості

Якщо ви все ще в роздумах і не знаєте, чи варто замовляти обладнання від цієї компанії, пропонуємо ознайомитися з ключовими характеристиками канальних безшумних вентиляторів.

 1. Мінімальний рівень шуму при роботі в припливних і витяжних вентиляціях, системах охолодження.
 2. Висока продуктивність і тиск повітря.
 3. Наявність подвійного шумоізоляційного шару і спеціальних отворів в конструкції, за рахунок яких зменшується і пригнічується шум.
 4. Для виготовлення корпусу використовується екологічно безпечний пластик, не схильний до розвитку корозійних процесів.
 5. Надійне і герметичне прикріплення до повітроводів забезпечується гумовими ущільнювачами на закінченнях патрубків.
 6. Перед установкою не потрібно демонтувати вентиляційні канали, так як конструкція розбірна і зручна в монтажі.
 7. В обладнанні використовується двигун з високою надійністю, економічністю та енергоефективністю. Він має тривалий термін служби-більше 50000 годин.
 8. Всі модифікації оснащені зворотним підпружиненим клапаном, за рахунок якого виключається зворотна тяга і потрапляння частинок бруду всередину конструкції.
 9. Висока ефективність крильчатки, аеродинамічна форма.
 10. Невеликі розміри і вага.
 11. Повноцінна робота в широкому діапазоні температурних режимів.
 12. Прийнятна вартість, надання офіційної гарантії.

Пропонуємо ознайомитися з каталогом і вибрати високоякісний вентилятор для забезпечення здорового мікроклімату в житлових, офісних і виробничих приміщеннях.