[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Касетні кондиціонери

Касетні кондиціонери - обладнання, яке підійде для створення комфортного мікроклімату в побутових або промислових умовах. Такий пристрій призначений для установки безпосередньо в підвісну стелю, його комунікації розташовуються під ним. Це дозволить такій системі залишатися непомітною, виконуючи ефективну роботу. Придбати такий кондиціонер можна для будинку, квартири, громадських приміщень, промислових будівель, розважальних комплексів. Устаткування відмінно впорається із завданням по охолодженню або обігріву повітря.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір касетних кондиціонерів від відомих брендів. Це якісне обладнання з високими показниками ефективності, низьким рівнем шуму, довговічністю.

Технічні характеристики

Кондиціонери цього типу мають компактні розміри і чудово вписуються в будь-який інтер'єр. Через прихованої роботи їм не потрібно виділяти окреме місце. Установка устаткування також відрізняється швидкістю і простими маніпуляціями - досить доручити це завдання спеціальної бригаді. Подальше технічне обслуговування також не вимагатиме багато клопоту.

Касетні кондиціонери складаються з двох блоків - внутрішнього і зовнішнього. Зовнішній блок можна розмістити на даху, на фасаді або горищі. Головне, щоб все відповідало нормам безпеки. Внутрішній блок системи встановлюється під навісну стелю - подача повітря здійснюється зверху за допомогою розподільної решітки.

Пристрій має низький рівень шуму і споживає середня кількість електроенергії. При цьому, якщо касетний кондиціонер має інверторний компресор, це знизить споживання енергії і рівень шуму, а ефективність буде вище.

Переваги касетних кондиціонерів:

  • Непомітні в інтер'єрі, їм не потрібно підшукувати місце для внутрішнього блоку;
  • Висока продуктивність - від 2 до 25 кВт;
  • Компактні розміри;
  • Швидке досягнення заданої температури через подачу зверху;
  • Дистанційне управління;
  • Багатофункціональність.
  • Прийнятна вартість.

Касетні кондиціонери можуть мати фільтри для очищення повітря, що надходить з вулиці. Є функція провітрювання. При цьому, повітряні маси очищаються від пилу, бруду, алергенів і сторонніх запахів. Є й додаткові функції - самодіагностика, перезавантаження і т.п.

Особливості касетних кондиціонерів інверторного типу

Якщо касетний кондиціонер обладнаний неінверторних компресором, то при включенні він працює на повну потужність. Коли задана температура досягнута, відбувається повне відключення. Як результат - з'являються пускові струми, які вимагають більше електрики. Тому таке обладнання не можна назвати економним на всі 100%. Однак, як бюджетний варіант - це хороший вибір.

Інверторний компресор - це вдосконалений варіант. Коли досягається задана температура, пристрій не вимикається, а просто істотно знижує обороти. Тобто, ви рятуєтеся від проблеми з пусковими струмами. Це дозволяє знизити споживання електрики, а також рівень шуму. Цей же фактор продовжує термін служби кондиціонера. І саме побутовий кондиціонер здатний працювати на обігрів до температури в мінус двадцять за вікном.

Замовити касетні кондиціонери можна в нашому інтернет-магазині! Ми пропонуємо тільки оригінальне обладнання від відомих виробників. Пристрої прослужать багато років, не вимагаючи заміни деталей або ремонту, прості в обслуговуванні. Для замовлення натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю. Якщо потрібна додаткова інформація, можна звернутися до наших консультантів! Зв'яжіться з ними по телефону або в чаті сайту

Останні відгуки в категорії "Касетні кондиціонери"


  • У цій категорії немає відгуків