[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Однофазні електродвигуни

У нашому інтернет-магазині ви знайдете однофазні електродвигуни від провідних виробників даної техніки. Ми пропонуємо перевірену сертифіковану продукцію високої якості, яка відрізняється стабільною роботою, безпекою, оптимальними показниками продуктивності.

Особливості однофазного електродвигуна

Статор однофазного електродвигуна має дві обмотки. Вони розташовані під кутом в 90 градусів по відношенню один до одного. Одна з цих обмоток називається головною, друга - допоміжної або пусковий. Кожна обмотка може ділитися не кілька секцій.

Однофазні електродвигуни мають широку сферу застосування. Так, вони популярні в побуті - для роботи побутової техніки та приладів низької потужності, які працюють від однофазного змінного струму. Такі двигуни необхідні там, де немає можливості забезпечити трифазне харчування. Пристрої відрізняються міцною конструкцією, не вимагають технічного обслуговування, а також мають прийнятну вартість.

Принцип роботи однофазного електродвигуна полягає в наступному: ток від мережі в 220 В потрапляє на пристрій, після чого ротор починає обертання навколо статора. У процесі відбувається перетворення електричної енергії в механічну - тобто, вал починає обертатися навколо своєї осі.

Однофазні електродвигуни мають конденсатори - і в цьому їх головна перевага перед іншими пристроями. Це дозволяє встановлювати їх там, де немає доступу до трифазної мережі. Обмотка статора - двофазна. Одна з них пускова відповідає тільки за пуск пристрою, а друга - відповідає за створення магнітного поля.

Однофазний електродвигун підходить для обладнання побутової техніки - такий, як: насосів, компресорів, деревообробних верстатів. Також застосовується для побутових засобів малої механізації, а також приводів аграрного комплексу.

Працює пристрій за принципом індукції. У процесі відбувається постійне вирівнювання статора в одному напрямку, а також зміна полюсів при кожному циклі. Такий двигун потребує постачанні спеціальним пусковим пристроєм. Однофазні електродвигуни можуть бути короткозамкнені, конденсаторні, а також з розщепленими полюсами.

Однофазні електродвигуни відрізняються наступними перевагами:

  • Простота конструкції.
  • Прийнятна ціна.
  • Тривала і стабільна робота.
  • Надійність.
  • Немає необхідності у витратах на ремонт.
  • Може працювати від мережі в 220 В без перетворювачів.

Придбати однофазний електродвигун ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо оригінальний товар високої якості, який повністю відповідає характеристикам в описі. Таке обладнання відрізняється стабільністю роботи, відсутністю шлюбу або недоліків.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю, вкажіть ваші дані для доставки, виберіть спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів - по телефону або прямо в чаті на сайті!

Останні відгуки в категорії "Однофазні електродвигуни"


  • У цій категорії немає відгуків