[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Мультиспліт-системи

Кондиціонер спліт-система - відмінне рішення для створення комфортних кліматичних умов в комерційних і громадських приміщеннях. Таке обладнання затребуване в будь-який час року, адже може працювати на охолодження та обігрів. Мультисистема є один потужний зовнішній блок, до якого можна підключити відразу декілька внутрішніх. Таким чином, вирішується проблема комфортного клімату відразу в декількох приміщеннях. Крім охолодження і обігріву, мультисистема може мати і інші функції - подача свіжого повітря, вентиляція. Все залежить від конкретної моделі, яку ви обираєте.

Мультиспліт-системи: переваги та характеристики

Мультисплит-система - найбільш вдалий вибір для приміщення з декількома кімнатами, в кожній з яких потрібно створити комфортний мікроклімат для відпочинку або роботи. Такі кондиціонери встановлюють в офісних центрах, приватних будинках або квартирах з великою площею, торгових центрах, державних установах тощо

Які переваги має мультіспліт-система:

  • Здатна охолодити або обігріти одночасно кілька приміщень або одне, але велике.
  • Від одного зовнішнього блоку працює кілька внутрішніх, що особливо актуально, якщо ви не хочете псувати зовнішній вигляд будівлі.
  • Економне споживання електроенергії - один блок вимагає її менше, ніж аналоги.
  • Є мультиспліт-системи звичайні і з інверторним компресором.
  • Внутрішні блоки відрізняються компактними розмірами, їх можна встановити в будь-якому зручному місці.

Вибирати мультиспліт-систему слід, виходячи з площі приміщення і потужності обладнання, типу внутрішнього блоку. Також враховуйте необхідність додаткових функцій і бажаний дизайн.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір мультиспліт-систем з різною потужністю, функціями, дизайном. Це дозволить вам вибрати підходящий варіант саме для вашого приміщення і побажань щодо впливу на клімат.

Кожен елемент мультиспліт-систем, представлених на нашому сайті, має міцний корпус, виконаний з пластика. Він не вигоряє на сонці, не сколюється, не деформується. мультіспліт-система споживає низька кількість електроенергії, не дивлячись на те, що до неї підключено кілька внутрішніх блоків. При цьому, гарантований низький рівень шуму в поєднанні з підвищеною ефективністю.

Автоматичні жалюзі рівномірно розподіляють повітря по приміщенню. Пластиковий корпус легко чистити, тому обслуговування обладнання не принесе проблем, не займе багато часу.

Неінверторние і інверторні мультісістеми

Компресор зовнішнього блоку може бути інверторним або неінверторних - так само, як і в звичайних кондиціонерах. Чим же вони відрізняються?

Неінверторних кондиціонер працює на повну потужність до досягнення заданої температури повітря. Як тільки результат отриманий, пристрій відключається. При необхідності, його потрібно буде знову включити. Через таких виключень і включень номінальний струм скаче - і це означає, що споживання електроенергії буде вище.

Інверторні моделі по досягненні заданої температури не вимикаються, а знижують обертів. Як результат - немає того стрибка електроенергії, не витрачається додатковий ресурс при повторному включенні. Як результат - велика економія. Це ж продовжує термін служби обладнання.

На які температури розраховані мультиспліт-системи? Вдосконалені моделі здатні працювати на обігрів і при мінус двадцяти. Це буде додаткове джерело тепла в разі, якщо центральне опалення працює погано.

Замовити мультиспліт-системи можна в нашому інтернет-магазині! Для замовлення натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю. Якщо потрібна додаткова інформація, можна звернутися до наших консультантів! Зв'яжіться з ними по телефону або в чаті сайту!

Останні відгуки в категорії "Мультиспліт-системи"


  • У цій категорії немає відгуків